Vetquote:Op donderdag 25 oktober 2007 12:24 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
haha ja ik ben fervent verzamelaar van unieke gamepads/controllers xD
heb een paar kasten vol inmiddels
Ik heb een DDR dansmat.. geen metal..quote:Op donderdag 25 oktober 2007 12:16 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
al was het alleen maar om de controller
Heb ook een DDR metalpad, Pop n Music, Guitar Hero en Beatmania IIDX cntroller hier liggen
Ik speel niet vaak meer met die DDR dansmat.. omdat ie voor mijn PC is voornamelijk..quote:Op donderdag 25 oktober 2007 12:37 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
haha tis altijd vet om unieke dingen te hebben op games gebied ^_^
Zoveel mensen ken ik niet met een Beatmania controller of pop n music
wat voorbeelden qua gameplay
Beatmania IIDX: http://youtube.com/watch?v=cXrX5AOxDaU
Pop n Music : http://youtube.com/watch?v=NXxnQzI-vrU
de laatste zou bekend moeten zijn denk ik
quote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:55 schreef koen_pijl het volgende:
Hallo jongetjes,
Door het schijfje in de lade te stoppen? Eerst even kijken of die wel BC is.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:55 schreef koen_pijl het volgende:
Hoe kan ik xbox 1games op mijn xbox 360 spelen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ligt eraan of ze compatible zijn gemaakt door microsoftquote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:55 schreef koen_pijl het volgende:
Hallo jongetjes,
Hoe kan ik xbox 1games op mijn xbox 360 spelen?
Je krijgt volgens mij een soort van update voor het spel??? Heb het zelf nooit gedaan dus dat weet ik nietquote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:03 schreef koen_pijl het volgende:
Ok ik had namelijk gehoord dat je eerst iets moest downloaden ofzo.
nee als dat nodig is vraagt die daar zelf wel om ( als je 360 online is ) dat die een patch wil downloadenquote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:03 schreef koen_pijl het volgende:
Ok ik had namelijk gehoord dat je eerst iets moest downloaden ofzo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja lekker!
http://www.play-asia.com/(...)ity_guide-49-en.htmlquote:Op donderdag 25 oktober 2007 15:24 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
aaargghh is AC6 nu wel of niet regiovrij....
ik word gek van het zoeken
Verzendkosten worden door MS betaald, en hij gaat dan naar Duitslandquote:Op donderdag 25 oktober 2007 13:42 schreef DJ_ het volgende:
julliem ogen mijn rrod hebben als ik hem ooit krijg
wil geen verzendskosten betalen om hem naar amerika te sturen
niet als je 360 amerikaans isquote:Op donderdag 25 oktober 2007 16:08 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Verzendkosten worden door MS betaald, en hij gaat dan naar Duitsland
Ik zie kartelsquote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:14 schreef Bastard het volgende:
[ afbeelding ]
Schijnt visueel echt een parel te zijn
Scheelt ook dat er geen touwen hangen waar mensen doorheen kunnen lopen
dat die amerikaans is ? of dat die niet naar duitsland kan ?quote:Op donderdag 25 oktober 2007 17:28 schreef MMaRsu het volgende:
Weet je dat wel zeker dan?
quote:Beste Jorgen,
Bedankt voor het contacteren van de Xbox 360 klantenservice.
Microsoft ondersteund niet de import van de Xbox 360 console uit andere regio´s. U zult moeilijkheden op graphisch gebied, maar ook electrische problemen kunnen ondervinden. Dus, Xbox 360 spelen en DVD-filmen zijn regionaal gecodeerd, dus bestaat er de moglijkheid, dat een geimporteerde console met producten uit Uw regio niet werkt. Bovendien kann een geimporteerde console bijzondere kosten veroorzaken, als het om reparatie en service gaat. Als U verdere vragen hebt, neem contact met onze Xbox 360 klantenservice op: http://www.xbox.com/support/contact/.
Voor een overzicht over details van contactmogelijkheden in Uw land, kijk even naar: http://www.xbox.com/support/contact/.
Met vriendelijke groeten,
Claudia
Maar misschien heeft ze wel dikke tietenquote:Op donderdag 25 oktober 2007 17:34 schreef DJ_ het volgende:
hier het bericht van MS
[..]
nederlands kunnen ze ook heel goed daar bij MS
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |