Is toch eenzelfde soort programma hoorquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:30 schreef amaranta het volgende:
[..]
ik kijk daar niet naar, dus dat weet ik niet
Ja, die hebben we ook allemaal paraatquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:34 schreef PietjePuk007 het volgende:
Al die topics over de kandidaten, zet dan op z'n minst een foto in de OP.
Zo wordt het er ook niet echt duidelijker opquote:
Nee, die kon beter zingenquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:34 schreef DarkManta het volgende:
Dat blonde geval in een geel gehuld rokje, was dat Gollum?
Dat moet nep zijnquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:31 schreef Zhenar het volgende:
Die kerel in de preview die gedumpt wordt![]()
3x reclame in anderhalf uur tijd is vrij normaal.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:34 schreef PeRi het volgende:
Bluhhh veel te veel reclame en geblaat. Wat een flutshow geworden, de auditie-afleveringen dan. Getver zeg. Ik wil audities zien.
De echt goede mensen krijgen we straks nog vaak genoeg te zienquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:38 schreef Together het volgende:
Leuke uitzending, al vind ik dat de echt goede mensen wel wat meer aandacht verdienen.
Misschien had ze een vis mee moeten nemen die ze op Gordon`s hoof aan gort probeerde te slaan.quote:
Iets meer goeien ertussen gooien zou het hele gebeuren al goed doen.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:34 schreef PeRi het volgende:
Bluhhh veel te veel reclame en geblaat. Wat een flutshow geworden, de auditie-afleveringen dan. Getver zeg. Ik wil audities zien.
Sowieso meer audities dan geblaat, zou het al goed doen.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:45 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Iets meer goeien ertussen goeien zou het hele gebeuren al goed doen.
Misschien lag het aan Eindhoven.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:41 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vond ook die mislukte ober met z'n turkse vriendin bijv. te lang in beeld. Knip dat tot d ehelft en laat eens wat meer zien.
Dat is Aisha .quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:51 schreef Strychnine het volgende:
Ik vond dat zwarte meisje wiens moeder met Eric had samengewerkt wel leuk
Die zit ook op FOK!quote:En god, die Michelle met d'r varkenskop
Ik dacht dat ik de enige wasquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:51 schreef Duderinnetje het volgende:
en wat minder Gordon willen zien. Die maakt grappen om de grappen. erg vervelend (vind ik). Ik mis HenkJan wel. Die kon hard zijn, maar maakte vrijwel altijd gefundeerde opmerkingen. Gorden ziet dit weer als de zoveelste personality show, ben ik bang.
Dat is ook precies waar ik bang voor ben bij Gordon. Grappen om de grappen.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:51 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik had wel meer Martijn (waarom loopt zo'n Wendy daar eigenlijk óók nog rond?) en wat minder Gordon willen zien. Die maakt grappen om de grappen. erg vervelend (vind ik). Ik mis HenkJan wel. Die kon hard zijn, maar maakte vrijwel altijd gefundeerde opmerkingen. Gorden ziet dit weer als de zoveelste personality show, ben ik bang.
Enfin. Zo nu en dan als ik eraan denk (dankzij FOK! waarschijnlijk) maar eens kijken. Zodra het serieus wordt, haak ik altijd weer af.
Gordon is inderdaad waardeloos als idols jury..quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:51 schreef Duderinnetje het volgende:
en wat minder Gordon willen zien. Die maakt grappen om de grappen. erg vervelend (vind ik). Ik mis HenkJan wel. Die kon hard zijn, maar maakte vrijwel altijd gefundeerde opmerkingen. Gorden ziet dit weer als de zoveelste personality show, ben ik bang.
Vast niet hetzelfde bureau als waar jij zit, zoek anders even onder escort-bureau, vast en zeker dat je meer geluk hebt om Rebecca aan te treffen.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:48 schreef Toeps het volgende:
Heette die blonde nou Rosanna of zo? Ik ben even aan het zoeken bij welk modellenbureau ze zit.
Mee eens. Ik vind Gordon leuk hoor, maar hij kwam idd iets te dominant over. Hij was ook erg vaak in beeld, hállo, er zijn nog drie andere juryleden hoorquote:Op zaterdag 20 oktober 2007 21:57 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vond dat Gordon zich ook wel erg prominent opstelde. Al zeggen dat iemand mocht stoppen, of niet doorging, voor de anderen ook maar een krimp gaven. Als je daar toch als nieuw jurylid zit, dan geef je de oudgedienden toch iets meer ruimte, zou ik denken.
Ik las "Babs". Dat zou wat minder tof zijn geweest.quote:Op zondag 21 oktober 2007 00:07 schreef sbientje het volgende:
bas is gewoon familie van mij, hoe tof!![]()
hahah nee basquote:Op zondag 21 oktober 2007 00:13 schreef Together het volgende:
[..]
Ik las "Babs". Dat zou wat minder tof zijn geweest.
quote:Op zondag 21 oktober 2007 00:07 schreef sbientje het volgende:
bas is gewoon familie van mij, hoe tof!![]()
Ik heb haar tot nu toe niet gevonden, ook niet bij lokale Limburgse bureaus. Maar ze werkte ook veel in het buitenland, zei ze.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 22:11 schreef DarkManta het volgende:
[..]
Vast niet hetzelfde bureau als waar jij zit, zoek anders even onder escort-bureau, vast en zeker dat je meer geluk hebt om Rebecca aan te treffen.
Oh ja, dat is 44 euro per jaar betalen voor helemaal niks.quote:Op zondag 21 oktober 2007 07:23 schreef amaranta het volgende:
Uhuh, een oud vriendin van mij is ook model
Bij starsteps models wel te begrijpen.
www.starsteps.nl
Bespaar je die moeite joh, ze is totaal geen concurent van jou, ik bedoel...quote:Op zondag 21 oktober 2007 07:19 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ik heb haar tot nu toe niet gevonden, ook niet bij lokale Limburgse bureaus. Maar ze werkte ook veel in het buitenland, zei ze.
Ik denk dat hetzigeunermeisje van dit jaar een stuk langer meegaat als Mercha... deze heeft een stem als een klok en als ze dat wat beter weet te doserenquote:Op zondag 21 oktober 2007 09:58 schreef sbientje het volgende:
nog even...
ik dacht dat ik in de achtergrond bij die zigeunervrouw uit best, dat meisje zag wat vorige keer meedeed, die toen een duet met maaike moest zingen en toen vielen ze volgens mij allebei af... ik dacht dat die ook zo'n achtergrond had, dus misschien vandaar.. ik zal eens zoeken of ik haar kan vinden, naam en foto
EDIT: mercha dus
[ afbeelding ]
edit 2: precies dezelfde spinnenpotenogen
Graag on topic. We weten nu echt allemaal dat je af en toe voor supermodel speeltquote:Op zondag 21 oktober 2007 07:53 schreef Toeps het volgende:
Whaa! Ik kom ineens mezelf tegen bij starsteps?!
Ik ben daar nieteens aangemeld!
En vriendinnetje van mij staat er zelfs twee keer in, met verschillende foto's ook nog.
* Toeps gaat nu een boze mail schrijven, waar ongetwijfeld niks mee gedaan wordt...
Inderdaad, het interesseert me geen ene fuck.quote:Op zondag 21 oktober 2007 11:18 schreef Giechel_Ho het volgende:
[..]
Graag on topic. We weten nu echt allemaal dat je af en toe voor supermodel speelt
quote:Op zondag 21 oktober 2007 11:18 schreef Giechel_Ho het volgende:
[..]
Graag on topic. We weten nu echt allemaal dat je af en toe voor supermodel speelt
Vanavond 20u RTL8quote:Op zondag 21 oktober 2007 17:49 schreef Eppie_NL het volgende:
gemist gisteren! is/komt er een herhaling??
idd.. egotripperij van een wannabe modelquote:Op zondag 21 oktober 2007 11:18 schreef Giechel_Ho het volgende:
[..]
Graag on topic. We weten nu echt allemaal dat je af en toe voor supermodel speelt
Ja... maar.... dan.... moet ik ook Evita kijken! Dilemma!!!quote:Op zondag 21 oktober 2007 17:50 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Vanavond 20u RTL8, moeilijk he zoeken
.
Ah, dacht dat dat alleen losse stukjes waren! En De Lama's is trouwens ook nog en eigenlijk kan ik helemaal niks kijken want ik moet studerenquote:Op zondag 21 oktober 2007 18:13 schreef alwaysthebest het volgende:
Je kunt ook terugkijken via idols.nl en/of rtlgemist.nl (vanaf wanneer precies weet ik niet precies).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |