idd, zou hij daar zelf ook wel eens aan denkenquote:
Zijn spiegelbeeld is op dit moment zijn allergrootste en enige vriend.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:48 schreef Donnie29 het volgende:
Hhhaa Huub tegen Dennix: jij bent alleen maar verliefd op je eigen spiegelbeeld..
Mijn beige is het nieuwe zwartquote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:47 schreef ruudpuntenel het volgende:
idd, zou hij daar zelf ook wel eens aan denken![]()
btw, "jouw" beige zit er voortaan goed in hier Cc.![]()
Amanda is een waardig ouderlingquote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:52 schreef beequeen het volgende:
Mag ik Amanda even een compliment geven dat ze in opdracht van het hokje zich niet in de discussie mengt.
Ze volgt St.Brian en is lid van zijn parochie.![]()
Sjesus die takelt ook lekker afquote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:51 schreef Disana het volgende:
Eten met zichtbaar plezier
[ afbeelding ]
Kappe met die kut kerst .. zag al chocoladeletter .. (oeps OT)quote:
Valt nog mee dat hij erbij blijft zitten.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:54 schreef beequeen het volgende:
En Dennix eet en eet uit pure frustratie.![]()
En daarom is het voor Dennis extra moeilijkquote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:53 schreef ruudpuntenel het volgende:
Dennis: "Er spelen ook nog wat andere dingen tussen mij en haar."Wat dan?
![]()
Pure andachttrekkerij.... wat haat ik het als mensen op zo'n manier praten... van die zg onbenullige geheimpjes die niets voorstellen.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:53 schreef ruudpuntenel het volgende:
Dennis: "Er spelen ook nog wat andere dingen tussen mij en haar."Wat dan?
![]()
Tuurlijk, maar Dennix is te dom om te begrijpen dat een makkelijk excuus moeilijker is dan geen excuus.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 19:51 schreef Copycat het volgende:
[..]
Mijn beige is het nieuwe zwart.
Huub zegt dan wellicht wel sorry na de zoveelste kankerhoer, maar dat zijn natuurlijk ook maar loze woorden, na de zoveelste kankerhoer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |