quote:
Moest ie kotsen als hij sex met je had.quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:22 schreef Viswijfje het volgende:
maar ik zal het even uitleggen: met Robbie was het altijd heel fijn in bed. ik vond hem heel geil en hij liet teminste het achterste van ze tong zien (snap je m)
Ja en nu klaagt TS ( viswijfjequote:Op maandag 22 oktober 2007 14:29 schreef minkuukel het volgende:
[..]
Moest ie kotsen als hij sex met je had.![]()
![]()
quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:29 schreef minkuukel het volgende:
[..]
Moest ie kotsen als hij sex met je had.![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]ben jij die lekkere vent? bewijs me maar!!!![/b]
zaterdag [b]11 maart[/b] 2007 [b]13:22[/b] schreef BerenDD: Ik vind VW lief :Y Want ze vind mij lief!
woensdag [b]17 oktober[/b] 2006 [b]14:12[/b] schreef yvonne: viswijfje (L)
Blijf gewoon sex hebben met je vaderquote:Op maandag 22 oktober 2007 14:22 schreef Viswijfje het volgende:
raar probleem he hahah![]()
maar ik zal het even uitleggen: met Robbie was het altijd heel fijn in bed. ik vond hem heel geil en hij liet teminste het achterste van ze tong zien (snap je m)
dat was dus fijn maar na hem vallen alle vriendjes en bijna alle seks tegen![]()
toen het uit was met Jefrey was ik vet down maar tegelijk ook weer blij dat ik weer kon seksen met robbie! (Jeffers was lief hoor maar de seks was gewoon minder!)
en zo was het na Maikel eigelijk ookhet is bijna altijd 'is dit het nou' met de seks als het niet robbie is...
wat moet ik nou doen?
oja, ik vind lekker seksen wel belangrijk in relaties!!!
quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:37 schreef jpg97 het volgende:
[..]
Blijf gewoon sex hebben met je vader [ afbeelding ]
Raap me op!quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:22 schreef Viswijfje het volgende:
(Jeffers was lief hoor maar de seks was gewoon minder!)
Dat dacht ik dus ook!quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:38 schreef jmac het volgende:
Robbie, Jeffrey, Maikel....
Volgens mij woon je in een achterbuurt of op het kamp
Oh doen jullie rollenspellen tegenwoordig... whatever rocks your boat ...quote:
quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:39 schreef nicket84 het volgende:
Dan ga je toch terug naar je ex
Je bedoelt dat ze dan de rest van haar leven lesbisch was geweest?quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:43 schreef avotar het volgende:
Wees blij dat je niet met mij naar bed bent geweest... dan had je helemaal verpest geweest.. nu heb je nog een kans..
whahaha dies vet goed!quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:45 schreef Seneca het volgende:
[..]
Je bedoelt dat ze dan de rest van haar leven lesbisch was geweest?
Dan doen jullie toch een kwartet?quote:Op maandag 22 oktober 2007 14:43 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
die woont samen met Emmy en da's een vriendin van mij!!
Trioquote:Op maandag 22 oktober 2007 14:43 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
die woont samen met Emmy en da's een vriendin van mij!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |