Okay dat wist ik dan niet, maar ik ben ook normaal slechts 1.68 mtr en weeg 63 kilo. Niet bepaald overgewicht dacht ik.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 15:23 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ze testen dus ook als je zelf een verhoogd risico hebt het te ontwikkelen oa naar aanleiding van je eigen (over)gewicht. Dan heb je dus sneller kans op zwangerschapssuiker.
Dat was bij mij de reden en bij DeLiedje volgens mij ook.
Ach, dat was ie toch al niet, kan mij het schelen!quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 16:19 schreef Nijna het volgende:
Je mag alleen niet sexen als je vliezen zijn gebroken, volgens mij kan het verder wel gewoon (mits je er zin in hebt natuurlijk).
Kim, ik hou je niet tegen... maar ik denk dat je baas niet zo blij met je is als je gaat liggen slapen... (of met mij dat ik zeg dat je gerust je gang moet gaan...).
Ik moet zeggen de keren dat ik trek had in ananas en het ook heb gegeten tijdens zwangerschap, kreeg ik heel erg last van maagzuur. Dus dat leer je dan ook meteen wel afquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 16:15 schreef bixister het volgende:
het gaat niet om de hele ananas, alleen om het (bittere) hart. en ik weet niet of het alleen het eind v/d zwangerschap betreft eigenlijk. maar ik heb 't inderdaad gewoon maar niet gedronken.
Oe!quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 19:28 schreef miss_sly het volgende:
Ook heerlijk om zo te snoepen: framboosjes
Ik ben niet zo gek op fruit, maar van dat snoepfruit (stukjes ananas, druiven, framboosjes, aardbeien) dat snoep ik dan wel graag
Oh ik zie je berichtje nu pasquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 14:43 schreef Ticootje het volgende:
Droeke, was een reden om te testen dan?
Ik baalde gisteren omdat ik geen vanillevla in huis had. Yoghurt werkt een stuk minder. Nu heb ik gelukkig wel vla in huis, en nu uiteraard geen last. Morgen dus maar een pak houdbare vla in huis halen als remediequote:Op dinsdag 9 oktober 2007 22:38 schreef Randa_v het volgende:
Hier heeft de maagzuur toegeslagen.
quote:Op woensdag 10 oktober 2007 06:16 schreef Nijna het volgende:
Slapen lukt niet, wel lekker warm in bed gelegen en liggen kletsen met manlief. Ook hij kan niet slapen haha.
Weeën inmiddels aardig regelmatig, ook langer. Ga over een klein uurtje de verloskundige maar eens bellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |