In de ochtendtent?quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 16:59 schreef racing-weirdo het volgende:
[..]
stenders heeft meerhad meer luisteraars toen hij nog in de ochtent zat
:quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:41 schreef DaMook het volgende:
Stenders is echt kut [ afbeelding ] .
Dan nog liever C&S![]()
.
quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:50 schreef cosmick het volgende:
[..]
:
C&S vind ik nog slechter dan de Breakfastclub [afbeelding]. Stenders maakt lekkere ouderwetste, pretentieloze radio. Zonder Ali-B en Lange Frans-gezeik en 'kijk mij eens hip en baanbrekend zijn' gedoe [afbeelding].
Wat vind je er precies "zwaar kut" aan dan?quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:57 schreef DaMook het volgende:
[..]
Kun je nagaan , stenders draait niet eens ali b en wanstaltige consorten, maar is toch zwaar kut.
De manier van presenteren edquote:Op zondag 28 oktober 2007 00:04 schreef cosmick het volgende:
[..]
Wat vind je er precies "zwaar kut" aan dan?
Nee, zover wil ik niet gaan. Breakfastculb heeft er voor gezorgd dat ik 'z ochtends geen Radio 3 meer luisterde. C&S hebben mij nog niet zover dat ik afschakel.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:50 schreef cosmick het volgende:
[..]
:
C&S vind ik nog slechter dan de Breakfastclub.
Wat mij wel opvalt is dat Stenders vaak 1 bepaalde plaat enorm loopt te pushen. Deze week b.v. Wombats. Maar verder erg vlak draait.quote:Op zondag 28 oktober 2007 00:07 schreef DaMook het volgende:
[..]
De manier van presenteren ed. Stenders trekt me gewoon totaal niet
. Claudia vond ik stukken leuker
.
Maar ik ben weg, ben er morgen weer
.
Zonder Polman en met Jelmer is het een leuk programma. Polman verpest het een beetje vind ik...quote:Op zondag 28 oktober 2007 00:19 schreef Againzender het volgende:
Wat mij wel opvalt is dat Stenders vaak 1 bepaalde plaat enorm loopt te pushen. Deze week b.v. Wombats. Maar verder erg vlak draait.
Hij pikt nog steeds de leuke muziek eruit, maar kan dat niet allemaal draaien in z'n programma. Dat snap ik ook wel weer. Vrije muziekkeus is gewoon erg lastig op dat tijdstip.
Maar ik moet eerlijk zeggen (en ik ben een Stenders fan van het eerste uur, was destijds ook zeer blij dat hij samen met Van Inkel Stenders&Van Inkel ging doen) dat het 'geneuzel' van Claudia mij veel meer boeide dan wat Rob nu doet.
mij wel tijdens de C&S show luister ik nu 1 of veronica.quote:Op zondag 28 oktober 2007 00:10 schreef Againzender het volgende:
[..]
Nee, zover wil ik niet gaan. Breakfastculb heeft er voor gezorgd dat ik 'z ochtends geen Radio 3 meer luisterde. C&S hebben mij nog niet zover dat ik afschakel.
Die vrije muziekkeuze, wat Claudia ook wel deed en Dolf af en toe ook, vind ik zo'n programma juist leuk maken. Dat geneuzel is idd soms vervevelend, nog in mindere mate dan Claudia deed. Misschien dat ie dat juist tegen zijn wil in moet doen en dat Polman nog een contract heeft lopen bij 3FM?quote:Op zondag 28 oktober 2007 00:19 schreef Againzender het volgende:
[..]
Wat mij wel opvalt is dat Stenders vaak 1 bepaalde plaat enorm loopt te pushen. Deze week b.v. Wombats. Maar verder erg vlak draait.
Hij pikt nog steeds de leuke muziek eruit, maar kan dat niet allemaal draaien in z'n programma. Dat snap ik ook wel weer. Vrije muziekkeus is gewoon erg lastig op dat tijdstip.
Maar ik moet eerlijk zeggen (en ik ben een Stenders fan van het eerste uur, was destijds ook zeer blij dat hij samen met Van Inkel Stenders&Van Inkel ging doen) dat het 'geneuzel' van Claudia mij veel meer boeide dan wat Rob nu doet.
dat laatste zou ik me nog kunnen voorstellen, maar Rob kletst natuurlijk gewoon graagquote:Op zondag 28 oktober 2007 09:26 schreef cosmick het volgende:
[..]
Die vrije muziekkeuze, wat Claudia ook wel deed en Dolf af en toe ook, vind ik zo'n programma juist leuk maken. Dat geneuzel is idd soms vervevelend, nog in mindere mate dan Claudia deed. Misschien dat ie dat juist tegen zijn wil in moet doen en dat Polman nog een contract heeft lopen bij 3FM?
Iddquote:
Haha, het is wel een ouwehoer ja. Waar is die Michiel Eijsbouts gebleven trouwensquote:Op zondag 28 oktober 2007 09:59 schreef Glacier het volgende:
[..]
dat laatste zou ik me nog kunnen voorstellen, maar Rob kletst natuurlijk gewoon graag
Hij lijkt er nu ook wel voor gekozen te hebben om Jelmer meer te laten praten dan Polman. Daar wordt het programma iig leuker van
Ik zal kijken wat ik voor je kan doen.quote:Op zondag 28 oktober 2007 17:37 schreef WebHawkjuh het volgende:
Hellup, ik moet met lingo meedoen!
Gezocht: FOK-Lingo-Woorden
Hadnet wel een leuk 10-letterwoord:
DIELUUUCHT
Kan daar ook geen sticker voor gemaakt wordenquote:Op zondag 28 oktober 2007 17:52 schreef Sirolf het volgende:
Over vroeg gesproken...
Nu op 3FM: Chris Rea - Driving Home For Christmas![]()
Uberhaupt geen Kerst dingen vóór Sinterklaas weer weg is.quote:Op zondag 28 oktober 2007 17:54 schreef Piles het volgende:
[..]
Kan daar ook geen sticker voor gemaakt worden
Geen kerstliedjes tot na Sinterklaa
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 21:12 schreef Broekie het volgende:
Ik krijg net een smsje van Litton-Lane:
[..]
Voorlopig heb ik bij Ekstra Weekend deze week nog geen cowbell voorbij horen komen, of wel?
Echt, Michiel las m'n post (was duidelijk te zien op de webcam) en hop, daar was de cowbellquote:Op zondag 28 oktober 2007 19:44 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Het was wel heel erg mooi. Jules Deelder
(Net weer twee dagen schilderen er op zitten....)
En Sinterklaas is niet commercieel wil je zeggenquote:Op zondag 28 oktober 2007 19:43 schreef Broekie het volgende:
Geef mij maar Sinterklaas. Is tenminste een Nederlands feest ipv die commerciële US Kerstman...
In mijn beleving is het kerstfeest commercieel wat meer uitgemolken dan Sinterklaas..maar dat kan aan mij liggenquote:Op zondag 28 oktober 2007 20:26 schreef DaMook het volgende:
[..]
En Sinterklaas is niet commercieel wil je zeggen![]()
. Sinterklaas is hier net zo commercieel als de kerstman in amerika hoor
>
* Klik *quote:Op zondag 28 oktober 2007 20:32 schreef Glacier het volgende:
Heeft iemand trouwens de link naar die cowbell site?
Ongelovelijk trieste bedoeling idd, die "awards"quote:Op zondag 28 oktober 2007 20:49 schreef -Hans- het volgende:
Moest daar logischerwijs toch even om lachen want volgens mij heeft Nederland toch echt wel wat betere live acts te bieden dan het gekrijs van Sharon en co.. Ik vind het echt niet om aan te horen.
Volg het ook lang niet meer. Sowieso heel tmf check ik steeds minder vaak en dat geldt toch ook wel voor mtv. Weet iemand wat ' the good old ' Peter Plaisier tegenwoordig doet? Mocht altijd graag luisteren naarquote:Op zondag 28 oktober 2007 20:57 schreef cosmick het volgende:
Ongelovelijk trieste bedoeling idd, die "awards".
't is allebei een groot commercieel bagger feest, maar de kerst spant inderdaad wel de kroon. Zo heeft de Praxis nu al weken de kerstmarktquote:Op zondag 28 oktober 2007 20:32 schreef Glacier het volgende:
In mijn beleving is het kerstfeest commercieel wat meer uitgemolken dan Sinterklaas..maar dat kan aan mij liggen
Martijn staat er ook nog altijd niet in.. Maaruh Annemieke hoort zeker thuis in het OP plaatjequote:Op zondag 28 oktober 2007 00:02 schreef racing-weirdo het volgende:
waarom staat annemieke als dj niet in de header???
Ben benieuwd want het is me toch wel een heftig verhaal zeg!quote:Beelden van Sander's trip Door Coen Swijnenberg , zondag 28 oktober om 15:09 Je weet vast nog wel van Sander Lantinga's pillenverhaal. Half augustus zat hij voor Try before you die in Amerika om daar een paraboolvlucht te maken. Je ervaart in zo'n vlucht gewichtloosheid. Vlak voor het opstijgen nam het hele team een pil tegen misselijkheid. De samenstelling van de pil bleek door een fout niet te kloppen waardoor de hele BNN-crew in een gevaarlijke trip terecht kwam. Afijn, hier kan je het verhaal nog eens terug lezen.
Omdat ook de cameraman zo'n pil had geslikt leek het erop dat de beelden waardeloos waren. Toch is er genoeg maeriaal gevonden om vanavond uit te zenden in Try before you die om 22:10 uur op Nederland 3.
tuurlijkquote:Op zondag 28 oktober 2007 22:04 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Die heb jij vast ook wel? staan echt toffe nummers in die top 500![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |