Ja die andere kerel met die sik waarschijnlijk..quote:Op vrijdag 4 april 2008 23:15 schreef TC03 het volgende:
Modekerel?
Erg hetzelfde als Chuck.. jij bent grappigquote:Op donderdag 17 april 2008 02:26 schreef neggix het volgende:
Hmm, ben na 8 eik. gestopt een beetje... heb het nog wel, maar vind het toch wel erg hetzelfde als Chuck... Word het nog veel beter/leuker??
Dit was de eerste post-strike aflevering, dus dat zou goed kunnen.quote:Op donderdag 24 april 2008 17:40 schreef wolfrolf het volgende:
Wat mij opviel trouwens, was dat het haar van Andi en Sam iets anders zit dan in aflevering 1x13Zal wel door de pauze komen die door de staking moest worden ingelast
Andiquote:Op woensdag 23 april 2008 16:36 schreef Tazmaniac het volgende:
haha geweldige aflevering
dat er steeds meer 'monster' time in voorkomt hoeft van mij niet zo.. maar de andere verhaallijnen waren weer geweldigSock die weer terug is bij Josie en de manier hoe hij Ted ontving toen hij smorgens met die wijn aan kwam zetten
Sock: Who's name is Cubby anyway?
Sam: Your name is Sock!!
and what about Andi
[ afbeelding ]
Dezelfde arrogantie als waarmee Lucifer dacht God te kunnen verslaan.quote:Op zondag 27 april 2008 13:02 schreef Asgard het volgende:
Hoezo dachten die demons eigenlijk dat ze de duivel wat konden maken? Die ene kerel was binnen een seconde een hoopje as
Scherp van jequote:Op maandag 28 april 2008 14:47 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Dezelfde arrogantie als waarmee Lucifer dacht God te kunnen verslaan..
Subtiel van de schrijvers..
Ik ben totaal niet gelovig, daarom had ik dit niet beseft. Eigenlijk is Reaper dus best wel briljantquote:Op maandag 28 april 2008 14:47 schreef Witchfynder het volgende:
Dezelfde arrogantie als waarmee Lucifer dacht God te kunnen verslaan..
Subtiel van de schrijvers..
Liet die gast ook niet altijd een cassette achter met "Don't fear the Reaper" erop?quote:Op dinsdag 29 april 2008 10:22 schreef Witchfynder het volgende:
Btw: in de jaren 70 had je in de VS een seriemoordenaar, David Berkowitz, die beweerde door demonen of zelfs Satan zelf bezeten te zijn. Hij noemde zich de Son of Sam. Ik vind het wel opvallend dat ze de hoofdpersoon in de serie Sam genoemd hebben. Geen idee of er een link is.
Geen idee. Maar het is wel een vet nummer.quote:Op dinsdag 29 april 2008 12:59 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Liet die gast ook niet altijd een cassette achter met "Don't fear the Reaper" erop?
spoiler over toekomst Cady (en Reaper)quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |