Nope, jij hebt nét dat uitzonderingsgevalletje te pakken die zichzelf kritisch bekijkt.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 01:21 schreef Koskettimet het volgende:
Nu vraag ik me af, hebben meer vrouwen hier last van? Dat ze zichzelf niet moeders mooiste vinden, terwijl ze er toch echt wel mooi uitzien (zelfs als ze wat mollig zijn)? En waarom?
Ik ben er nog nooit een tegengekomen die daar geen last van had... Zelfs als ze er superlekker uitzien lopen ze nog te miepen dat "hun kont te dik is"... Geen idee hoe het komt, misschien door photoshopquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 01:21 schreef Koskettimet het volgende:
Nu vraag ik me af, hebben meer vrouwen hier last van? Dat ze zichzelf niet moeders mooiste vinden, terwijl ze er toch echt wel mooi uitzien (zelfs als ze wat mollig zijn)? En waarom?
Iedere keer dat ze haar ontevredenheid uit, zeg je: "Dan doe je er toch iets aan?".quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 01:21 schreef Koskettimet het volgende:
Soms ben ik best wel een tikkeltje bang dat als ik zeg dat ze niet dik is, dat ze dan juist gaat denken: "oeh, mijn vriendje vind me niet dik, ik kan gerust verder onverantwoord eten" en dat ze dus juist wel dik word.
Of juist het omgekeerde, dat ze dan juist panisch steeds minder eet en een anorexia patient wordt...
Je bent single?quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 01:59 schreef Unity het volgende:
[..]
Iedere keer dat ze haar ontevredenheid uit, zeg je: "Dan doe je er toch iets aan?".
Works like a charm for me!![]()
* Jemjem sluit zich daar volledig bij aan... Vrouwen...quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 06:48 schreef Bill_E het volgende:
àlle vrouwen vinden zichzelf te dik...
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 07:27 schreef zoalshetis het volgende:
ik reageer daar allang niet meer op.
De enige goeie oplossing idd. Maar wel moeilijk om altijd je bakkes te houden vind ikquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 07:27 schreef zoalshetis het volgende:
ik reageer daar allang niet meer op.
Inderdaad! Dit is een geniale oplossing, je geeft geen waardeoordeel en legt haar probleem lekker terug.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 01:59 schreef Unity het volgende:
[..]
Iedere keer dat ze haar ontevredenheid uit, zeg je: "Dan doe je er toch iets aan?".
Works like a charm for me!![]()
Truequote:Op vrijdag 5 oktober 2007 02:41 schreef cerror het volgende:
Je muil houden, vrouwen zijn op dat gebied zo logisch als een zuid-bengalese tijger met een vwo-diploma.
Wat je ook zegt, je hebt het sowieso fout.
ik hoor het niet eens meer. gaat ene oor in andere oor uitquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 08:22 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
De enige goeie oplossing idd. Maar wel moeilijk om altijd je bakkes te houden vind ik
nee, hoor, ik ben precies goedquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 06:48 schreef Bill_E het volgende:
àlle vrouwen vinden zichzelf te dik...
Sowieso toch?quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 08:31 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik hoor het niet eens meer. gaat ene oor in andere oor uit![]()
Veel Nederlandse vrouwen zijn dat ookquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 06:48 schreef Bill_E het volgende:
àlle vrouwen vinden zichzelf te dik...
ik reageer op een paar kernwoorden. pijpen, bier en afstandbediening.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 08:32 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Sowieso toch?
Ongeacht onderwerp...![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |