Of je moet een begenadigd dichter of schrijver zijn die een voordracht houden of het als kunst verheven hebben om het in de gewone spreektaal te gebruikenquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 20:30 schreef DevilsAndDust het volgende:
Dat hoeft dus ook niet. Hoe vaak hoor jij mensen in het dagelijks leven prachtige volzinnen formuleren? Dat gebeurt alleen in schrift.
Uitzonderingen zijn er altijd, natuurlijk.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 20:35 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Of je moet een begenadigd dichter of schrijver zijn die een voordracht houden of het als kunst verheven hebben om het in de gewone spreektaal te gebruiken![]()
Gewoon ff een dubbele whiskey en gaanquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 20:28 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik ben niet zon held voor de klas.
Ik zou noooooit prachtige zinnen kunnen formuleren als een groep mensen me aanstaart O.O![]()
Hartverscheurend verhaal op msn over een 13-jarige Do2 die een presentatie moest houden.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 20:37 schreef De-oneven-2 het volgende:
Bij mij kwamen die verhalen er nooit, wanneer ik er stond.
Niet zenuwachtig, maar ook niet echt goed.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 20:58 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik was er verrassend goed in, voor zo'n neuroot.
Daar komt het bij mij ook ongeveer op neer.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 21:08 schreef Grulez het volgende:
[..]
Niet zenuwachtig, maar ook niet echt goed.
Ik vergeef het dat nare mens nooit meer! Nooit! Hoor je me! NOOIT!quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 20:49 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Hartverscheurend verhaal op msn over een 13-jarige Do2 die een presentatie moest houden..
Wat zei dat nare mens dan tegen jou?quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 21:13 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Ik vergeef het dat nare mens nooit meer! Nooit! Hoor je me! NOOIT!
Oh jee...quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 21:18 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Wat zei dat nare mens dan tegen jou?
'Ja, ga maar weer zitten, want op deze manier maak je niemand enthousiast voor je onderwerp.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 21:18 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Wat zei dat nare mens dan tegen jou?
"Later als je groot bent kun je er om lachen"quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 21:28 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
'Ja, ga maar weer zitten, want op deze manier maak je niemand enthousiast voor je onderwerp.
Sterker nog, ik denk niet dat iemand ooit nog iets wil weten over planeten en sterren.'
De Kut!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |