Precies, en daarom smeer ik hem meestal snel als ik alleen ben want dat overleef ik nooitquote:Op donderdag 25 oktober 2007 12:48 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Heb ook helemaal niks tegen World PVP.![]()
Alleen is huilen dat je alleen nog maar kunt pvp-en bij een summon stone om daarna te gaan huilen dat er 30 man naar buiten komt wel heel dom. Wat denk je dan? Dat ze wel even blijven wachten totdat hun priest eindelijk tijd heeft om naar binnen te rennen? Nee tuurlijk niet.......DAT is OOK World PVP![]()
Was jij dat?quote:Op donderdag 25 oktober 2007 14:20 schreef tonks het volgende:
Ik had gister een 4/5 tier6 warrior met thunderfury en dat schild van illidan gemindcontrolled en op wat menjes laten hakken en toen doodgemaakt. Pvp servers
Doet me er aan denken dat ik Pulse (de Alliance warrior die rank 14 is geworden) MCe en op een cloth gnome liet in beukenquote:
Das juist leuk! Als ik dps spec ga ik daar ook altijd even langs, paar level 58-60's killen en de guards die niks kunnen doenquote:Op donderdag 25 oktober 2007 15:36 schreef Fir3fly het volgende:
Kijk, dat soort acties kan ik nog wel waarderen. Maar er zit op mijn server een Tauren druid constant van alles te doden in Honor Hold. Elke keer dat ik daar ben zie ik z'n corpse wel liggen of probeert hij me dood te maken. En dat al een paar week lang. Dan heb je dus echt geen leven.
haha respect dat hij het zo lang volhoudtquote:Op donderdag 25 oktober 2007 15:36 schreef Fir3fly het volgende:
Kijk, dat soort acties kan ik nog wel waarderen. Maar er zit op mijn server een Tauren druid constant van alles te doden in Honor Hold. Elke keer dat ik daar ben zie ik z'n corpse wel liggen of probeert hij me dood te maken. En dat al een paar week lang. Dan heb je dus echt geen leven.
40/50g want je kan er die 12 stamina gem van maken.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 01:50 schreef vogelkooi het volgende:
Heb star of elune gemined, en ik vroeg me af.
Moet ik een onbekende JC zoeken en hem laten cutten, of gewoon zo op ah zetten?
en voor welke prijs gaat ie bij jullie over de toonbank? Want hier staan alleen van die stormy dingen enzo.
Solid star of elunequote:Op vrijdag 26 oktober 2007 10:00 schreef tonks het volgende:
[..]
40/50g want je kan er die 12 stamina gem van maken.
Solid Empyrean Sapphire, prot-warrior's even better friendquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 10:59 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Solid star of eluneprot-Warrior's best friend.
and more expensivequote:Op vrijdag 26 oktober 2007 12:04 schreef DjNivek het volgende:
[..]
Solid Empyrean Sapphire, prot-warrior's even better friend
PVE realm -->quote:Op woensdag 24 oktober 2007 19:47 schreef Rahl het volgende:
Ik vind het ook ontzettend irritant als iemand me aanvalt als ik niet in de mood ben. En als ik een instance ga doen heb ik al helemaal geen zin in van die malloten die altijd en overal willen pvpen
Ik speel ook op PvE, maar genoeg chars naar 70 geleveld op PvP om te weten waar ik het over hebquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 18:10 schreef Beckham het volgende:
[..]
PVE realm -->
als je op een pvp realm zit dan moet je er imo niet over zeiken![]()
niet dat het nou leuk is als je in tank gear staat te summonen en een group in full gladiator gear komt even langs maar dat hoort er nu eenmaal bij
maar sinds xrealms bg's is de haat weg en de pvp minder omdat bv die ene irritante lock van die ene irritante guild die je altijd afmaakt in een bg niet op jouw realm zit.
Ach ja , ik vermaakt me zo nu en dan nog prima rond halaa, ook bijna altijd wel wat te regelen via de realm forums voor een zaterdag ofzo , alliance willen evengoed tokens
![]()
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 17:55 schreef viezerdt het volgende:
http://www.gametrailers.c(...)ml?playlist=featured moest dit even delen met jullie toen ik tegen kwam op GT ^^. speel zelf al 3 weken geen wow meer, anyway... cheers !
die snappen niet het plezier.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 17:55 schreef viezerdt het volgende:
http://www.gametrailers.c(...)ml?playlist=featured moest dit even delen met jullie toen ik tegen kwam op GT ^^. speel zelf al 3 weken geen wow meer, anyway... cheers !
Pvp of pve?quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 17:06 schreef Fir3fly het volgende:
Ik ga waarschijnlijk respeccen naar survival/marksman voor raiden, weet iemand een goede build daarvoor? Ik kwam zelf tot dit: http://www.wowhead.com/?talent=cZVg0RcZIohMxcMhVuAo
Eenschquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 19:35 schreef Black-Hole het volgende:
Heerlijk dat AV weekend
Giev puprlez
wij zijn daar met onze guild echt een paar weken op blijven steken.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 22:02 schreef Fir3fly het volgende:
Godver, die Shade of Aran is irritant. Doet ie op 5% nog zo'n flame dinges waar je niet mag bewegen en meteen een blizzard er achteraan
.
Je het is op zich best leuk. Maar dit was wel erg frustrerendquote:Op zondag 28 oktober 2007 01:49 schreef Evertjan het volgende:
[..]
wij zijn daar met onze guild echt een paar weken op blijven steken.Maar vind het wel een van de leuke bossevents van kara.
Wij hadden er 2quote:Op zondag 28 oktober 2007 09:48 schreef Evertjan het volgende:
warlock is wel lekker tijdens dat gevecht voor die water elementals. Maar wij doen hem nu zelfs als zonder lock erbijTekort aan warlocks
![]()
Ik heb de MM raidspec,quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 17:06 schreef Fir3fly het volgende:
Ik ga waarschijnlijk respeccen naar survival/marksman voor raiden, weet iemand een goede build daarvoor? Ik kwam zelf tot dit: http://www.wowhead.com/?talent=cZVg0RcZIohMxcMhVuAo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |