whehequote:
Alle travianfokkers vanaf het begin in een alliantie dan maar? Lijkt me leuk om een keer te proberen. Belangrijk is dan ook dat we allemaal starten in dezelfde regio, niet?quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 19:12 schreef Suijk het volgende:
Er komt een nieuwe server (s7) vanaf komende week.
Je mag op meerdere servers spelen hoorquote:Op zondag 21 oktober 2007 15:03 schreef Jump het volgende:
Ik ga niet opnieuw beginnen hoor, ik ben juist goed bezig op server 1. Allez, dat vind ik toch
Germanen spelen heel relaxt vind ik, je kan vanaf het begin af aan al veel knuppelvechters amken, om vervolgens snel te groeien.quote:Op zondag 21 oktober 2007 15:07 schreef Suijk het volgende:
Regio maakt me niet zo veel uit, maar als we in ieder geval allemaal op dezelfde dag registreren (liefst in de ochtend), zouden we redelijk in de buurt moeten komen. Een ambassade hebben we niet diezelfde dag al nodig, maar misschien handig als we de oprichter alvast aanwijzen? En welke stammen hebben jullie voorkeuren?
Ik ga weer voor Galliers, na enige weken ervaring ermee.quote:Op zondag 21 oktober 2007 15:07 schreef Suijk het volgende:
Regio maakt me niet zo veel uit, maar als we in ieder geval allemaal op dezelfde dag registreren (liefst in de ochtend), zouden we redelijk in de buurt moeten komen. Een ambassade hebben we niet diezelfde dag al nodig, maar misschien handig als we de oprichter alvast aanwijzen? En welke stammen hebben jullie voorkeuren?
Ben ik ook wel bij, starten vanaf moment 1 is toch wel heel mooi!!quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 19:12 schreef Suijk het volgende:
Er komt een nieuwe server (s7) vanaf komende week.
Dus allemaal tussen de 23e en 26e registreren, daarna op de 26e vroeg opstaan.quote:Wanneer begint de pre-registratie ook al weer?
Die begint ergens woensdag overdag. (Nee, we weten niet precies hoelaat)
Wanneer begint de server?
26-10-07 06:00 (lokale tijd)
Haeduanenquote:Op maandag 22 oktober 2007 08:38 schreef Suijk het volgende:
De speed server is bijna afgelopen, maar er was nog een irritantje dat mijn kleine dorpjes aanviel (en wijselijk de grote dorpen links liet liggen). Heb hem even teruggepakt:
[ afbeelding ]
Ik doe meequote:Op maandag 22 oktober 2007 01:53 schreef ROG het volgende:
NW it is en dan tzt donaties richting BMF voor de Ambassade?
Mwah, echt vroeg zal het in mijn geval niet worden, ik heb flink doorgezakt in het weekend en een hele nacht slaap overgeslagen, en daar heb ik nu nog steeds last van. Morgen eerst maar eens een gat in de dag slapen.quote:Op maandag 22 oktober 2007 22:08 schreef Suijk het volgende:
Prima.
Overigens, als je zo snel registreert, zit je bij alle die-hards die 's ochtends klaar zitten. Als je eind van de dag begint, zit je iets verder van het centrum (en dus de fanatieke farmers) vandaan en meer bij de noobs.
Dat is ook zo, maar we moeten wel even allemaal op het zelfde moment onze dorpen activeren, zodat we bij elkaar in de buurt zitten. Ik zal anders even mijn sitter vragen om op dat moment de boel even aan te zettenquote:Op dinsdag 23 oktober 2007 10:58 schreef Suijk het volgende:
Een ambassade hoeven we echt nog niet meteen te bouwen. Kost voor die persoon alleen maar onnodige grondstoffen. Na een week of 2 is het tijd genoeg hoor. Dan ben je allemaal wat sterker en begin je meteen goed.
Nog niet dus, ik heb al een paar keer gechecked vandaag. Even geduld nog maar dan.quote:Op dinsdag 23 oktober 2007 15:59 schreef mcintosh het volgende:
Dacht dat je al kon registreren?
Ik ben nu met de derde kolonist bezig, alleen in mijn geval word het pas dorp nummer 2, het gaat ontzettend traag allemaal omdat er bij mij in de buurt helemaal niks meer te farmen valt, de easy pickings zijn inmiddels allemaal al weg, en de rest kent me nu onderhand wel en hebben allemaal twee of drie schuilplaatsen, en zijn ook niet te beroerd om dat even te laten weten in een IGM.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 21:35 schreef Jump het volgende:
Hčhč, ik heb mijn drie kolonisten al maar ik kan de nacht van vrijdag op zaterdag pas mijn derde dorp stichten. Ik had verkeerd gekeken naar de datum. Er stond 27/10 en ik las 22/10Nouja, nog een beetje hopen dat tegen die de 15 croppers nog vrij is, anders wordt het een 9 cropper.
Als je ze verstuurd hebt, kan je ze blijven volgen via de verzamelplaats. Daar staat de tijd van aankomst etc.quote:
Kan je ook ergens de voortgang van je kolonisten volgen? Ik weet dat ze zo'n 34 uur onderweg zijn voordat ze op de plaats van bestemming aankomen, maar ik zou dat toch graag van tijd tot tijd even bevestigd zien. In het paleis is daar in ieder geval niks meer van terug te zien, ik zie nu alleen nog maar dat ik eerst naar level 15 moet voor een derde dorp te kunnen stichten.
Dat was een bewuste keuze, een plaats op de kaart waar nog zo goed als niemand zit, iedereen in onze alliantie start zijn tweede dorp in die regio op korte afstand van elkaar zodat we meteen een blok vormen tegen eventuele snoodaards.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 12:34 schreef Jump het volgende:
34 uur? Heb je ze dan niet echt té ver gestuurd?
Zie PM.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 21:28 schreef ROG het volgende:
Kan iemand morgen mijn S7 account activeren? Ik ben werken van 9u tot 19u..PM me dan even, thanks!
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 01:37 schreef TheThirdMark het volgende:
Heb ook maar even die Denibol.com geinstalled. Wel pleuris handig eigenlijk
redelijk in de buurt, maar niet echt naast elkaar allemaal helaas.quote:
Als je 3 schuilplaatsen van niveau 10 hebt moet het wel gek lopen willen ze nog wat kunnen roven...quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 10:31 schreef Hijacking het volgende:
ik word elke keer aangevallen waardoor mn grondstoffen schraal zijn en ik niet echt kan groeien heeft er iemand tips ?( verstop plek upgrade ik elke keer )
Ja dat snap ik, maar als je op dat niveau zit heb je al aardig wat verdediging staan, en zijn schuilplaatsen ook niet echt meer nodig.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 11:59 schreef Jump het volgende:
Gek lopen? Als ik 's ochtends opsta heb ik van elk boven de 10000
Mensen die hun dorp geen 'echte' naam hebben gegeven krijgen bij mij ook voorrang, zijn denk ik beginnersquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 18:32 schreef Suijk het volgende:
Er zijn al gewoon allianties! Die moet je straks zeker aanvallen, want die hebben te veel grondstoffen uitgegeven voor een ambassade en dus nog geen legertje.
Tsja, maar wie heeft dat wel na een half uur spelen? Ik denk dat er momenteel nog helemaal niemand is die al in staat is een fatsoenlijke aanval te lanceren, sterker nog, er kan uberhaupt niet eens aangevallen worden, de beginnersprotectie duurt nog meer dan 2 dagen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 22:12 schreef Jump het volgende:
Veeeeeeeel te vroeg voor een NAVZe hebben waarschijnlijk gewoon gene leger om hen te verdedigen
Gewoon al je eerste grondstoffen in een legertje steken, zodra de beginnersbescherming er af is kan je je ganse buurt gaan farmen en ga je opeens sneller groeien dan hen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 22:16 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tsja, maar wie heeft dat wel na een half uur spelen? Ik denk dat er momenteel nog helemaal niemand is die al in staat is een fatsoenlijke aanval te lanceren, sterker nog, er kan uberhaupt niet eens aangevallen worden, de beginnersprotectie duurt nog meer dan 2 dagen.
Dat doe ik ook, alleen de eerste twee dagen zul je toch enigzins moeten investeren in een beetje productie, je moet tenslotte ook je hoofdgebouw naar level 3 brengen, een verzamelplaats bouwen, en dan pas kun je aan een barak beginnen. De derde dag zal ik helemaal gebruiken om een legertje op de been te brengen, zodat ik op dag 4 al flink aan de gang kan. Zo heb ik het op een andere server ook aangepakt, en binnen twee weken al was ik de grootste speler in de regio, plus ook nog eens aangesloten bij een alliantie die een goeie kans maakt het eindspel te winnen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 22:20 schreef Jump het volgende:
[..]
Gewoon al je eerste grondstoffen in een legertje steken, zodra de beginnersbescherming er af is kan je je ganse buurt gaan farmen en ga je opeens sneller groeien dan hen.
Dorpsnaam | cultuur punten |
3 | Nog nodig 15 cultuur punten Uitbreiding beschikbaar vandaag om 23:37 |
Programmatje voor FF die overal bijhoudt hoelang je nog nodig hebt om updates etc uit te voeren.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |