abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53787672
quote:
Na Expeditie Robinson komen Ernst Paul Hasselbach en Evi Hanssen met 71°Noord. In dit programma trekken een tiental aantal bekende Nederlanders en Vlamingen naar Noorwegen. Bij temperaturen die ver onder het vriespunt liggen, doorkruisen zij het land van zuid naar noord. Een lange, afmattende tocht van 2500 kilometer die begint op het meest zuidelijke punt van Noorwegen en eindigt op het meest noordelijke : de Noordkaap. Te voet, met hondensleeën, op sneeuwscooters of in kajaks trekt de groep over steile bergen en bevroren watervallen, door dichtbeboste dalen, over eindeloze sneeuwvlaktes en indrukwekkende fjorden. Het traject is verdeeld in 12 avontuurlijke etappes. Aan het begin van een etappe krijgen de deelnemers van presentatrice Evi Hanssen of Ernst Paul Hasselbach steeds een opdracht die ze als groep tot een goed einde moeten brengen. Maar ook al moeten de kandidaten samenwerken om hun einddoel te bereiken, toch is 71° Noord ook een afvallingsrace.

In elke aflevering moet één deelnemer de groep verlaten en naar huis vertrekken. Na een zware tocht in barre omstandigheden, bereiken uiteindelijk slechts 2 groepsleden de Noordkaap. Zij spelen de finale die de winnaar 50.000 euro oplevert. Het programma is in het voorjaar van 2008 op RTL en Kanaaltwee te zien. Of de naam 71°Noord blijft is nog niet bekend.
Bron: http://www.robinsonfan.be/?p=590
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
  maandag 8 oktober 2007 @ 12:14:05 #2
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_53787753
Leuk, Ernst Paul betekent vaak kwaliteit dus ik ga kijken .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  maandag 8 oktober 2007 @ 12:30:23 #3
982 Cairon
More than meets the Eye
pi_53788172
Oh god nee toch...

Net zoiets als Peking Express VIP... het is niet leuk, BN'ers en BV'ers zijn niet boeiend genoeg om een reality show van dit type te dragen. Ze zijn te veel met zichzelf bezig, en ze laten zich zelden uit over hun mede deelnemers, iedereen doet er de grootst mogelijk moeite voor om vriendjes te blijven, want het wereldje is te klein om ruzie in te maken.
Hunger I want it so bad I can taste it.
it drives me mad to see it wasted,
when I need it so bad that it's burning me.
I'm hungry!
pi_53788257
Dat gevaar zit er in, maar Wie is de Mol met BN'ers (of wat daar voor door moet gaan) was toch zeker niet verkeerd.
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
pi_53788626
quote:
Op maandag 8 oktober 2007 12:30 schreef Cairon het volgende:
Oh god nee toch...

... het is niet leuk
Het is met Ernst Paul, dus het is vast leuk
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
pi_53788706
Zie net dat er in Belgie al een seizoen uitgezonden is en dat RTL incl Ernst Paul volgend jaar voor het eerst mee gaat doen.

Op zich positief als er al een jaar geweest is en het nu uitgebreid haat worden.
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
pi_53789201
Even een TVP, hier wil ik wel van op de hoogte blijven!
Wanneer zou WIDM weer beginnen eigenlijk?
Spoilers!
  maandag 8 oktober 2007 @ 14:21:14 #8
8898 Darklight
The Truth Will Set You Free
pi_53790599
Met bekende Nederlanders Dat zuigt
Zijn denk ik van die C-sterren
pi_56269199
quote:
71 Graden Noord

Een ijskoud avontuur dat in 2006 van start ging op de Vlaamse tv-zender Kanaaltwee genaamd 71 Graden Noord komt naar Nederland. Want in het voorjaar van 2008 starten RTL 5 en 2BE voorheen Kanaaltwee met het 2e seizoen van dit programma. In het 1e seizoen dat alleen in Vlaanderen op tv was deden alleen maar onbekende kandidaten mee. Nu in 2008 hebben de zenders gekozen om een versie te maken met bekende Nederlanders en Vlamingen.

Het programma:
In 71°Noord trekken 10 avonturiers naar Noorwegen, ze doorkruisen het land van Zuid naar Noord bij temperaturen die ver onder het vriespunt liggen. De groep bestaat uit5 bekende Vlamingen en 5 bekende Nederlanders. Het wordt een zware tocht in barre omstandigheden. Naast de tocht krijgen de kandidaten ook nog te maken met opdrachten. Deze opdrachten krijgen ze van de presentatoren Ernst Paul en Evi Hanssen. Ook valt er elke aflevering iemand af tot dat er nog maar 2 kandidaten over zijn. Zij spelen de finale. De winnaar gaat uiteindelijk naar huis met de 71 Graden Noord troffee.
quote:
Nieuwe RTL-show 71° Noord: kruising Robinson en Peking Express
24 Januari 2008 08:22: Herman Roggeveen

Laat Expeditie Robinson en Peking Express met elkaar clashen, gooi er een groep bekende personen in en stem de locatie af op Noorwegen. Wat je dan hebt? 71° Noord, een nieuw programma van RTL 5 en het Vlaamse Kanaal 2. Presentatieduo Ernst Paul Hasselbach en Evi Hanssen nemen de tien bekendheden mee naar de vrieskou alwaar ze van zuid naar noord reizen. Slechts twee kandidaten komen aan bij het eindpunt, alwaar ze het tegen elkaar op moeten nemen.

Voor Nederland doen Xander de Buisonjé, Dennis van der Geest en nog drie vrouwelijke BN'ers mee. De Belgische kandidaten bestaan uit Maya Detiège, Herr Seele, Stijn Peeters, Stefan Everts en Anne-Marie Ilie. Wie 71° Noord tot het einde aflegt, heeft een reis van 2500 kilometer gemaakt.

De kandidaten betreden te voet, met hondensleeën, op sneeuwscooters en kajaks de hoge bergen en bevroren watervallen, door bossen, sneeuwvlaktes en fjorden. In 12 etappes leggen zij de tocht af. De kandidaten krijgen als groep telkens een opdracht, die ze tot een goed einde moeten brengen.

In een nieuwjaarspresentatie van Kanaal 2 zijn fragmenten te zien uit 71° Noord (derde programma). Hierin zijn ook alle kandidaten te zien, maar de drie vrouwelijke BN'ers herkende ik niet (wie wel? reageer in de comments). Wel zag het er allemaal ijzig koud uit.

De Nederlandse kandidaten: Xander de Buisonjé, Dennis van der geest, Kim
Feenstra, Lucia Rijker en de naam van 1 kandidaat is bij mij onbekend.

De Vlaamse kandidaten: Maya Detiège, Herr Seele, Stijn Peeters, Stefan Everts en Anne-Marie Ilie
Promo (vanaf 3:10 ongeveer)

Klinkt wel erg ok allemaal. Ben best wel benieuwd. Vind het alleen op het eerste punt jammer dat ze beginnen met BN'ers. Maar de opzet klinkt goed.

[ Bericht 2% gewijzigd door BliksemSchigt op 24-01-2008 10:01:20 ]
pi_56274235
Leuk! Weer iets om in de gaten te houden.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
pi_56275096
Waarom nu in godsnaam weer met BN'ers
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_56963392
quote:
Xander de Buisonjé en Kim Feenstra in 71°Noord op RTL 5

Vijf bekende Nederlanders en vijf even bekende Vlamingen beginnen in het nieuwe programma 71° Noord, dat vanaf donderdag 13 maart te zien is bij RTL 5, aan een lange en afmattende tocht van 2.500 kilometer naar de Noordkaap, het noordelijkste puntje van Europa. Dat laat een zegsvrouw van de zender vandaag weten. Nederland wordt in 71°Noord vertegenwoordigd door Dennis van der Geest, Lucia Rijker, Margje Teeuwen, Xander de Buisonjé en Holland’s Next Top Model Kim Feenstra.

Deze bekende Nederlanders beginnen aan een afmattende tocht van 2.500 kilometer vanuit het zuiden van Noorwegen met slechts één doel: de Noordkaap te bereiken. “De groep avonturiers die de strijd aangaat met de extreme kou, de uitputting en natuurlijk met elkaar is zeer divers te noemen“, aldus een woordvoerster van RTL 5.

Het Vlaamse deel van de groep die meedoet aan de serie bestaat uit Stefan Everts (wereldkampioen motorcross), Maya Detiège (gemeenteraadslid van Antwerpen), Anne-Marie Ilie (Miss Belgian Beauty 2007), Herr Seele (kunstenaar, striptekenaar en presentator) en Stijn Peeters (architect en manager van broer Bart Peeters).

De tocht wordt verdeeld in negen etappes die de deelnemers te voet, op ski’s, met hondensleeën, op sneeuwscooters of in kajaks afleggen. Aan het begin van iedere etappe worden er twee groepen samengesteld. “Zij krijgen van presentatoren Ernst-Paul Hasselbach en Evi Hanssen een opdracht waarbij samenwerking essentieel is. De groep die deze opdracht wint, krijgt een speciale comfortprijs, zoals bijvoorbeeld een welkome warme maaltijd of een luxe overnachting.”

Echter, ook al moeten de deelnemers samenwerken om hun einddoel te bereiken, 71° Noord is ook een individuele afvalrace. “Na elke etappe moet namelijk één deelnemer de groep verlaten en naar huis vertrekken. Tijdens de terugkerende individuele competitie voor het leiderschap is het dan ook ieder voor zich.”

De groep bepaalt tijdens de eliminatie wie naar huis wordt gestuurd en dus de Noordkaap niet zal halen. “Zo blijven er uiteindelijk na een lange, zware tocht in barre omstandigheden slechts twee deelnemers over die de Noordkaap bereiken om daar tijdens de eindopdracht te bepalen wie zich winnaar van 71° Noord mag noemen.”

Evi Hanssen presenteerde 71° Noord vorig jaar ook al op de Belgische tv-zender KanaalTwee met louter Vlaamse kandidaten. Het tweede seizoen van 71° Noord is een Nederlands-Belgische samenwerking. Vanaf 6 maart word het uitgezonden op het Vlaamse 2BE (het nieuwe KanaalTwee), in Nederland begint het op 13 maart.

71° Noord is vanaf donderdag 13 maart wekelijks om 20.30 uur te zien op RTL 5.
pi_56974501
Ik ben hier al een tijdje "benieuwd" naar (als realityspelshowliefhebber ) toen ik hoorde dat dit programma ook in Nederland op de buis kwam. Maar BN-ers is toch wel even een flinke tegenvaller... en ook nog eens geen leuke BN-ers

Maar goed ik ga het zeker wel een kans geven
  donderdag 6 maart 2008 @ 14:53:17 #14
88233 Steve
Still the best.
pi_57197549
Hm ben benieuwd. Is de rek er niet een beetje wat betreft dit soort programma's?
"Atb is lief, groetjes Peri."
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:43:07 #15
107004 Leep
of wel natuurlijk
pi_57198686
kunnen we niet een keer een anti bners petitie opzetten
of niet natuurlijk
pi_57199478
Ben ook benieuwd, bekende nederlanders is idd afwachten hoe dat gaat. Kim Feenstra? Please.. Die dief/pornoster kan me toch niet boeien. Dennis van der Geest daarentegen is wel lachen. Ben volgende week donderdag van de partij
pi_57200559
Klinkt leuk zeker kijken!
pi_57268992
Vanavond van 21:50 tot 22:05 een preview op RTL5 en vanaf donderdag gaat het beginnen.
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
pi_57271917
Preview zag er niet verkeerd uit.

Veel vermoeide mensen, wat wel eens wat ergernissen met zich mee kan brengen.
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
  maandag 10 maart 2008 @ 01:17:18 #20
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_57276518
Zucht. Opnieuw een boutprogramma.

Ik heb veel beters te kijken op de donderdagavond.
  maandag 10 maart 2008 @ 01:39:44 #21
88233 Steve
Still the best.
pi_57276714
http://forum.fok.nl/topic/1119019
quote:
Voor Nederland doen Xander de Buisonjé, Dennis van der Geest en nog drie vrouwelijke BN'ers mee. De Belgische kandidaten bestaan uit Maya Detiège, Herr Seele, Stijn Peeters, Stefan Everts en Anne-Marie Ilie. Wie 71° Noord tot het einde aflegt, heeft een reis van 2500 kilometer gemaakt.
edit: ja door die merge ziet dit er behoorlijk nutteloos uit natuurlijk.

[ Bericht 10% gewijzigd door Steve op 10-03-2008 13:06:57 ]
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57280487
Gisteren nog meer mensen de promo gezien toevallig? 15min lekker maken voor het programma. Zag er leuk uit, nog best heftig af en toe. Alleen die Kim Feenstra haat ik nu al haha.Verder Miss België half-naakt in bad is ook zeker niet verkeerd
pi_57351107
Heb er toch wel behoorlijk veel zin in.

De beelden moeten sowieso prachtig zijn lijkt me.
  donderdag 13 maart 2008 @ 20:44:16 #24
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_57359867
Herr Seele.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  donderdag 13 maart 2008 @ 20:46:17 #25
88233 Steve
Still the best.
pi_57359911
quote:
Op donderdag 13 maart 2008 20:44 schreef Copycat het volgende:
Herr Seele.
Waar kennen we die van?
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57359936
Wat een dom wicht die Kim, zij eet liever niks natuurlijk hehe.
  donderdag 13 maart 2008 @ 20:52:49 #27
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_57360088
quote:
Op donderdag 13 maart 2008 20:46 schreef alwaysthebest het volgende:

Waar kennen we die van?
Van Kamagurka.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  donderdag 13 maart 2008 @ 21:07:40 #28
88233 Steve
Still the best.
pi_57360384
Ik zit steeds te zoeken naar wie de mol is.
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57361720
Is dit alles over die serie?
Ik heb gekeken en vond het wel lachen. Mooie omgeving ook.
gr gr
  donderdag 13 maart 2008 @ 21:55:01 #30
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_57361742
Viel me niet tegen eigenlijk; wel veel voordeel voor de sporters zo in het begin maar ik geef de anderen zeker een kans. Xander had zowaar humor en Herr Seele is gewoon Herr Seele. Overigens een flink ongeluk, die dame heeft zeker een week in het ziekenhuis gelegen las ik ergens in een interview.
Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
pi_57361859
Het was leuk!! En wel heftig met Margje....
geniet nooit met mate
pi_57362619
Die ene belg, die striptekenaar ofzo, wat een kansloze Bordevol frustraties volgens mij wb het vrouwlijke geslacht
pi_57363651
quote:
Op donderdag 13 maart 2008 21:55 schreef SigmundFreud het volgende:
Overigens een flink ongeluk, die dame heeft zeker een week in het ziekenhuis gelegen las ik ergens in een interview.
Inderdaad, meerdere gebroken ribben en een geperforeerde long!

http://nieuws.aol.nl/ente(...)p-noordkaap_ID566691
  donderdag 13 maart 2008 @ 23:06:22 #34
88233 Steve
Still the best.
pi_57363857
quote:
Op donderdag 13 maart 2008 22:59 schreef Tourniquet het volgende:

[..]

Inderdaad, meerdere gebroken ribben en een geperforeerde long!

http://nieuws.aol.nl/ente(...)p-noordkaap_ID566691
.

Het was wel vermakelijke tv. Xander vond ik wat irritant.
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57364026
Viel me niet tegen.
Altijd leuk als er deelnemers zijn waar je je aan kan ergeren.
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
pi_57369582
Ik vond het ook leuk programma! Alleen die Kim Feenstra mag er per direct uit.
pi_57377913
²

Wat een irritante stem heeft zij zeg...
Ce ne fut pas Waterloo, mais ce ne fut pas Arcole.
Ce fut l'heure où l'on regrette d'avoir manqué l'école.
pi_57378733
quote:
Op vrijdag 14 maart 2008 16:42 schreef nonserviam het volgende:
²

Wat een irritante stem heeft zij zeg...
Idd, maar dat komt toch ook omdat ze half doof is.
pi_57398933
Godver, nog steeds niet op rtlgemist .
pi_57399547
quote:
Op zaterdag 15 maart 2008 18:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
Godver, nog steeds niet op rtlgemist .
Het wordt morgen pas in Belgie uitgezonden. Misschien dat dat er iets mee te maken heeft.
pi_57399603
Ah, dat is een goede.
  zaterdag 15 maart 2008 @ 19:31:27 #42
88233 Steve
Still the best.
pi_57399750
588.000 kijkers.
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57449109
Was best leuk

Xander en Dennis hadden best plezier (zal ik jou es wat vertellen? Die tent staat, als een HUIS)

Kim moet der aardappeltje es doorslikken.

Lucia de boeddhist ofzo

Maar de grootste mongool was nog wel Herr Seele. Hij kan dan wel grappig zijn in z'n strips, voor de rest istie helemaal van de wereld. Een beetje zitten geilen op de vrouwen in de tent
En hij was er ook wel trots op dat hij (volkomen onnodig) nog bezig was met die tent, terwijl "de dames" binnen zaten, poepoe, wat een gentleman.
Eins, zwei, hoeplakai.
pi_57457303
heeft iemand een terugkijk link???

de link op rtlgemist doet het niet en op hun website staat ie nog niet
  woensdag 19 maart 2008 @ 16:22:13 #45
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_57478529
quote:
Op dinsdag 18 maart 2008 17:47 schreef spijker4ever het volgende:
heeft iemand een terugkijk link???
de link op rtlgemist doet het niet en op hun website staat ie nog niet
Bij mij doet de link het (inmiddels?) wel. Directe link:
http://av.rtl.nl/web/comp(...)t4b4l4r4_712x400.wmv
Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
pi_57479367
quote:
Op woensdag 19 maart 2008 16:22 schreef SigmundFreud het volgende:

[..]

Bij mij doet de link het (inmiddels?) wel. Directe link:
http://av.rtl.nl/web/comp(...)t4b4l4r4_712x400.wmv
Ah Thanks! Zo even kijken. Heb maar flarden gezien de vorige keer. Kan ik er morgen echt voor gaan zitten!
Go hard or go home
  donderdag 20 maart 2008 @ 20:49:31 #47
88233 Steve
Still the best.
pi_57508097
Ik zou die Herr Seele niet graag in mijn team willen hebben denk ik.

Sowieso, die groep van Lucia. Volgende keer even fatsoenlijk nadenken....
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57508183
Die Kim blijft gewoon een irritante stem hebben.
Al had ze net wel een goed initiatief.
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
pi_57509430
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 20:53 schreef Bruce117 het volgende:
Die Kim blijft gewoon een irritante stem hebben.
Al had ze net wel een goed initiatief.
Ja maar het begint wel beetje bij beetje te wennen merkte ik

Toch best een leuk programma, ondanks BN/BV-ers
  donderdag 20 maart 2008 @ 22:54:21 #50
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_57511096
Heerlijk om Ernst-Paul te horen zeggen: "Jullie mogen terug naar je kamp." Hij lijkt er zelf ook lol in te hebben. Wel erg barre omstandigheden daar. Die schreeuwlelijk van een Lucia wordt door alle Belgen weggestemd naar mijn idee. Overigens een beetje vreemd in dit programma, dat wegstemmen. Echt goede criteria zijn er niet.
Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
pi_57511798
Het is wel ERG VEEL ergertv.. Mensen die belachelijke opdrachten moeten uitvoeren, BN/BV-ers die irriteren en waarvan je de reacties al kan voorspellen (ja, die 48 jarige striptekenaar die maar blijft roepen dat hij steeds als laatste gekozen wordt maar dat hij ECHT wel NUTTIG voor de groep kan zijn.. NOU WETEN WE HET WEL! En Kim die constant over alles loopt te zeiken en niet begrijpt waarom ze hier aan mee heeft gedaan.. en Dennis met zijn gewicht, dat het juist een probleem is.. Lucia die al 2 afleveringen roept dat ze niet goed in de groep past.. pfffffffff)

En inderdaad het wegstemmen slaat nergens op, zo wordt er op den duur zeker tactisch gestemd en gaan altijd de eersten eruit die niet goed bij de groep passen, en gaat het niet om wie er werkelijk het best is, maar wie het populairst is.

Ik vond het trouwens wel grappig gemonteerd dat Kim opstond 's ochtends en zei: 'Kut Noorwegen, kut kou, kut weer, ik zie geen ene flikker' en gelijk daarna de reclame 'Wil jij kans maken op een leuke avontuurlijke reis naar Noorwegen, sms dan nu 3040'

[ Bericht 0% gewijzigd door Kidney_Bean op 21-03-2008 00:46:09 ]
pi_57511897
Ik kreeg zowaar een beetje medelijden met Herr Seele

Hij werd 2 x als laatste gekozen

Dennis: Aaah, hij gaat op z'n bek! Wat een pipo hebben wij in onze groep zeg.

(maar dennis is wel grappig )
Eins, zwei, hoeplakai.
  donderdag 20 maart 2008 @ 23:36:22 #53
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_57512001
quote:
Op donderdag 20 maart 2008 23:27 schreef Kidney_Bean het volgende:
Ik vond het trouwens wel grappig gemonteerd dat Kim opstond 's ochtends en zei: 'Kut Noordwegen, kut kou, kut weer, ik zie geen ene flikker' en gelijk daarna de reclame 'Wil jij kans maken op een leuke avontuurlijke reis naar Noorwegen, sms dan nu 3040'
Ja dat viel mij ook al op, prachtig gemonteerd, lekker schelden op alles. Die Xander valt me tot nu toe het meest mee van de BN-ers (ik dacht dat hij een eikel was toen hij Wendy alleen liet) -- en Dennis klinkt qua stem heel erg als Peter R. de Vries, valt me op.
Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
pi_57530063
Kim Feenstra is irritant . Tjezus. Ook niet eens leuk meer.

Had wel verwacht dat Lucia eruit zou gaan. Dennis is bijv ook competitief, maar niet zo duidelijk en irritant als haar. Hopelijk gaat ze er volgende week alsnog uit!
  vrijdag 21 maart 2008 @ 23:51:44 #55
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_57531778
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 22:33 schreef BliksemSchigt het volgende:
Had wel verwacht dat Lucia eruit zou gaan. Dennis is bijv ook competitief, maar niet zo duidelijk en irritant als haar. Hopelijk gaat ze er volgende week alsnog uit!
Ik verwacht een ban vanwege wansmaak. Lucia is een van de tofste vrouwen van het Westelijk halfrond.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  zaterdag 22 maart 2008 @ 11:28:35 #56
147661 Aikara
Shut the fuck up Donny
pi_57536469
quote:
Op vrijdag 21 maart 2008 23:51 schreef BVO het volgende:
Lucia is een van de tofste vrouwen van het Westelijk halfrond.
U gaat door voor de koelkast!!

Dat de rest van die groep niet om kan gaan met de enorme drive en het gedrevene van Lucia is meer het probleem van de groep dan dat van Lucia. Ik vind het een fantastische vrouw waar ik m'n petje diep voor af neem. En dat ze buiten de groep valt?....gelukkig wel! Ik zie veel liever iemand als Lucia dan die 13 in een dozijn types als bijvoorbeeld die 2 modellen, architect en politicus.
pi_57537371
ja maar daar heb ik ook zo'n hekel aan dat soort stemrondes: de populairste mensen worden niet snel gekozen, altijd de mensen die buiten de groep vallen om wat voor manier dan ook. Niet de besten winnen dus vaak, eerder de populairste.
pi_57551110
Pff ik had het gemist maar na 2 dagen staat het nog niet bij uitzending gemist

Maar kijkt blijkbaar ook geen kip naar, gezien de drukte van dit topic Normaal hadden series als deze hele reeksen
pi_57552944
Op RTLgemist komt ie pas rond dinsdag, vanwege de uitzending bij de Belgen pas in het weekend .
pi_57653592
quote:
Op zondag 23 maart 2008 08:54 schreef BliksemSchigt het volgende:
Op RTLgemist komt ie pas rond dinsdag, vanwege de uitzending bij de Belgen pas in het weekend .
De Belgen lopen met de uitzendingen zelfs een week voor
In het weekend is de herhaling, 6 maart begon het al in Vlaanderen.

Als je nu naar 2be.be gaat kan je al zien wie er afvalt vanavond.
pi_57656237
Vandaar, want deze heb ik idd al gezien.... Snapte het al niet helemaal
Dan dus vanavond de 4e maar kijken
O+ BlaBlub O+
pi_57656585
Wat een kneus die Herr Sele, moeilijk he die slee recht houden.
  donderdag 27 maart 2008 @ 21:13:51 #63
88233 Steve
Still the best.
pi_57657504
quote:
Op donderdag 27 maart 2008 20:44 schreef Jasza het volgende:
Wat een kneus die Herr Sele, moeilijk he die slee recht houden.
Ik neem aan dat die niet lang meer erin blijft...
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57657597
quote:
Op donderdag 27 maart 2008 20:44 schreef Jasza het volgende:
Wat een kneus die Herr Sele, moeilijk he die slee recht houden.
Haha, hij is een held Ook net weer in dat water, dat hij bang was voor de diepte van het water Zometeen moet Anne-Marie dat water nog in
pi_57657689
Vind Kim wel een bikkel! Wat zal dat water vreeeeselijk koud zijn (heb zelf in de zomer al moeite om de zee in te gaan, laat staan dit..brrrrr!)
pi_57657897
Wat een ongelofelijke kneuzen zijn Dennis en Xander toch .
  donderdag 27 maart 2008 @ 21:27:11 #67
88233 Steve
Still the best.
pi_57657981
Dennis, tering zeg.
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57659480
Lucia rijker leuk programma!!
"Have you seen my Childhood?
I'm searching for the world that I come from
'Cause I've been looking around" M.J
  donderdag 27 maart 2008 @ 22:13:07 #69
147661 Aikara
Shut the fuck up Donny
pi_57659745
Wat is die Lucia Rijker toch een topwijf! Iedere keer dat ik haar zie krijg ik nog meer waardering voor dr.

En die Herr Sele is inderdaad maar een pannekoek. Wel jammer dat Annemarie er uit is. Eigenlijk zouden ze haar voor spek en bonen mee moeten laten doen; nu moeten we momenten als vandaag in dat water en vorige week in bad missen!
pi_57660108
Dennis op zn pik getrapt omdat ze bij Sander kwam liggen ipv hem Ik vind die Dennis sowieso heel erg infantiel valt me erg tegen. Jammer dat nu de lekkerste chick er uit is

Wel beter programma dan een Expeditie robinson dit, daar was niks uitdagends meer aan op een gegeven moment. Hier hebben we al een geperforeerde long en paar bijna-onderkoelingen
pi_57673116
quote:
Op donderdag 27 maart 2008 21:24 schreef Remzz het volgende:
Wat een ongelofelijke kneuzen zijn Dennis en Xander toch .
Lijkt me niet erg om tussen die 2 in een tentje te liggen hoor
pi_57718147
Gevaarlijke proef, dat ijszwemmen! En ik vond wel dat hij traag was met KIm uit het water halen.. Bij die andere vrouw (naam even kwijt ) reageerde hij wel snel!
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
  zondag 30 maart 2008 @ 19:26:16 #73
69724 Lucky_Strike
Hello Sweetie
pi_57720492
Ik heb afgelopen week ook even alles achter elkaar gekeken. Zeker wel een interessant programma, valt helemaal niet tegen.

Maar hebben we afgelopen week nou geen uitzending gehad? Aankomende donderdag weer wel?
Spoilers!
pi_57747733
Gewoon elke donderdag een uitzending.

Ik heb net gekeken en vond het wel een leuke aflevering.
gr gr
  dinsdag 1 april 2008 @ 00:56:46 #75
69724 Lucky_Strike
Hello Sweetie
pi_57752110
Ah, ik denk dat ik de afleveringen uit Belgie heb. Er zijn in totaal nu toch 3 afleveringen en een preview geweest? In de laatste aflevering werd Anne Marie er uitgestemd toch?
Spoilers!
pi_57754335
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 00:56 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ah, ik denk dat ik de afleveringen uit Belgie heb. Er zijn in totaal nu toch 3 afleveringen en een preview geweest? In de laatste aflevering werd Anne Marie er uitgestemd toch?
Yep
  donderdag 3 april 2008 @ 21:13:06 #77
88233 Steve
Still the best.
pi_57813633
Het lijkt wel een verliefd koppeltje, Xander en die andere.

Kim is leuk.
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57813753
Ik hoop niet dat Xander constant zo tegen zijn zoontje praat.
  donderdag 3 april 2008 @ 21:31:05 #79
88233 Steve
Still the best.
pi_57814136
Hm, beetje vreemde keuze.

Kim.
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57814222
''Ik heb zelf op Kim gestemd, maar omdat Stijn erbij zit stem ik Lucia weg''

Ok
  donderdag 3 april 2008 @ 21:39:57 #81
88233 Steve
Still the best.
pi_57814378
Omdat Lucia op Stijn zou stemmen, en nu hij ziet dat Stijn onpopulair is stemt hij Lucia weg zodat Stijn weer een stem minder heeft en hij niet meer tot de laagste zou horen, maar Kim en Herr Seele (?) straks de meeste stemmen heeft.
"Atb is lief, groetjes Peri."
pi_57814926
Ja, ik vond het weer een leuke aflevering.

Maar hoe zit het nou met die naam van Herr Seele aka Peter? Herr zijn voornaam, Seele achternaam en Peter gewoon omdat hij fan is van peter r de vries ofzo>?
gr gr
pi_57815491
Volgens mijn is Herr Seele zijn hele voornaam, want ze noemen Dennis ook niet speciaal Dennis van der Geest en in de intro staat ook dacht ik Herr Seele.
  donderdag 3 april 2008 @ 22:27:13 #84
88233 Steve
Still the best.
pi_57816044
Herr Seele is een pseudoniem van Peter van Heirseele (volgens wikipedia).
"Atb is lief, groetjes Peri."
  donderdag 3 april 2008 @ 22:36:51 #85
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_57816427
Op iemand die er zelf graag uitwil moet je nooit stemmen, dat soort spelers vertrekt uiteindelijk toch wel. Met Lucia verdwijnt een sterke (en ook wel irritante) speler, tactisch veel slimmer. En ook leuk om die Kim nog een weekje te zien lijden (ze zullen haar volgende week wel verlossen).
Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
pi_57818382
Die Kim Feenstra is toch model, moet je daarvoor niet gewoon ABN kunnen praten

Wat een enorme trailertrasherige, ordinair gebekte VMBO-snol is dat zeg
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_57818839
quote:
Op donderdag 3 april 2008 22:36 schreef SigmundFreud het volgende:
Op iemand die er zelf graag uitwil moet je nooit stemmen, dat soort spelers vertrekt uiteindelijk toch wel. Met Lucia verdwijnt een sterke (en ook wel irritante) speler, tactisch veel slimmer. En ook leuk om die Kim nog een weekje te zien lijden (ze zullen haar volgende week wel verlossen).
We zagen bij de preview van volgende week dat ze weer wilde blijven.
gr gr
pi_57821552
Kim die wil Stefan slaan, let it come let it come.
pi_57844520
Kim is echt beetje mongolide, zowel kwa uiterlijk als hoe ze praat... en dat is 'top'model?

Heeel soms ziet ze er knap uit, 1 op de 10 keer ofzo...

Maar vind d'r minder storend dan in het begin, ze doet wel gewoon mee enzo zonder te gaan lopen piepen enzo
pi_57845532
Kim erger ik me nog steeds kapot aan, maar die gaat er de volgende keer wel uit gok ik.
Vind het ook wat te berekend al van Stefan om Lucia er uit te stemmen, kan hem uiteindelijk ook wel stemmen gaan kosten denk ik. Dennis lijkt me namelijk niet echt een type die dit soort vriendjespolitiek weet te waarderen. Ik wist het in ieder geval wel, Stefan of Stijn kreeg mijn volgende stem, op deze manier geef je namelijk al openlijk toe dat je een blok bent en dat moet je zo snel mogelijk uit mekaar weten te drijven denk ik.
pi_58034208
Nog steeds een erg leuk programma, ook al lijken er hier niet veel "fans" te zitten
pi_58034850
Ooit gelezen dat Kim doof is of in ieder geval gehoorapparaten heeft. Dat zou mede het rare praten verklaren. ( ligt me bij dat ik dat een keer heb gelezen in een ander forum, HNTM )
pi_58035255
quote:
Op maandag 14 april 2008 00:04 schreef ItaloDancer het volgende:
Nog steeds een erg leuk programma, ook al lijken er hier niet veel "fans" te zitten
Idd zeg, ik dacht even dat er deze week geen aflevering was omdat er hier 0 nieuwe posts waren Vanochtend op rtlgemist gekeken.

Het is toch zeker leuker dan de laatste seizoenen Expeditie Robinson enzo... apart
pi_58035292
quote:
Op maandag 14 april 2008 00:34 schreef Emmetje37 het volgende:
Ooit gelezen dat Kim doof is of in ieder geval gehoorapparaten heeft. Dat zou mede het rare praten verklaren. ( ligt me bij dat ik dat een keer heb gelezen in een ander forum, HNTM )
Ah ja ik lees het;

http://www.doof.nl/archief/2007/03/topmodel_kim_is.php

Dan is dat haar vergeven
  dinsdag 15 april 2008 @ 22:46:13 #95
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_58076829
Ik was ook verbaasd, maar ik vond het wel jammer dat herr Seele weg moest. Een beetje kunstmatig zijn de beproevingen wel. Hoe ver ze richting de noordkaap zitten wordt niet echt duidelijk, ik dacht dat ze een route zouden afleggen maar dat thema lijkt wat ondergesneeuwd.
Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
pi_58081572
quote:
Op dinsdag 15 april 2008 22:46 schreef SigmundFreud het volgende:
Ik was ook verbaasd, maar ik vond het wel jammer dat herr Seele weg moest. Een beetje kunstmatig zijn de beproevingen wel. Hoe ver ze richting de noordkaap zitten wordt niet echt duidelijk, ik dacht dat ze een route zouden afleggen maar dat thema lijkt wat ondergesneeuwd.
Idd, De beklimming van de Galdhøpiggen van donderdag is maar een klein stukje verder dan waar ze vorige week donderdag waren. Het is niet echt een route die ze volgen, meer dat de opdracht-plaatsen steeds verder naar het Noorden liggen.


Het kan nu echt een stem-spelletje gaan worden. Stijn en Stefan gaven al aan dat zij met Maya een beetje een groepje vormen. Als ze afspreken alledrie op dezelfde te stemmen, kunnen de Nederlandser hooguit gelijk komen (dus is het dan aan de groepsleider) en kan zomaar Xander of Dennis eruitvliegen.
Maar goed, dat spelletje kunnen de NL-ers ook spelen natuurlijk
pi_58108956
Wel grappig vermaak met name laatste aflevering Duitse gesprekken tussen Dennis en Xander. Hele programma niet serieus nemen en gewoon kijken. Prima vermaak
pi_58110115
quote:
Op maandag 14 april 2008 01:00 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

Ah ja ik lees het;

http://www.doof.nl/archief/2007/03/topmodel_kim_is.php

Dan is dat haar vergeven
Die reacties daar.

Iemand zegt zo dombo zegt iemand anders"dombo??? we gaan toch neit schelden hè!"
gr gr
  donderdag 17 april 2008 @ 21:41:17 #99
15132 SigmundFreud
...vertelt u wie u bent
pi_58122527
Nou laat ik maar aftrappen dan. Ik vind het toch wel een heel aardig concept. De 'breng ijsblokjes naar de overkant zonder je handen te gebruiken' proef was hilarisch. En ik krijg het koud van dit programma.
Nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
pi_58122866
Ja op zich vind ik de deelnemers wel vet, dat is eigenlijk de reden waarom ik kijk. Want die opdrachten vind ik niet zo super om naar te kijken omdat ik er zelf voor geen cent aan mee zou doen. Dan nog liever bij expeditie robinson 4 uur op een paal in de zon staan.
gr gr
pi_58123002
quote:
Op maandag 14 april 2008 00:04 schreef ItaloDancer het volgende:
Nog steeds een erg leuk programma, ook al lijken er hier niet veel "fans" te zitten
Ik blijf het toch elke week kijken.
Het heeft gewoon iets.
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')