@ Nijna, wat een lieverd! geniet van je meissie..
Nou, ik ben er weer, heb gister hele nacht in het ziekenhuis gelegen, dus ik was vandaag vreselijk moe.
Ik was bij mn moeder op bezoek, waren lekker druk bezig met spulletjes in elkaar frutselen voor de beeb, toen ik opeens erg nodig naar de wc moest,kwam van de wc, en opeens voel ik gewoon een klein 'watervalletje', 't liep langs me benen, dus ik zei heel voorzichtjes; Mam.. ik geloof dat mijn vliezen zijn ge........... en ze trok dr schoenen aan, en we moesten meteen naar het ziekenhuis, dus ik zei meteen; Nee! eerst VK bellen, maar ze was zo paniekerig, dat ik er zelf ook helemaal warrig en paniekerig van werd, dus voor ik het wist had me broer me half opgetild en zaten we in de auto naar het ziekenhuis, daar werd ik in een rolstoelletje geduwd (waar we ook nog fotos van hebben, en ik wel een keer zal plaatsen hier) op naar de afdeling, daar werd ik meteen aan ctg gekoppeld, en na een half uur kwamen de weeen om de drie en halve minuut.
We dachten dus ook echt dat het niet lang meer zou duren, alhoewel de weeen niet vreselijk pijn deden.
Maar na een uur namen ze af, en was het stil, geen gerommel..
Hebben ze met speciale spul getest of het nou echt mn vliezen waren, en.... dat was het dus niet.
Voelde me flink voor schut, vooral ook omdat ik al zei dat de VK eerst gebeld moest worden, maar ze konden het begrijpen, de weeen waren dus waarschijnlijk gewoon heftige voorweeen.
Ik mocht me aankleden en naar huis, wel zei ze dat ze het gevoel had dat ze me snel terug zou zien haha, (ik ben a.s zaterdag uitgerekend, dus..wie weet)
Was wel een beetje teleurgesteld, had zo graag mn uk in mn armen gehad, maar ik moet nog even geduld hebben.
Duimen jullie dat het deze week door gaat zetten? ben zó ongeduldig.
22.10.2007.
Jij bent de bekroning op onze liefde!