Bron: uit de handleiding PDF hier bovenquote:Pasgeboren baby's zijn nog te klein om rechtop gedragen te kunnen worden met hun beentjes naar beneden hangend. Ze krijgen wél voldoende steun als je ze in hun natuurlijke houding met opgetrokken beentjes draagt.
Sommige baby's vinden dit fijner dan de lighouding. Dit geldt zeker voor baby's die last hebben van reflux.
Ik snap het heel goed, heb het zelf ook zo ervaren!quote:Op woensdag 30 januari 2008 15:39 schreef Noli. het volgende:
Maareh, hoe was je draagdoek ervaring tot nu toe?![]()
Ik weet nog van die eerste keren..
Ik had net het gevoel of ik mijn dikke zwangere buik terug had maar dan met kindje aan de buitenkant
(snapt u nog wat ik bedoel?)
En zo lekker knus..
Naarmate de zwangerschap vorderde werd dragen wel steeds lastiger. En nu na een longontsteking lukt het helemaal niet. Het makkelijkste droeg het op de rug met mijn lifter-achtige doek (die uit m'n avatar). Lucie wil sinds een paar weken overigens vooral erg graag zelf lopen.quote:Op woensdag 30 januari 2008 16:29 schreef Kersjes het volgende:
Macka, nog een paar weekjes en dan kan je ook weer zo'n kleintje dragen zie ik!
Wat ik me afvraag: draag je Lucie nu je zwanger bent ook in de doek? Of is dat te zwaar/pijnlijk/onmogelijk geworden?
tnx, ik had al even gezocht, maar kon deze niet vinden.. Knoopte tot nu toe steeds met de buikband onder de schouderbanden..quote:Op woensdag 30 januari 2008 14:55 schreef Noli. het volgende:
Deepfreeze je kan bij www.babylonia.be een handleiding voor een tricotslen vinden/downloaden.
(mij lukt het op deze pc even niet dus ik kan je zo snel ook geen direct linkje geven)
Hatsekidee! (PDF)
quote:Op donderdag 31 januari 2008 12:02 schreef owlet het volgende:
nah, niet meer dan dat ik rammel en dat het bijna zeker is dat we deze zomer voor een tweede gaan
Dat is dan denk ik beter voor mij. Ik zweet meestal nogal snel, dus is een dunne katoenen doek waarschijnlijk prettiger.quote:Op donderdag 31 januari 2008 11:34 schreef p_iglet het volgende:
Grijs, wij hebben bewust gekozen voor een hele dunne doek
Wij hebben een doek van Ella Roo, die zijn veel dunner en minder warm als andere doeken, zeker in vergelijking met tricot.
We hoeven je toch niet uit te leggen hoe je dat moet doenquote:
Met die ringen lijkt me het makkelijkst, vooral met voeden ( ik ben sowieso niet zo handig met knopen)quote:Op vrijdag 8 februari 2008 10:09 schreef owlet het volgende:
Welkom! Zoals ik ook in het borstvoedingstopic schreef, ik zelf vind een tricot doek voor de eerste periode echt heerlijk.
Je kindje zit heel stevig tegen je aan en je hebt beide armen/handen vrij. Voeden in de doek is meestal ook wel mogelijk en je kan de doek van de voren knopen en dan je kind er in zetten dus het omknopen is ook makkelijk.
Andere mogelijkheden zijn o.a. een niet rekkende doek. Daar kan je langer mee doen (denk peuters op je rug enzo) maar je kan hem niet zo goed eerst omknopen om daarna je kind er in te zetten.
Een sling over één schouder, al dan niet met verstelbare ringen, is weer de goedkoopste oplossing. Het is makkelijk, maar je moet weer iets meer vertrouwen hebben dat je kindje goed ligt. Het is denk ik de makkelijkste doek om in te voeden maar (voor mij persoonlijk) de doek waar ik het minst lang mee kan lopen.
quote:Op vrijdag 8 februari 2008 12:13 schreef owlet het volgende:
...
Het knopen is absoluut niet moeilijk. Zodra je weet hoe je de doek om je heen moet slaan is het alleen maar een dubbele stevige knoop op je rug of buik. Zeker bij een doek die je van te voren omknoopt. Het lijkt ingewikkelder dan het is
Hier `mocht` er van de kraamzorg geen mutsje binnen meer op na de eerste dag...quote:Op woensdag 13 februari 2008 19:44 schreef owlet het volgende:
Ik zou het gewoon eens proberen, BE.
Mijn gevoel is dat hij hij zeker zonder jasje kan als hij ook nog kleren aan heeft. Hij zit immers tegen een kruik van 37 graden aan en hij heeft nog drie lagen tricot om zich heen.
Ik zou dan zelf eerder nog voor een mutsje kiezen dan een jasje althans, Ronja had op die leeftijd sowieso altijd nog een mutsje op buiten en binnen ook heel vaak
Pffff.... gekke kraamverzorgster ook somsquote:Op woensdag 13 februari 2008 22:59 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Hier `mocht` er van de kraamzorg geen mutsje binnen meer op na de eerste dag...
Maar ik zou idd voor buiten ook eerder voor een mutsje als een jasje gaan... Je mannetje zit heerlijk tegen je aan en waarschijnlijk heb je je eigen jas er ook ) helemaal of gedeeltelijk' omheen geslagen, toch=
EDIT
Grrrr.... Er heeft iemand aan mn toetsenbord gezeten...![]()
Ja...Da was ook weer nieuw...Net als het niet meer koken van het water voor de fles.... Nou geef ik toch geen flesvoeding, meneer doet het prima op mijn melk, maar toch...quote:Op donderdag 14 februari 2008 09:50 schreef owlet het volgende:
[..]
Pffff.... gekke kraamverzorgster ook soms![]()
Ronja had eigenlijk nog heel lang een mutsje op. Het is dat het zo heel warm was die zomer anders had ze hem nog vaker opgehad. Juist zo'n kaal bolletje verliest veel warmte én een mutsje geeft wat bescherming tegen die stroom van prikkels en indrukken.
Voor zo'n klein hummeltje zijn er niet zo onwijs veel houdingen, vamp. Óf horizontaal liggend met de beentjes in foetushouding opgetrokken, óf rechtop buik tegen buik maar met zijn beentjes nog wel opgetrokken.
Pas als hij wat ouder is kan je wat meer gaan varieren, hij moet nu eigenlijk vooral in een zo'n natuurlijk mogelijke houding liggen. Bevalt het een beetje, zo'n doek?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |