DIe had emmen en de supporters toch kutboeren genoemd?quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 12:17 schreef pekel het volgende:
Korbach lijkt me geniaal. Gehaktbal-gooien.
Hoe kansloos was die wisselquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 12:24 schreef Blight het volgende:
El Tanque was het enige lichtpuntje gisteren. Hij is echt de reddingsboei die Ajax nodig heeft. Alleen een legende zoals Urzaiz kan Ajax redden.
Waarna er een gehaktbal mosterd vanaf de tribune tegen z'n hoofd vloog.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 12:25 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
DIe had emmen en de supporters toch kutboeren genoemd?
Ow okquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 12:27 schreef pekel het volgende:
Waarna er een gehaktbal mosterd vanaf de tribune tegen z'n hoofd vloog.
Enige goede actie van Henk in de hele wedstrijd.quote:
Ok gelukkigquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 12:31 schreef patrickt37 het volgende:
Administratie Zagreb in orde, Ajax definitief eruit
Gepubliceerd op 05-10-07 om 12:11 door Jurjen van Geel
Even leek er nog hoop voor de Ajax-supporters. Een oplettende supporter kwam met het nieuws naar buiten dat de Amsterdamse club dan misschien alsnog verder ging in het UEFA Cup-toernooi.
De fan had opgemerkt dat Ognjen Vukojevic in de Champions League nog een gele kaart had staan. Twee weken geleden, in het eerste duel, liep de middenvelder ook al tegen een gele kaart aan. Hierdoor leek er sprake te zijn van dezelfde fout als bij PSV.
Enkele supporters gingen het verder onderzoeken. Het nieuws was echter minder positief. De administratie was gewoon volgens de regels. Ajax is dus definitief in Europa uitgevoetbald.
Heb RTVNH, AT5 en Radio 1 aanstaan..quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 12:35 schreef Da_Sandman het volgende:
Nergens iets te volgen dus?
Dan weet ik de eerste aankoop al!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |