Het is idd allemaal ingesteld op de auto. Waar wij waren kon je overal wel gewoon lopen over een stoep, maar oversteken... tja... je moet wel een beetje tussen de auto's door kunnen rennenquote:Op zaterdag 9 februari 2008 10:53 schreef JK het volgende:
Motor huren voor 1 dag schiet niet op vind ik. Misschien als ik een volgende keer ga ofzo
Wat betreft die mediaspelers heb je gelijk, ik zag bij wal-mart al dat ie wel goedkoper was (een grotere versie voor nog minder geld). Nadeel is dus dat ik er dan niets op kan zetten en dat is juist waarom ik 'm mee wil nemen, om wat tvseries op te gooien om in het vliegtuig te bekijken.
Mag je wel over de weg lopen in Amerika? Ik hoor wel eens wat over J-walking enz. of is dat alleen als je niet de oversteekplaats gebruikt? Bij veel grote steden moet je volgens mij echt de auto gebruiken en is lopen zelfs uit den boze. Vind je het gek dat ze weinig beweging krijgen...
Klopt het verder dat overal de verkeerslichten aan de overkant van de kruising hangen ?
En met tanken.. hoe gaat dat? Eerst naar binnen, geld betalen en dan tanken? Of kan het ook zoals hier, slang erin, tanken.. en daarna pas betalen?
Misschien nog meer tips voor in het verkeer wat net even anders is dan in NL?
Je zal het idd niet in downtown Miami vinden, maar zeker wel bij de wat kleinere wegen. Wel een mooi systeem hoor, en ook zie je vaak dat ze op de grotere wegen de 'groene golf' hanteren. Echt makkelijk, want als je geluk hebt cruise je dus lekker door omdat alles op groen staat.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 19:04 schreef JK het volgende:
Dat van die kruising wie het eerste is, zal idd nooit in NL lukken. Hier zijn ze echt opgefokt.
Over een paar weken weet ik hoe alles werktEn wat betreft die kruisingen zonder verkeerslichten, ik neem aan dat dat echt in de rustigere streken is...
Ik heb niet heel veel Walmart's gezien eigenlijk. Je ziet wel heel veel Publix winkels, dat zijn echt grote supermarkten. Vooral de Yoghurtjes (eigen merk) kan ik je aanradenquote:Zag trouwens ook dat er redelijk in de buurt een Wal-Mart is, kan ik meteen daar boodschappen doen de eerste dag nadat ik eerst goed geslapen heb.
Nee, het maakt niet veel uit als er niks kapot kan. Maar wij reizen niet meer met stoffe koffers/tassen omdat we best wel wat schade hebben meegemaakt. (onze plastic koffers zien er ook niet meer uit, maar ze doen het nog wel)quote:Verder neem ik trouwens een redelijk grote weekendtas mee ipv een harde koffer.. zou niet uit moeten maken toch, zo lang ik er maar geen harde dingen in doe (schade oid) ?
Wij nemen ook zo'n plastic begraveniskist mee maar dat zal ongetwijfeld passen in een achterbak, desnoods gooi je de bank naar beneden of zet je hem op de achterbank. Die dingen passen zelfs bijna in mijn roadster dus een "normale" auto zal geen probleem zijn.quote:Op zaterdag 9 februari 2008 20:52 schreef JK het volgende:
Maarja, dan is de vraag als ik zo'n harde koffer mee neem, of die wel achterin de huurauto past.. is een economy... type Chevrolet Aveo of gelijkwaardig...
Ze hebben altijd wel genoeg auto's in de geboekte klasse staan, of anders krijg je een upgrade. (zoals wij hadden) Heb eigenlijk nog nooit de geboekte auto zelf gehad...quote:Op maandag 11 februari 2008 15:44 schreef hollander172 het volgende:
Hmmm even gekeken bij Alamo maar het enige wat dan in de buurt komt is een Pontiac Grand Prix hoewel dat ook wel een lel van een bak is.![]()
De vraag wat ze zoal hadden staan bedoelde ik meer als in wat zijn de ervaringen, hebben ze van elk model altijd wel genoeg staan of valt dat in de praktijk tegen?
Een Sebring convertible is ook wel grappig eigenlijk, dat is al wat meer mid-size dan de pontiac.
Waar heb je dat huisje geboekt?quote:Op zondag 10 februari 2008 00:12 schreef JK het volgende:
Deze vakantie is het toch heel simpel want ik pleur de koffer in de auto, rijd naar het huisje, laad 'm daar uit en doe 'm er pas in als we doorrijden naar Miami. In Miami checken we eerst in, pleur ik de koffer in het hotel en gaan we met de auto Miami verkennen (of taxi of hoe dan ook, wat lekker makkelijk is)... en de koffer gaat er pas weer in als ik naar het vliegveld rijd.
Ik heb 'm via UsaFunvacations geboekt. Maar die doen alleen dat soort huisjes en villa's rondom Orlando en Kissimmee. Ze kunnen in principe reizen door heel USA regelen, maar dan zit je dus met hotels ipv zo'n luxe huisje.quote:Op maandag 11 februari 2008 18:07 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
Waar heb je dat huisje geboekt?
Ik wil voor de zomer ook graag naar de States en zat dus ook te denken aan Florida (ivm het weer). Wat me ideaal lijkt is gewoon een heen en terug ticket te boeken en een auto en wel zien waar je overnacht. Is dit een beetje te doen? Ik zat dan te denken om in en rond Miami te blijven, paar dagen stad, paar dagen strand, everglades, binnenland verkennen. Iemand ervaringen of tips?
Hangt er van af. Vaak hebben Walmarts een food en non-food gedeelte, ook al heb ik ze ook wel gezien zonder food gedeelte. Drinken hebben ze genoeg. Hoelaat kom je aan (EST)?quote:Op donderdag 14 februari 2008 19:47 schreef JK het volgende:
knip
Uhm, rond 19.30u land ik op Orlando Intl. Airport. Dus voor je je koffer en huurauto hebt en Kissimmee in rijd, is het denk ik 21u (dus 3 uur 's nachts NL tijd)... denk dat ik tijdens de tussenstop in Washington ff een fles Red Bull ga scorenquote:Op donderdag 14 februari 2008 23:08 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Hangt er van af. Vaak hebben Walmarts een food en non-food gedeelte, ook al heb ik ze ook wel gezien zonder food gedeelte. Drinken hebben ze genoeg. Hoelaat kom je aan (EST)?
Achja, in de jetlag moet je je maar berusten. Zoveel tijdsverschil is het nou ook weer niet, plus als je er niet aan denkt valt het wel mee. Het is juist het reizen wat je opbreekt, dus je kan beter geen redbull nemen maar gewoon lekker snel gaan slapen en dan de volgende morgen vroeg op. (je bent sowieso vroeg wakker)quote:Op vrijdag 15 februari 2008 23:44 schreef JK het volgende:
[..]
Uhm, rond 19.30u land ik op Orlando Intl. Airport. Dus voor je je koffer en huurauto hebt en Kissimmee in rijd, is het denk ik 21u (dus 3 uur 's nachts NL tijd)... denk dat ik tijdens de tussenstop in Washington ff een fles Red Bull ga scoren
Maar Walmart was toch 24u per dag open ofzo? Anders 7/11 wel hoorde ik.
Thanx, eind deze week!quote:Op dinsdag 26 februari 2008 17:31 schreef sassa het volgende:
JK, ik weet niet wanneer je precies gaat, maar iig veel plezierMaar dat zal wel lukken
Old town is wel leuk op de vrijdag en zaterdagavond (leuke/mooie autoshowquote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:39 schreef Public_NME het volgende:
Veel plezier! Kissimmee is trouwens echt niet boeiend imo.
Oh, daar ben ik dan niet geweest blijkbaar... Maarja wij zaten aan de Celebration Avenue, dus aan de grote weg. Wel redelijk hotel, zat in het Radisson. Maarja naar Kissimmee ga je niet voor het stadje zelf maar voor de parken.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:40 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Old town is wel leuk op de vrijdag en zaterdagavond (leuke/mooie autoshow)
Old town is echt wel aan te raden op die avonden , de skyciaster is echt geweldig (voor mij was het eens maar nooit meerquote:Op dinsdag 26 februari 2008 19:50 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Oh, daar ben ik dan niet geweest blijkbaar... Maarja wij zaten aan de Celebration Avenue, dus aan de grote weg. Wel redelijk hotel, zat in het Radisson. Maarja naar Kissimmee ga je niet voor het stadje zelf maar voor de parken.
Oké, vandaar dus. Ben je ook nog ergens anders geweest? Ik zou wel weer terugwillen...quote:Op maandag 10 maart 2008 16:40 schreef JK het volgende:
Waar Public_NME zat is eigenlijk ver buiten Kissimmee, Celebration is een heel eigen dorpje, wel dichtbij de Disney parken, maar een beetje aan het eind van de 192. \
Hey! Welkom terug in het mooie regenachtige nederlandquote:Op maandag 10 maart 2008 16:40 schreef JK het volgende:
Zo.... ik bent er weer
Wil eigenlijk weer terug naar Kissimmee en Orlando, maarja... over een half jaar gaan we naar de westkust. Zal m'n verslagje nog wel doen, nu eerst de koffers uitpakken. Net al even geslapen, want we zijn voor de reis nog flink wezen stappen in Miami. Om 5.30u het bed in, om 9u eruit om te eten en naar het vliegveld te gaan... veel foto's gemaakt en een uurtje aan videomateriaal
Waar Public_NME zat is eigenlijk ver buiten Kissimmee, Celebration is een heel eigen dorpje, wel dichtbij de Disney parken, maar een beetje aan het eind van de 192. Wij zaten halverwege, alle goede dingen zaten om ons heen en het huis was erg groot... 4 slaapkamers en 3 badkamers.. nog in de masterbedroom een extra 'kamer' voor de kleding enz... niets te klagen over die townhome die USAFunvacations had geregeld!
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:11 schreef sassa het volgende:
[..]
Hey! Welkom terug in het mooie regenachtige nederland
Ben benieuwd naar je verslagje (en foto's evt.)
En ik wil idd ook echt terug!
Wat wil je precies doen ?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 10:00 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
Zijn er mensen die ervaring hebben met een weekje rondreizen door florida? Wat voor accomodaties zijn daar het meest geschikt voor, kan je naast motels ook iets van een beachcabin boeken voor een nacht of twee?
We gaan eerst vier nachten naar New York en daarna hebben we al drie overnachtingen in Miami geboekt. Dan hebben we nog 6 etmalen een auto en nog niets vaststaan. Op de site van KSC zag ik dat er op de eerste avond na Miami een lancering is. Dus daar rijden we dan maar heen. Als we dan toch in die hoek zijn shoppen in Orlando, misschien een park bezoeken (bv Disney World), dan weer afzakken richting Everglades en dan zal het wel weer tijd zijn voor de terugvlucht. Ik zoek alleen nog een soort leuke overnachtingsmogelijkheden, dus een beachcabin ofzo. Onder een brug slapen kan ook een avontuur zijn, maar dat is niet helemaal wat ik in gedachten heb.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:19 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Wat wil je precies doen ?
Een week is te kort om rond te reizen IMHO
Bedankt voor de tip! Ik heb weleens gehoord dat het vanaf Miami al vijf uur rijden is naar Key West. Is dat dan wel de moeite waard? Is het zoveel mooier dan de andere keys?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 21:42 schreef JK het volgende:
Als je van Miami naar Orlando rijd, ben je zo'n 4 uur onderweg via Florida's Turnpike. Dan moet je niet de pech hebben dat het druk is op het punt waar je mag afrekenen wat je gereden hebt op de tolweg. Van Orlando naar KSC duurt het zo'n anderhalf uur. Wil je van Orlando terug naar de Everglades, dan ben je een uur of 7 aan het rijden geloof ik.. of het was 7 uur naar Key West vanaf Orlando... in elk geval ; verkijk je niet op de afstanden.
En als je een Florida Sunpass kan krijgen voor je auto; neem 'm.. scheelt veel tijd bij de tollboots. Je kan er dan namelijk zo onderdoor rijden ipv dat je moet stoppen. Ik denk dat ik in totaal een uur in de 'file' heb gestaan voor de tollboots als ik kijk over de 11 dagen dat ik er zat. Lijkt weinig, maar als je door kan rijden scheelt je dat gewoon tijd... ik kon voor 30 dollar zo'n sunpass nemen maar ik was eigenwijs en nam het niet, uiteindelijk was ik misschien in totaal 20 dollar kwijt, maar voor die 10 dollar had ik graag doorgereden. Maargoed, zo leer je het weer en kan ik je meteen die tip geven
Key west is belevenis op zich , ik vind het echt een ander stukje Amerika , echt de moeite waard , zou er wel een nachtje blijven , want het is idd een lange rit.quote:Op woensdag 12 maart 2008 08:23 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip! Ik heb weleens gehoord dat het vanaf Miami al vijf uur rijden is naar Key West. Is dat dan wel de moeite waard? Is het zoveel mooier dan de andere keys?
Huh? Dat park langs het strand zeg maar? Ooh ik weet al waar, dat was recht tegenover ons hotel! Bij een bushalte. Stoep stopt en park begint, toch? Maar die was toch dicht na zonsondergang? Ik wilde een keer savonds in t donker via het strand teruglopen. Toen we bij het strand waren maar weer gauw terug naar de weg gegaan, donker man! Helemaal geen verlichting daar bij dat pad. whehe.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 21:42 schreef JK het volgende:
Als je van Miami naar Orlando rijd, ben je zo'n 4 uur onderweg via Florida's Turnpike. Dan moet je niet de pech hebben dat het druk is op het punt waar je mag afrekenen wat je gereden hebt op de tolweg. Van Orlando naar KSC duurt het zo'n anderhalf uur. Wil je van Orlando terug naar de Everglades, dan ben je een uur of 7 aan het rijden geloof ik.. of het was 7 uur naar Key West vanaf Orlando... in elk geval ; verkijk je niet op de afstanden.
En als je een Florida Sunpass kan krijgen voor je auto; neem 'm.. scheelt veel tijd bij de tollboots. Je kan er dan namelijk zo onderdoor rijden ipv dat je moet stoppen. Ik denk dat ik in totaal een uur in de 'file' heb gestaan voor de tollboots als ik kijk over de 11 dagen dat ik er zat. Lijkt weinig, maar als je door kan rijden scheelt je dat gewoon tijd... ik kon voor 30 dollar zo'n sunpass nemen maar ik was eigenwijs en nam het niet, uiteindelijk was ik misschien in totaal 20 dollar kwijt, maar voor die 10 dollar had ik graag doorgereden. Maargoed, zo leer je het weer en kan ik je meteen die tip geven
@ Sassa : Beach Place danJa daar is het redelijk lopen, maar ik zat op 87th en ik ging 1 straat hoger lopen (Collins Ave) om terug bij het hotel te komen na wat te hebben gegeten bij de Subway en daar stopte de stoep gewoon.. moesten we dus 's avonds in het donker door het park.
[quote:Op woensdag 12 maart 2008 08:23 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip! Ik heb weleens gehoord dat het vanaf Miami al vijf uur rijden is naar Key West. Is dat dan wel de moeite waard? Is het zoveel mooier dan de andere keys?
Snap ik (moet zelf nog steeds de foto's van Indonesië en Maleisië uitzoekenquote:Op maandag 17 maart 2008 22:52 schreef JK het volgende:
Zal van de week een paar uitzoeken en online gooienVan het weekend wezen stappen en brak geweest, weinig geslapen en nog ff geen zin gehad om ze online te gooien.
VET, waar is die m&m's muur?quote:Op dinsdag 18 maart 2008 19:12 schreef JK het volgende:
Nou hier zijn er dan 44.... allemaal door elkaar heen. Heb ze thuis nu wel verder netjes geordendHeb ook nog een 50 minuten film, maar die gooi ik niet op internet
Wat een hel om dat goed te krijgen met Pinnacle Studio.... niet dat Studio een moeilijk pakket is, in tegendeel, maar om er een fatsoenlijk resultaat uit te halen, dat is ze na al die delen en updates nog steeds niet goed gelukt.
Klik hier voor de foto's
Het zijn er zo maar een paar hoor, heb vast nog wel leukere, maar heb er hier en daar wat uit een paar mappen getrokken.
Zit volgens mij in de Florida mallquote:Op woensdag 19 maart 2008 17:54 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
VET, waar is die m&m's muur?
quote:Op zondag 23 maart 2008 14:18 schreef JK het volgende:
Nou hollander172, heb je de foto's al bekeken? Heb nog geen reactie van je gezien. Jij vroeg er specifiek om
quote:Op donderdag 3 april 2008 12:51 schreef hollander172 het volgende:
Woehaa!Collins ave, Miami beach 6:49 en een vette jetlag.
Zo maar eens gaan ontbijten.
he, daar zat ik zomer 2006 ookquote:Op donderdag 3 april 2008 12:51 schreef hollander172 het volgende:
Woehaa!Collins ave, Miami beach 6:49 en een vette jetlag.
Zo maar eens gaan ontbijten.
Vet hoor, welk hotel zit je?quote:Op donderdag 3 april 2008 12:51 schreef hollander172 het volgende:
Woehaa!Collins ave, Miami beach 6:49 en een vette jetlag.
Zo maar eens gaan ontbijten.
Auto hurenquote:Op vrijdag 4 april 2008 07:22 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
Vet hoor, welk hotel zit je?
Hoe kom je het makkelijkst vanaf MIami airport naar miami beach, gewoon taxi?
Eens, Miami zonder auto = al helemaalquote:
San Juan, beetje shabby hotel maar wel op loopafstand van Ocean drive.quote:Op vrijdag 4 april 2008 07:22 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
Vet hoor, welk hotel zit zat je?
Gewoon auto huren, rijden hier is echt relaxt.quote:Hoe kom je het makkelijkst vanaf MIami airport naar miami beach, gewoon taxi?
Eind mei zit ik eerst vier dagen in New York, daarna vliegen we naar Miami, dan hebben we drie overnachtingen en dan krijgen we nog 6 dagen een auto. Ik heb in die drie dagen nog geen auto, omdat ik niet verwacht te gaan sightsee-en, maar een beetje aan het strand te gaan liggen. Maar daarna gaan we echt wel van die auto genieten.quote:Op vrijdag 4 april 2008 19:58 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Eens, Miami zonder auto = al helemaal
3 dagen strand in Miami Beach lijkt me wat veel, mooi strand hoor, groot, schoon etc. maar 3 dagen?quote:Op zaterdag 5 april 2008 18:56 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
maar een beetje aan het strand te gaan liggen. Maar daarna gaan we echt wel van die auto genieten.
Wij hebben toen gewoon lekker zo'n golden oldie country zender opgezet, dat is ook wel eens lachen en geeft je echt het gevoel dat je lekker aan het touren bent!quote:Op dinsdag 8 april 2008 15:39 schreef hollander172 het volgende:
Wel grappig overigens dat ze woorden als "ass" en " booze" nog steeds wegdrukken, het zal de tere kinderzieltjes toch kunnen beschadigen.![]()
http://www.ontheradio.net/metro/Tampa_FL.aspxquote:Op dinsdag 8 april 2008 15:39 schreef hollander172 het volgende:
Ook maar even offtopic dan, weet iemand nog een aardig radiostation in de Tampa bay area?Wordt anders echt cd'tjes branden want ondanks dat ze spreken over "the best variety" hoor je bijna overal elk uur hetzelfde blok voorbij komen.
Wel grappig overigens dat ze woorden als "ass" en " booze" nog steeds wegdrukken, het zal de tere kinderzieltjes toch kunnen beschadigen.
![]()
We hadden hem al "ontdekt".quote:Op vrijdag 11 april 2008 23:27 schreef JK het volgende:
Wat wij aan hadden staan was 102 Jamz op 102FM natuurlijk... lekkere hiphop en R&B. Echt veel lekkere nr's aan overgehouden die we allemaal netjes gedownload hebben, hier komen ze toch nooit uit in de winkel....
Misschien is die in Tampa nog wel te ontvangen, in Orlando ging het perfect en heb het nog een redelijk eind richting Miami kunnen horen. Denk wel dat het halverwege niet meer te ontvangen was, erg jammer want we vonden zo snel niet even een andere lekkere zender. Maargoed, Tampa ligt op anderhalf of 2 uur rijden ofzo? Wie weet..... www.102jamz.com
Wel grappig om te zien, Amway Arena stroomt leeg na een nederlaag en het enige wat je bij de mensen ziet zijn een beetje bedrukte gezichten meer niet. Het enige wat er loopt om de boel onder controle te houden zijn een handje vol parkeer pikkies en big mama's die je de goede weg op dirigeren.quote:Op zaterdag 12 april 2008 19:59 schreef JK het volgende:
Wintergarden, dat ligt in de buurt ja
Ja hier is het altijd rellen he.. vinden ze leuk. Maar ik vond 102 Jamz wel een lekkere zender, maar je moet er van houden. Of gewoon wat cd's kopen bij de Walmart voor weinig?
Mjah basketball is 1 van de grotere sporten en wat dat betreft wel te vergelijken met voetbal.quote:Op zondag 13 april 2008 10:18 schreef Public_NME het volgende:
Ja maar ik vind de vergelijking tussen basketball en voetbal een beetje verkeerd. Net of er in NL rellen zijn bij basketball, hockey en dat soort sporten.
Voetbal is van een ander kaliber, is meer een mannensport dan een familiesport, en daar komt (helaas) meer emotie bij kijken... Grappige is dat ze dit in Amerika niet helemaal begrijpen.
Mjah we sporen gewoon niet in Europa, sport moet sportief zijn en blijven. Dat hebben ze hier prima begrepen, misschien kunnen we af en toe nog wel iets leren van amerikanen.quote:Op zondag 13 april 2008 22:14 schreef Public_NME het volgende:
Voetbal heeft gewoon iets unieks, het is oorlog en emotie. Dat is gewoon het grote verschil. Met alle respect, maar die sporten zijn niet vergelijkbaar. Uitsupporters en rivaliteit zijn ook niet echt een begrip in de States.
Lijkt me een goed plan en dat doen we met plaatjes.quote:Zo en nu weer on topique..
Wij hadden gewoon een pakket maar een beetje rondtrekken en ter plekke een hotel regelen is volgens mij ook prima te doen, let alleen even op de feestdagen.quote:Op zaterdag 19 april 2008 16:30 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
als je een beetje rondtrekt door florida, boek je dan alles vooruit of ga je op de bonnefooi naar een stad voor een hotel/motel? is dat een beetje te doen?
hoe ver van te voren kan je op een kamer bieden dan? Ik zit een beetje op die site te kijken, maar volgens mij zijn het allemaal fixed prices. Ik zie nergens dat je kan bieden.quote:Op zaterdag 19 april 2008 21:52 schreef Public_NME het volgende:
Wij hebben op hotels geboden via priceline. Gebruikten als adviessite biddingfortravel.com; daar krijg je een indicatie van wat je ongeveer moet bieden op hotel in een bepaalde klasse en bepaalde locatie. Kortom, wij hebben daardoor gemiddeld ¤82,50 (2 pers) uitgegeven per nacht en hebben daar in vrij luxe hotels gezeten. (Mariott, Westin)
Kost wel wat meer moeite omdat het bieden niet altijd wil lukken...
Op de openingspagina staat 'Name your own price', daar kan je bieden... Voor verdere instructies zie biddingfortravel. Is een handige tool, maar het kost wel wat tijd om het te regelen.quote:Op zondag 20 april 2008 16:20 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
hoe ver van te voren kan je op een kamer bieden dan? Ik zit een beetje op die site te kijken, maar volgens mij zijn het allemaal fixed prices. Ik zie nergens dat je kan bieden.
quote:Op vrijdag 6 juni 2008 02:48 schreef fanta_fanta_light het volgende:
Geboekt, 2 weken Miami in Juli! Heb er zin in. Met British Airways naar Londen (HR), dan met American Airlines naar Miami! =) (tvp)
Kan je beter vanuit Nederland doen die auto hurenquote:Op zaterdag 7 juni 2008 09:29 schreef fanta_fanta_light het volgende:
Nog geen auto'tje gehuurd, gaan we daar pas doen. En daarna nog een weekje NY \o/
Idd, aan de balie is het stukken duurder en ben je afhankelijk van de modellen die ze in het wagenpark hebben staan. Via carbookers had ik echt een topdeal via Budget in Januari.quote:Op zaterdag 7 juni 2008 17:53 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Kan je beter vanuit Nederland doen die auto huren
quote:Op zondag 8 juni 2008 12:59 schreef fanta_fanta_light het volgende:
Hmm...bedankt voor de tip. Straks maar ff rondgooglen
Hij is nog wel iets duurder dan ebookers. Zat net even te kijken en het kost nog steeds geen drol eigenlijk... (op die site van jou ook niet)quote:Op zondag 8 juni 2008 13:07 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Ik huur m'n auto altijd bij www.americanestates.nl
Wij huurden 'm bij Alamoquote:Op zondag 8 juni 2008 13:07 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Ik huur m'n auto altijd bij www.americanestates.nl
Via een tussenpersoon kan het nog wel eens goedkoper zijn dan bij direct bij de verhuurder zelf.quote:
Is bijna altijd goedkoper , omdat zij veel groter inkopen.quote:Op maandag 9 juni 2008 15:35 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Via een tussenpersoon kan het nog wel eens goedkoper zijn dan bij direct bij de verhuurder zelf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |