Ik weet dat je baalt als iemand jouw soort games niet trekt of mee gaat in je hype, maar niet iedereen is hetzelfde he. Ik begrijp dat je dit spel beschermt ofzo,.... ? Maar Ok,... ik vergelijk de developers niet,.... die conclusie trek jij. Er staat duidelijk dat de hype en aandacht nogal overeenkomt. En ik moet eerlijk zeggen dat ik Naughty Dog nu inderdaad niet zo bijzonder vind nee. Jak is een leuke platformer, maar moet ik nu op mijn knieen ofzoquote:Op zondag 14 oktober 2007 16:53 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]!
Een gevestigde dev als Naughty Dog (welke grote franchises op zijn naam heeft staan) vergelijken met een 'beginner' als Ninja Theory![]()
![]()
![]()
* -Menn0- meldt!quote:Op zondag 14 oktober 2007 00:01 schreef Deacon_Tigra het volgende:
De tering , wat wordt het druk hiero![]()
Waar is de tijd gebleven van de goede oude garde![]()
![]()
de eerste 10 early adopters![]()
Snap niet dat je hier zo lacherig over doet, als ze een goed controleschema erin weten te verwerken wordt het spel wel gelijk stukken interessanter. Desalniettemin zal ik hem niet halen door al die andere goede spelen.quote:
De hype die er rondom Uncharted zweeft is geen wonder te noemen aangezien ze met Crash en Jak al hoge ogen hebben gegooid. Iedere keer verwacht men weer veel van Naughty Dog en dat is ook terecht aangezien ze hun promise deliveren.quote:Op zondag 14 oktober 2007 17:24 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik weet dat je baalt als iemand jouw soort games niet trekt of mee gaat in je hype, maar niet iedereen is hetzelfde he. Ik begrijp dat je dit spel beschermt ofzo,.... ? Maar Ok,... ik vergelijk de developers niet,.... die conclusie trek jij. Er staat duidelijk dat de hype en aandacht nogal overeenkomt. En ik moet eerlijk zeggen dat ik Naughty Dog nu inderdaad niet zo bijzonder vind nee. Jak is een leuke platformer, maar moet ik nu op mijn knieen ofzo
Nee,.... ik gaf alleen maar aan dat de hype en aandacht rondom Uncharted met de hype en aandacht overeenkomt van HS,... pré-review(s) dus. Voor hetzelfde geldt scoorde HS 10-en en was Ninja Theory of hoe ze ook heten mega-developers. Gaat het me niet om.quote:Op zondag 14 oktober 2007 17:57 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
En ik weet niet waaruit jij concludeert dat ik baal wanneer iemand een spel niet kan boeien. Ik geef alleen aan dat wanneer een spel de beloftes niet volledig heeft weten in te lossen (Heavenly Sword dus), je de vergelijking niet moet trekken met een franchise afkomstig van een gevestigde dev als Naughty Dog. Zij staan immers garant voor kwaliteit.
Dat hoop ik ook inderdaadquote:Op zondag 14 oktober 2007 17:41 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Snap niet dat je hier zo lacherig over doet, als ze een goed controleschema erin weten te verwerken wordt het spel wel gelijk stukken interessanter. Desalniettemin zal ik hem niet halen door al die andere goede spelen.
Als je het doet, doe het dan g00d.quote:Op maandag 15 oktober 2007 13:58 schreef American_Nightmare het volgende:
kap es met dat 'woot'.. da's echt voor nerds
Ik zal er een wikipedia tegen aan moeten gooien want ik heb geen idee wat het isquote:Op maandag 15 oktober 2007 13:58 schreef American_Nightmare het volgende:
kap es met dat 'woot'.. da's echt voor nerds
Ik ben benieuwd. Ik ben zelf geen PS3 freak, maar als mijn vriendin Heavenly Sword speelt mag ik elke keer de missies doen waar je met pijl en boog de pijl moet besturen met de SIXAXIS. Dat vind ik wel erg leuk om te doen.quote:Op maandag 15 oktober 2007 13:16 schreef KoosyNL het volgende:
Demo Folklore: Heel erg leuk! Deze ga ik denk ik wel halen! Mooie graphics, goeie sfeer en de gameplay is ook erg leuk!
Unreal Tournament III: New Modes and Weaponry Interviewquote:UT III mogelijk een volledig PS3-exclusive?
Lange tijd leek het erop alsof de Xbox 360 een ware exclusives-magneet was. De exclusieve games van andere consoles verschenen allemaal op de Xbox 360 en er waren maar weinig games die het omgekeerde pad bewandelden. Toch begint het er nu langzaam naar uit te zien dat de Xbox 360 een game van formaat gaat verliezen.
Unreal Tournament is zoals bekend een tijdelijke exclusive voor de PlayStation 3 (met uitzondering van de PC-versie). Een Xbox 360-versie staat gepland voor ergens in 2008. Momenteel heeft men grote vraagtekens bij deze 360-versie. Enekel hints zouden namelijk duiden op een exclusive voor Sony.
Op de officiele Unreal Tournament III website worden namelijk de boxcovers en logo's van de PS3 en de PC versie getoond. Geen spoor van de Xbox 360 boxshot, noch het logo. Tevens zegt Mike Capps (President van Epic Games) in onderstaande video het volgende: "We´re Just on PlayStation 3, so we get to focus on that platform."
ze worden allebei random opgebouwd, dus wat bedoel je?quote:
Kijk nou eens naar de prijzen van beide packsquote:Op maandag 15 oktober 2007 16:15 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
ze worden allebei random opgebouwd, dus wat bedoel je?
Nou als dat gezeik rondom Gears of war met Epic en MS waar is dan kan dit ook wel eens waar zijn.quote:Op maandag 15 oktober 2007 15:27 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Unreal Tournament III: New Modes and Weaponry Interview
Riiight
Lijkt me niet, Amerikaanse Blu-Ray's werken ook niet op een Europese PS3. Zeker ben ik niet, maar het lijkt me onwaarschijnlijk.quote:Op maandag 15 oktober 2007 17:33 schreef eChOeS_2003 het volgende:
Misschien een domme vraag, maar kun je (in tegenstelling tot de PlayStation 2) op een Europese (PAL) PlayStation 3 zonder problemen Amerikaanse of Aziatische PlayStation 2 spellen spelen?
Dus kan de backward-compatibility modus van de PAL PlayStation 3 overweg met geimporteerde spellen?
Zag een leuke Grand Theft Auto trilogy voor 29 dollar op gamestop
Ik vind het ook niet zo raar klinken hoor. EPIC en Microsoft hebben aardig bonje.quote:Op maandag 15 oktober 2007 17:40 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Nou als dat gezeik rondom Gears of war met Epic en MS waar is dan kan dit ook wel eens waar zijn.
MS wil geen gratis content op hun console, Epic wil veel gratis content voor gears en UT en dus zouden ze die overstap kunnen gaan maken.
Blijft speculatie natuurlijk
Klopt, maar Amerikaanse games werken wel weer met een Europee PS3.. Vandaar mijn vraag!quote:Op maandag 15 oktober 2007 18:14 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Lijkt me niet, Amerikaanse Blu-Ray's werken ook niet op een Europese PS3. Zeker ben ik niet, maar het lijkt me onwaarschijnlijk.
Na wat googlen kwam ik hierquote:Op maandag 15 oktober 2007 18:36 schreef eChOeS_2003 het volgende:
[..]
Klopt, maar Amerikaanse games werken wel weer met een Europee PS3.. Vandaar mijn vraag!
Alleen een controller..of ook een witte ps3quote:Op maandag 15 oktober 2007 09:34 schreef SocialDisorder het volgende:
Eind november is er in huize SD een witte controller in huis
quote:Op maandag 15 oktober 2007 19:45 schreef Chocobo het volgende:
Killzone 2 eind 2008
http://www.insidegamer.nl(...)-komt-eind-2008.html
Sowieso Next-Level in Hilversum.quote:Op maandag 15 oktober 2007 23:53 schreef Hertog_Martin het volgende:
Van welke winkels is bevestigd dat ze je zelf 2 titels laten uitkiezen bij aanschaf ps3?
Betalen voor een demo vind ik echt ridicuul. Tenzij het echt supercool is (en dus een feel heeft dat het af is), weiger ik hieraan mee te doen.quote:Op maandag 15 oktober 2007 22:34 schreef Deacon_Tigra het volgende:
[ afbeelding ]
Now this could be the first time a demo for a demo has ever been released as GT Channel is reporting Sony will offer the Gran Turismo 5: Prologue demo free directly from the PlayStation Store beginning Oct. 20.
The demo will likely be the same as the one shown at Tokyo Game Show, which featured 16 vehicles and three tracks. You might remember Sony removed Gran Turismo HD from the PS Store in late September, paving the way for GT 5: Prologue.
Unless something else swoops down to unseat it, GT5: Prologue will be the most expensive demo ever at about $43 for the disc version and about $39 from the PS Store.![]()
![]()
![]()
Landelijke shops als dixons, FRS, toys r us, intertoys en bart smit zeker niet?quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 00:32 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Sowieso Next-Level in Hilversum.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |