Groot gelijk!quote:Op maandag 22 oktober 2007 09:07 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Ze mag nog blij zijn dat ik niet gelijk op zaterdagen ook stop. Ik had al te kennen gegeven dat ik op donderdagen me enorm moet haasten om nog op een nuttige tijd aanwezig te zijn. Daarop zei ze dus dat ze het toch wel fijn zou vinden als ik zou toch zou komen.
Als extra blijk van waardering werd er ook nog verlangt dat ik voortaan mijn eigen eten betaalde. (omdat ik pas om 6 uur begint ipv half 5). Als ik mijn parkeer-, reis-, dinerkosten aftrek van mijn salaris houdt ik er nog geen 10 euro op over. En daarvoor laat ik me niet voor het karretje spannen.
10.000 mogelijkhedenquote:Op maandag 22 oktober 2007 09:57 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Handig. Straks istie gejat en kan iedereen het pand in.
Zoiets http://wyrihaximus.net/en(...)tone_Trower_Day.html ?quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:01 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Daar is niet perse een sleutel voor nodig, vanmorgen is op mn stage duidelijk geworden dat je ook zonder sleutel hier binnen kan komen
Of hij lacht je net zo hard uit omdat hij iets heeft wat jouw jaloers maaktquote:Op maandag 22 oktober 2007 10:18 schreef Geqxon het volgende:
[..]
?
Maar goed dat ik niet naakt was, dan had ik die vent goed jaloers gemaakt.
quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:18 schreef Geqxon het volgende:
[..]
?
Maar goed dat ik niet naakt was, dan had ik die vent goed jaloers gemaakt.
Een beroep als dakmonteur? Ik kan niet zeggen dat ik daar jaloers op ben.quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:21 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Of hij lacht je net zo hard uit omdat hij iets heeft wat jouw jaloers maakt.
Geen idee misschien heeft hij wel een lekker wijf als vrouw en jij niksquote:Op maandag 22 oktober 2007 10:23 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Een beroep als dakmonteur? Ik kan niet zeggen dat ik daar jaloers op ben.
Van mijn gespierde nakende lichaam word je accuut homo.quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:24 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Geen idee misschien heeft hij wel een lekker wijf als vrouw en jij niks.
quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:27 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Van mijn gespierde nakende lichaam word je accuut homo.
Ik val niet zo op dakmonteurs.quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:29 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]Als je dan het gordijn open had gelaten had je misschien nog wel aan je trekken gekomen die dag
.
Ok, begon net leuk te worde maar goedquote:Op maandag 22 oktober 2007 10:37 schreef Geqxon het volgende:
Ok, next subject plskthxbye.
Inmiddels wederom een nieuw bakje...quote:
quote:zitten jullie in <die en die> wijkcentrale?
Ik kan mijn website niet bereiken
Wb plurryquote:Op maandag 22 oktober 2007 13:00 schreef phluphy het volgende:
* phluphy is weer terug van (een weekendje) weg geweest en groet u allen beleefd.![]()
: Goed idee!
hahaha! Opzich niks mis mee maar dan moet je er niet van uit gaan dat die echt altijd up isquote:Op maandag 22 oktober 2007 13:02 schreef Sjowhan het volgende:
Net klant aan de lijn:
[..]. Hostingservers aan een ADSL-lijn, wat denkt-ie
uptime van 80-90%? (op een jaar gezien, bij een redelijke I-net providerquote:Op maandag 22 oktober 2007 13:14 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Wb plurry![]()
[..]
hahaha! Opzich niks mis mee maar dan moet je er niet van uit gaan dat die echt altijd up is.
Het zou eingelijk altijd op moeten zijn want 80% is al 60 dagen down time ala 2 maanden geen internetquote:Op maandag 22 oktober 2007 13:17 schreef mschol het volgende:
[..]
uptime van 80-90%? (op een jaar gezien, bij een redelijke I-net provider)
Een trojan lijkt me nooit leuk.quote:Op maandag 22 oktober 2007 13:27 schreef Landgeld het volgende:
even een kort vraagje. Altijd als ik scan met Trojanhunter krijg ik als eerste gelijk deze melding:
[ afbeelding ]
volgens mij kan hij deze niet (goed) verwijderen. Maar; is het iets 'gevaarlijks'? of onschuldig?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |