arrogant ookquote:Op maandag 8 oktober 2007 21:18 schreef golfer het volgende:
Ik vind die jonge tennisser erg saai.
Totaal geen uitstraling.![]()
Eerder verlegen leek mequote:
Dat in tegenstelling met de tenniserquote:Op maandag 8 oktober 2007 21:40 schreef MaxPower het volgende:
Die honkballer kon het mooi vertellen, was echt enthousiast over zijn sport.
Het was geniaal.quote:Op maandag 8 oktober 2007 23:34 schreef tong80 het volgende:
Ik ben fan van Brusselmans. Maar dit was toch niet echt leuk
Ach, Thiemo is best een sympathieke jongen, alleen nogal nonchalant en verveeld bij momenten. Hij heeft ook zo'n stem waardoor het vanzelf al verveeld overkomt.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:14 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik had het stukje nog niet gezien. Ik vond het wel grappig, precies zoals in zijn boeken
.
Verder wel een prima aflevering, ik vond die Den Bakker niet heel erg sympathiek of relaxed overkomen zoals bijv Robin Haase.
quote:Matthijs van Nieuwkerk en Wilfried de
Jong ontvangen de nieuwe trainer van
Ajax,Adrie Koster.
Verder komt atlete Lornah Kiplagat een
dag na het WK op de weg.
Daarnaast uiteraard het museum,Petje op
Petje af,de Afhaalchinees en het
wielerspel.
Dan heb je wel genoeg tijd om je lichaam rustig te laten herstellen.quote:Op maandag 15 oktober 2007 20:43 schreef MissX het volgende:
wow zoveel slapenDan hou je niet veel tijd over om iets te doen.
Zegt er eentje wat..quote:Op maandag 15 oktober 2007 20:42 schreef tong80 het volgende:
Ze slaapt 16 uur per dag. Weer zo'n luie negerin.
Albers is wel de laatste waar ik op zit wachten, Bosch en Maase boeien me niet en Wesselink kan misschien wel het meest interessant zijn, want hij heeft een echte passie voor wielrennen.quote:maandag 22 okt: CHRISTIJAN ALBERS, EDITH BOSCH, FILEMON WESSELINK EN KAMIEL MAASE
Kamiel Maase liep gisteren een nieuw Nederlands record tijdens de marathon van Amsterdam en volgend jaar hoopt hij in Peking een medaille te winnen. Wij praten met Maase over zijn ingezonden brief uit de Volkskrant over de politieke situatie in China. Christijan Albers maakt het slot van het Formule 1 seizoen niet actief mee en kijkt zichzelf eens goed in de ogen in de Spiegel. Judoka Edith Bosch is genomineerd voor Peking en is te gast bij de Chinees. Wielerliefhebber en BNN-presentator Filemon Wesselink praat over juichende wielrenners.
Jammer dat ze niet vermelden dat ie toen nog een nobody wasquote:Op maandag 22 oktober 2007 20:46 schreef Arcee het volgende:
Mooi gesprek over die finish van Hinault.
Ja, inderdaad. Hij had pas 2x de Tour de France toen gewonnen.quote:Op maandag 22 oktober 2007 20:55 schreef tong80 het volgende:
Jammer dat ze niet vermelden dat ie toen nog een nobody was
En wat zou dat, Lance Armstrong won 7x de Tour de France en is toch een nobody.quote:Op maandag 22 oktober 2007 21:08 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Hij had pas 2x de Tour de France toen gewonnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |