Ik ben het hier niet mee eens, als je zag hoe ie het deed toen het beter liep dan was ie gewoon van onschatbare waarde.
Maar ja als iedereen voor je zo loopt te kloten en fouten maakt, tjah dan kan je niet blijven opruimen.
En die idioot die Stam de Colin van Milan vind spoort voor geen meter, die was daar fucking belangrijk en is daar nog steeds populair.
Dat ie dit jaar een drama jaar heeft ligt niet aan hem, hij had niet kunnen verwachten dat het zo instorte bij Ajax. En Legend Killer die Addo en Da Costa verkiest boven Stam
![]()
. Kom op man heel PSV had hem graag daar gehad.
Alleen jammer dat ie op een minder leuke manier daar weggegaan is en ie nou ook niet echt super tevreden was met hoe de supporters daar toen met hem omgingen. En daarna als PSV kwaad zijn dat Stam naar Ajax gaat ipv PSV, want Jaap had maar naar hun moeten toekomen ipv dat PSV contact zoekt.
Jaap Stam is en blijft nog wel even een held.
West Ham supporters, check: DutchironsDutch Football Manager Site!Determined to deliver, destined to dominate. - The Third Movement