Iets met sterretjes ofzo, niet dat ik mee was.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 00:44 schreef Peterselieman het volgende:
Welke film was het?
ff iemand een ban aangenaaid inderdaadquote:Op maandag 22 oktober 2007 23:38 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
en je was flink aan het modden. Ik schijn nogal wat gemist te hebben vanavond
ohnoes een bekeerde wiaquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 00:26 schreef freecell het volgende:
[..]
Al jaren niet meer
De laatste keer was op een vreemd wicca-feestje een jaar of 4 terug
Na die tijd fietste TARA de bosjes in met mij achterop.
Hier heb je een c ! en een hoofdletter: Cquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 08:51 schreef Dangel het volgende:
[..]
ohnoes een bekeerde wia
he de letter tussen de b en de d of zo julie willen de x en v doiet het niet meer
Ik ook niet en ik kwam ook regelmatig op datsoort feestjesquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 09:02 schreef freecell het volgende:
[..]
Hier heb je een c ! en een hoofdletter: C
Voor onder je ctrl-v!
en nee, ik ben nooit wicca geweest, en TARA ook niet. Ik heb ook nog nooit biologie gestudeerd, maar ik rol ook nog wel eens binnen op een biologenfeestje
Yay, ik hoor alleen maar positieve dingen over Stardustquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 08:58 schreef freecell het volgende:
Startdust was echt geniaal! Ik was helemaal blij toen ik uit de bios kwam!
oja, en goedemorgen trouwens
Duurt dat nog zo langquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 10:20 schreef teigan het volgende:
Alleen jammer dat de uitreiking pas in maart is...
EC master doet maar 2 of 3 keer per jaar een uitreiking.. De volgende is pas na het eerste semester, en dat eindigt in februari ergens..quote:
Heerlijk die ietwat winterse omstandighedenquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 13:49 schreef Dangel het volgende:
snert gehad in de pauze, ramen gekrabt vanochtend
[negeer modus] huh zei je iets? [/negeer modus]quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 14:14 schreef DevilsAndDust het volgende:
Lalalala ik word compleet idioot van Word maar ik negeer het lalalala.
Nee. Wel koppijn nuquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 14:01 schreef Peterselieman het volgende:
Nog iets gehoord van het te laat komen, Lex?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |