Commonwealth, dat is zo'n beetje de hele wereld behalve wat de Spanjaarden hebben veroverdquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 23:15 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Wat is een home nation
Engeland en de andere Commonwealth-landen?
Ja, ok.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 23:21 schreef knnth het volgende:
[..]
Commonwealth, dat is zo'n beetje de hele wereld behalve wat de Spanjaarden hebben veroverd
dequote:Op zaterdag 13 oktober 2007 23:31 schreef borisz het volgende:
Finale wordt ook bij de live uitgezondenbij de NOS
Veel support zal er niet zijn vand de andere home-nations... vele die de engelse haten merk ik hier in england.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 23:14 schreef knnth het volgende:
Ik weet niet of er ook jongensboeken zijn over rugby, maar het toernooi van Engeland begint er verdacht veel op te lijken. Erg gaaf. Toch mooi weer een home nation in de finale
Klopt, zoals ik in het vorige topic zei: Engeland, het Duitsland van de UKquote:Op zondag 14 oktober 2007 00:11 schreef Mr. Orange het volgende:
Veel support zal er niet zijn vand de andere home-nations... vele die de engelse haten merk ik hier in england.
Alleen de engelsen die echt achter ze staan![]()
Vorige topics heb ik niet gezien...quote:Op zondag 14 oktober 2007 00:12 schreef Mark het volgende:
[..]
Klopt, zoals ik in het vorige topic zei: Engeland, het Duitsland van de UK
Ik vind de Fransen juist echte 'Duitsers'. Je speelt 80 minuten rugby en in de laatste minuut wint Frankrijk. Kijk maar naar Ierland, dat twee keer verloren heeft van de Fransen in de laatste minuut tijdens de afgelopen Six Nations (direct en indirect bedoel ik dan). Daar was ik nu ook wel een beetje bang voor, maar gelukkig kwam er op het eind geen try meer!quote:Op zondag 14 oktober 2007 00:12 schreef Mark het volgende:
[..]
Klopt, zoals ik in het vorige topic zei: Engeland, het Duitsland van de UK
Grappig hoe zo'n redneck uit Texas over rugby praat. Volgens mij heeft hij geen idee waar hij het over heeft. Ach, het blijft wel grappigquote:Op zondag 14 oktober 2007 00:10 schreef Mr. Orange het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=3yWJsW5WN5Y
Kenny Rogers supports england!
Het gaat niet om de manier van spelen, maar om het feit dat iedereen ze graag ziet verliezen, omdat ze een hekel aan het land hebben.quote:Op zondag 14 oktober 2007 00:32 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik vind de Fransen juist echte 'Duitsers'. Je speelt 80 minuten rugby en in de laatste minuut wint Frankrijk.
Als je het zo bekijkt klopt het misschien wel, al is de haat van de Wales supporters voor het Engelse rugbyteam iets bijzonders, ik denk dat zelfs de Nederlandse haat voor het Duitse voetbalteam daar een beetje mee in het niet valt. En toch mooi dat er bijna nooit problemen zijn bij het rugbyquote:Op zondag 14 oktober 2007 00:42 schreef Mark het volgende:
[..]
Het gaat niet om de manier van spelen, maar om het feit dat iedereen ze graag ziet verliezen, omdat ze een hekel aan het land hebben.
Zeker, daar kunnen die voetballers nog een voorbeeld aan nemen!quote:Op zondag 14 oktober 2007 01:05 schreef Nielsch het volgende:
En toch mooi dat er bijna nooit problemen zijn bij het rugby![]()
Een home nation dat tijdens het Six Nations toernooi alle drie de andere home nations verslaat wint ook de zogenaamde Triple Crown. Italie en Frankrijk kunnen de TC dus niet winnen en doen ook niet mee. Afgelopen Six Nations heeft Ierland de TC gewonnen omdat ze zowel Engeland, Schotland als Wales hadden verslagen. Een home nation kan in theorie ook het Six Nations toernooi winnen, maar niet de Triple Crown.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 23:15 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Wat is een home nation
Engeland en de andere Commonwealth-landen?
Ach, dan gaan we weer toeleven naar de Six nationsquote:Op zondag 14 oktober 2007 01:42 schreef Nielsch het volgende:
Helaas is het na volgend weekend over.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |