Dan komt er nog een auto bijquote:Op woensdag 10 oktober 2007 22:47 schreef Strychnine het volgende:
Ik heb zo'n buurvrouw, misschien moeten we ze laten daten.
Dealquote:Op woensdag 10 oktober 2007 22:49 schreef Strychnine het volgende:
[..]
Dan laten we je buurman hier wonen en kom ik wel naast je wonen.
Hehehe, wij hebben 3 auto's thuis. Ik ben de beroerdste niet en zet hem al expres niet in de straat neer wanneer het druk is. Maar dit was gewoon overdag gebeurd. Zet ik hem niet in mijn straat neer, dan moet ik hem al 2 blokken verderop parkerenquote:Op woensdag 10 oktober 2007 22:49 schreef siekman het volgende:
hahaha ik ken het probleem wij hebben 2 auto's voor de deur 1 x taxi ( scoda superb 2007 ) nu rij ik momenteel in een 205 uit jaar 0 , en wordt dus regelmatig klemgezet , en zie dit steeds door de vingers
hij rijd een nieuwe crafter en zijn vrouw ene polo .
nu is het zo dat wij de taxi gewoon netjes verderop parkeren doordat er zo weinig plaats is , maar dat wil dan niet zeggen dat hij zijn busje ruim geparkeert maar dicht tegen mijn 205je aan moet zetten .
dus buurman bereid je maar vast voor want morgen is mijn ford f150 klaar en dan gaan we nog wat beleven ( incl bull bar en dikke trekhaak )
ps 205 is een leenapparaat
Hij staat op de drempel, geen beginnen aan. Maar op zich een leuk idee. Dan duw ik hem gewoon de kruising opquote:Op woensdag 10 oktober 2007 22:50 schreef athlonkmf het volgende:
effe duwen, altijd goed.
Heeee wegslepen! Goed punt!quote:Op woensdag 10 oktober 2007 22:59 schreef TheThirdMark het volgende:
Och 1 eigen parkeerplaats + 1 parkeerplaats recht voor de toegang tot mij woning.
Geeft recht van overpad dus niemand anders dan wij mogen daar parkeren.
Maar pas in de straat ook een of andere lul had mijn voormalige werkbus vast gezet. (jaja, 3 auto's voor de deur)
Ik aangebeld om 05:00Kon die lamlul niet echt waarderen en weigerde om de auto weg te halen.
Politie erbij. Lolz dreigen met wegslepen etc etc.
In dit geval beter een verre vriend dan een slechte buur.
Heeft geen woord meer tegen mij gesproken sindsdien, heel raar![]()
Dat is logisch toch? Iedereen wil kunnen wegrijden. En de andere buren hadden het al eens over 'inschikken'quote:Op woensdag 10 oktober 2007 23:11 schreef Gurbie80 het volgende:
Bij mij in de straat staan de auto's zodanig geparkeerd dat er tussen 2 auto's of tussen de auto en een paal precies GEEN auto tussen past! Dan kun je wel makkelijk wegrijden, maar de straat (die toch al zo lekker krap is!) is binnen een mum van tijd vol. Kun je een kilometer lopen als je je auto geparkeerd hebt! Superfrustrerend!![]()
![]()
Haal dan in ieder geval even de vele spelfouten uit de brief.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 22:42 schreef Renesite het volgende:
Je kent het wel.
14 huizen
Kleine straat
Parkeren aan 1 kant van de weg.
Mensen met meerdere auto's,
Ik snap best wel dat je als persoon je auto voor de deur wilt hebben. Maar op dagen dat er maar 1 auto in de straat staat (overdag weliswaar) mag je bést als bezitter van een zogenaamde '2e auto in de familie' je auto in de straat parkeren, toch? Enfin, schijnbaar niet
Goed, ik kan natuurlijk een brief schrijven, misschien zoiets als dit
"Beste buurman,
Ik snap best dat je uit frustratie naar mijn auto kijkt. Inderdaad, dát scheelt 8 jaar. Ze zijn inderdaad op ongeveer dezelfde dag gekocht - maar toch die 8 jaar dat die van mij jonger is.
Maar uit pure frustratie hoef je dan niet zonder bril in je auto te gaan zitten. Wanneer je mijn kenteken probeert te lezen moet je véél te ver naar voren rijden. Dat is het punt nog niet. Maar om dan tijdens het lezen van mijn kenteken de auto op dezelfde aantal centimeters van mijn nummerplaat te gaan parkeren is dan wel weer het uiterste. De vorige 2 keren dat je dat deed zag ik wel door de vingers. Onwennigheid van je nieuwe auto misschien? Het kan zijn dat het glad op de weg was - ook al heeft het niet geregend. Je weet het niet.
Die keren hiervoor heb ik als beginnend bestuurder uitstekend laten zien waarom ik na 2 keer ben geslaagd voor het roze papiertje pasje. Maar om nou morgen vroeg om 7 uur wéér hetzelfde trucje uit te gaan halen verveelt erg (dermate kan niet in deze zin, dan moet je er nog iets achter zetten)... Ik snap dat je je auto voor de deur wil parkeren, maar maandelijks wordt er ook 27 euro aan 'wegenbelasting' van mijn rekening afgeschreven. Dit geeft mij dan toch evenzoveel recht op een parkeerplaats van circa 1.2 keer mijn auto. Niet 1.01 keer, dat is niet evenredig aan het bedrag. Beetje oneerlijk vindt u niet?
Zou u IN VREDESNAAM de volgende keer de auto niet zo dicht op de mijne willen parkeren. Ik dank u alvast van tevoren. Anders schaf ik binnenkort wel een trekhaak aan. Dat scheelt natuurlijk in de hoeveelheid deuken die anders niet in uw kentekenplaat zouden komen.
Hoogachtend, ik."
Maar nee, de volgende keer bel ik de hele ochtend bij die hork aan. tot hij die auto eens een flink eind elders parkeert. Klootzak![]()
Lees dan aub even wat er onderaan deze neppe melodramatische brief staat.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 23:17 schreef ThaMadEd het volgende:
[..]
Haal dan in ieder geval even de vele spelfouten uit de brief.
Weet ik, maar voor het geval je toch een brief besluit te schrijvenquote:Op woensdag 10 oktober 2007 23:19 schreef Renesite het volgende:
[..]
Lees dan aub even wat er onderaan deze neppe melodramatische brief staat.
Dan had ik het helemaal anders aangepaktquote:Op woensdag 10 oktober 2007 23:22 schreef ThaMadEd het volgende:
[..]
Weet ik, maar voor het geval je toch een brief besluit te schrijven![]()
Was de auto mij dan toch iets te prijzig voorquote:Op woensdag 10 oktober 2007 23:33 schreef Veulen het volgende:
Ik prop mijn auto ook altijd in de kleinste gaatjes. Mensen staan hier zo breed, ik wil geen 10 minuten hoeven lopen omdat de rest van het blok te lui is om fatsoenlijk te passen. (4 auto's waar er 5 kunnen staan)
Prop het ouwe brik er gewoon tussen. Kop aan staart. Dan leren ze het maar![]()
Jou auto of die van de buurman?quote:Op woensdag 10 oktober 2007 23:43 schreef Renesite het volgende:
Was de auto mij dan toch iets te prijzig voor![]()
Was het maar een pauperbuurt. Dan had ik 'm met mijn golfje aangeredenquote:
Sorry Renesite, ik was em gewoon aant maken en ik moest opeens aan blonde adonis denkenquote:Op woensdag 10 oktober 2007 23:59 schreef Renesite het volgende:
[..]
Was het maar een pauperbuurt. Dan had ik 'm met mijn golfje aangereden
Hij staat op de handrem op een drempel... Hoe wil je dat voor elkaar krijgen...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 00:32 schreef hugecooll het volgende:
Dan duw je zijn auto toch een eindje terug...
Ah. Dus omdat ik 3x meer in de maand betaal voor mijn auto aan wegenbelasting heb ik daardoor volgens jouw redenering ook 3x meer recht op jouw parkeerplaats? Non-argumentquote:Op woensdag 10 oktober 2007 22:42 schreef Renesite het volgende:
Ik snap dat je je auto voor de deur wilt parkeren, maar maandelijks word er ook 27 euro aan 'wegenbelasting' van mijn rekening afgeschreven. Dit geeft mij dan toch evenzoveel recht op een parkeerplaats van circa 1.2 keer mijn auto.
Nee, omdat ik betaal heb ik recht toch wel recht op een fatsoenlijke plek om te parkerenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 07:50 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ah. Dus omdat ik 3x meer in de maand betaal voor mijn auto aan wegenbelasting heb ik daardoor volgens jouw redenering ook 3x meer recht op jouw parkeerplaats? Non-argument
Als hij op een drempel staat, hoe wil je dan dat hij gaat staan?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 07:43 schreef Renesite het volgende:
[..]
Hij staat op de handrem op een drempel... Hoe wil je dat voor elkaar krijgen...
Niet in de bocht?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 07:56 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Als hij op een drempel staat, hoe wil je dan dat hij gaat staan?
Ik heb wel eens met een buurman gesteggeld omdat ie z'n caravan 3 dagen over 3 plekken dwars had gezet. Pas toen er daardoor geen ruimte meer was voor mijn auto heb ik zijn caravan klemgezet en hem aangesproken (was toen nog wethouder in de gemeenteraad ookquote:Op donderdag 11 oktober 2007 07:54 schreef Renesite het volgende:
Nee, omdat ik betaal heb ik recht toch wel recht op een fatsoenlijke plek om te parkerenNet als jou
Hij staat er nogsteeds, zometeen eens proberen er uit te draaien.
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 08:03 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Een drempel in de bocht? o_O
doe es een plaatje van je straat
Zijne komt uit 1990. Vond hij al heel wat de mijne uit 1998...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 08:11 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Geboortedatum: 26-01-1989
En dan al een mooie dikke wagen? Sure..
En pas de 2e keer geslaagd? Wat ben jij voor kerel..
En leer parkeren
weg laten slepen: je mag niet binnen 5 (?) meter van de bocht staan...quote:
En na 2 keer heb je gewoon niet door dat hij wilt dat je 's morgens bij hem aanbelt? Het is gewoon een versiertruuk...snap dat dan.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 22:42 schreef Renesite het volgende:
Maar nee, de volgende keer bel ik de hele ochtend bij die hork aan. tot hij die auto eens een flink eind elders parkeert. Klootzak![]()
deed een buur ook bij mij met een trekhaakquote:Op donderdag 11 oktober 2007 10:48 schreef zuigmarmot het volgende:
Sinds de buurt erachter is gekomen dat ik mijn bumpers bedoel met "parkeersensoren" laten ze altijd genoeg ruimte voor mij vrij.
als ie net niet past zet ik hem ook vaak met de bumpers tegen elkaar en geef wat gas, maakt dan niet veel uit of ie op de handrem staat of niet, ik kom er wel tussen
Yep. Die boetes gaan uiteindelijk vanzelf vervelen.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:58 schreef siekman het volgende:
Zie ik nou dat het toch enigzinds een bocht is .
zoja , Hij moet daar 5 meter uit staan , dus call the police
Kijkend naar dit plaatje, zie ik een bocht in de stoep en lijkt jouw buurman in overtreding.quote:
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:48 schreef Gluckskafer het volgende:
Mensen die in een pauperbuurt gaan wonen, zonder eigen oprit
In een fatsoenlijke wijk heb je daar geen last van nee.quote:
Vanochtend bij het inpakken van mn spullen stond-ie er nog. Ik stapte de deur uit en vergat iets en liep terug. maar hij stond er nog.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:21 schreef Gunner het volgende:
En Renesite, wat heb je tegen je buurman gezegd?
Jij hebt dus wel een huis in een fatsoenlijke buurt gekocht?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:05 schreef Gluckskafer het volgende:
In een fatsoenlijke wijk heb je daar geen last van nee.
In eerste geval gedaan, maar die voor mij is ook weggeweest schijnbaar...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:45 schreef muhahaha het volgende:
Hou meer ruimte op de auto voor je, probleem opgelost slotje.
Idd ben wel benieuwdquote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:42 schreef Me_Wesley het volgende:
TS, bel de inderdaad de politie, en film de reactie van die vent als hij ontdekt dat zijn auto is weggesleept
Hehehe, eigenlijk is daar geen beginnen aan. het gebeurd in elke straat hier in de buurtquote:
Ik sta niet zo ver als hem op de kruising, scheelt ee aantal metertjes.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 19:48 schreef chatter het volgende:
Enfin, jij komt morgen ochtend bij je auto, heeft je buurman de lokale bromsnor gebeld en heb je een prent onder je ruitenwisser, omdat je binnen 5 meter van de hoek staat.
Als dat zo is, kom ik niet meer bij.
... omg wat is dat voor een buurt.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 18:33 schreef Renesite het volgende:
[..]
In eerste geval gedaan, maar die voor mij is ook weggeweest schijnbaar...
Zonder speciaal aangevraagde vergunning mogen getrokken lasten niet langer dan 24 uur op 1 en dezelfde parkeerplaats staan.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 08:01 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik heb wel eens met een buurman gesteggeld omdat ie z'n caravan 3 dagen over 3 plekken dwars had gezet. Pas toen er daardoor geen ruimte meer was voor mijn auto heb ik zijn caravan klemgezet en hem aangesproken (was toen nog wethouder in de gemeenteraad ook)
Daarna de politie gebeld om te vragen hoe de plaatselijke verordening is t.o.v sleurhutten. Ze wouden al een autotje langssturen maar dat heb ik afgeslagen aangezien die beste man inmiddels aan de deur stond.
Toen heb ik ook jouw argument van wegenbelasting gebruikt, maar meer omdat dat wel voor mijn auto betaald werdt en zijn caravan betaal je (voor zover ik weet geen belasting). Zijn beste argument was dat z'n nieuwe caravan te groot was voor het parkeervak. Is dat mijn probleem?![]()
Opgerot met dat ding. Gelukkig is die vent niet lang daarna ergens anders gaan wonen.
Jan modaal non-tokkie buurt met vrij veel Grefo's (artikel 31 vijgemaakt red.) en jonge gezinnen.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 22:45 schreef muhahaha het volgende:
[..]
... omg wat is dat voor een buurt.
Laatst toen ik mijn auto dichtop een twingohad gezet riep die gast nog naar me of ie er nog wel uit kon. Ik moest lachen want hij had 1.5 meter ruimte voor zijn auto om weg te kunnen rijden. Meestal zet die eikel zijn wagen pal voor mijn deur op de stoep ipv in een vak aan de andere kant maar goed, hij woont hier gelukkig niet dus issie snel opgetieft.
Puhleasequote:Op donderdag 11 oktober 2007 23:18 schreef veldmuis het volgende:
Mensen die niet kunnen rijden en denken dat ze zijn klemgezet!!112
Prima, maar denken dat je kan rijden als je pas net je rijbewijs hebt is sowieso denken als een vrouw.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 23:19 schreef Renesite het volgende:
[..]
PuhleaseIk ga niet eens happen...
Nee. Ik weet helemaal niet hoe ik nog moet rijden, daarom stond ik in mijn ogen (en voor een blinde was het inderdaad niet te zien) klem. Ik had nog een meter voor en achter. Dat is voor een beginnende bestuurder sowieso een crime. Dan ga je al snel denken dat je klem gereden bent. Onbewust of niet, doelbewust of niet. Maar het is wel klem.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 23:21 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Prima, maar denken dat je kan rijden als je pas net je rijbewijs hebt is sowieso denken als een vrouw.
En je weet hoe vrouwen rijden.
Meter is inderdaad een beetje stomquote:Op donderdag 11 oktober 2007 23:24 schreef veldmuis het volgende:
Twee meter ruimte <--> klem.
Oefenen, jong!
Klem sta je als je je been niet meer tussen jouw auto en die van je voorganger krijgt. Alles meer dan dat kan je hem er nog wel uit rijden (en dat zeg ik als vrouw zijnde).quote:Op donderdag 11 oktober 2007 23:26 schreef Renesite het volgende:
Meter is inderdaad een beetje stomNee, in totaal was het nog geen meter. 2 meter is wat veel.
*wazig in het hoofd
Dat is het probleem niet, heb een eigen parkeerplek op eigen terrein achter mijn huis..quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:48 schreef Gluckskafer het volgende:
Mensen die in een pauperbuurt gaan wonen, zonder eigen oprit
quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 09:14 schreef Robhimself.2 het volgende:
Soms schiet ik ook uit met mijn sleutel als ik er langs loop, weet niet hoe dat komt........
Gast, kep m herhaaldelijk gewaarschuwd. Daarbij komt dat die ransbak van hem al 1 groot krassenfestijn is, dus het valt niet eens op......... Verbaasd me dat het ding nog rijdt eerlijk gezegd.quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 09:23 schreef CasB het volgende:
Stoer hoor...
Ik had vroeger ook de shovel van technisch legoquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 11:05 schreef siekman het volgende:
( Heb iets soortgelijks meegemaakt zonder carport ) heb met een shovel een auto op de kruising gezet .
Wacht even...... Jij begint tegen mij over respect voor andermans roestbak terwijl jij met een shovel een auto op een kruising geduwd hebt!? Gast..................quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 11:05 schreef siekman het volgende:
Ja maar dan kan je alsnog respect hebben voor ander mans roestbak .
Voor jou is een porsche misschien een dure wagen , maar voor hem misschien een krassenfestijn ford sierra . Je kan niet in een andermans portemonee kijken .
Bij mij had je zo onder de carport weggeweest en had je autotje op de lokale drukke kruising midden op gestaan , en daanra een kras over mijn auto , had betekend een kras over je bek .
( Heb iets soortgelijks meegemaakt zonder carport ) heb met een shovel een auto op de kruising gezet .
Niet stoer
quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 00:16 schreef Veulen het volgende:
[..]
Klem sta je als je je been niet meer tussen jouw auto en die van je voorganger krijgt. Alles meer dan dat kan je hem er nog wel uit rijden (en dat zeg ik als vrouw zijnde).
De enige krassen die er in mijn auto zitten door mijn schuld zitten rond het sleutelgatquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 16:48 schreef RealZeus het volgende:
Ehh, het is wel de bedoeling dat dat gebeurt zonder dat je de andere auto's raakt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |