Dat is inderdaad echt heel vervelend. Ik denk dat ik toch voor een andere naam zou gaan, zeker omdat je aangeeft dat jullie vrij close zijn. Maar het is heel naar omdat je toch al je een beetje ingesteld hebt op die naam, waardoor je nu ineens op zoek moet naar een andere...quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:05 schreef S_oepstengel het volgende:
Wij krijgen inderdaad een meisje ook en we hebben geen eerste-letter-check gedaan tot mijn grote spijt nuIk speur maar weer heel internet af op zoek naar leuke namen
![]()
Ik ga hem niet verklappen hoor.. stel je voor dat we hem toch wel kiezenquote:Op maandag 22 oktober 2007 10:20 schreef Brighteyes het volgende:
Je wil hem zeker niet alvast verklappen zodat we mee kunnen denken?![]()
Als we ooit nog een naam vinden binnen de tijd..quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:44 schreef Brighteyes het volgende:
Dacht ik wel, zou ik ook gedaan hebben hoor. Iig totdat je een andere naam hebt waar je net zo blij mee bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |