abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 4 oktober 2007 @ 15:40:16 #1
92991 dvdk
Tired of yo bullshit!
pi_53694409
Was op het nieuws weer eens een itempje over de WAJONG.
Jonge werkschuwe mensen die niet kunnen werken omdat ze bv. een beetje pijn aan de rug hebben, of een zenuwinzinking krijgen als ze er over denken dat ze elke dag om 8.00 hun bed uit moeten om te gaan werken.


Maar toen vroeg ik me af, aangezien van het feit dat iemand altijd wel WAT kan.....zelfs mensen die echt niks kunnen die kunnen wel geld verdienen.


En aangezien prostitutie nu een legaal beroep is (er moet immers belasting voor worden afgedragen).
Waarom wordt dit dan niet gezien als passend werk? En waarom worden die WAJONG mensen niet VERPLICHT om dat werk aan te nemen? Waarom worden ze niet gekort? Want dat hoort zo als ze werk weigeren.


Ik zal wat argumenten geven waarom prostitutie passend werk is:

WAJONG mensen hebben vaak een lage opleiding want ze zijn ook zogenaamd te ziek om te studeren.
OK, schoffelen voor de gemeente kan dus niet...want daar zijn ze te moe voor (dat wordt je van de hele dag niks doen). Maar prostituee is een baan met hele lage arbeids intensiviteit.

Je moet gewoon op je kont zitten voor een raam en een beetje naar buiten turen (wat die mensen toch al deden) en als er dan een klant binnen komt, even gaan liggen 15 minuten (liggen doen ze vaak urenlang op een dag want ze tukken wat af) en het kassa'tje rinkelt.


Dus, ik zie niet wat het UWV tegenhoud. Al die vrouwen zijn uitermate geschikt voor deze baan.
Ze zijn nog jong, dus waarschijnlijk niet al te lelijk en nog best wel strak. Het is een maatschappelijk geacepteerde legale baan en het past veelal bij hun opleidingsniveau.


Wie is het met me eens en kan iemand me vertellen waarom de overheid hier nog geen werk van heeft gemaakt?

mvg.
pi_53694478
dat jou sexleven niet veel voorstelt wil niet zeggen dat het bij andere mensen ook iets is met een "hele lage arbeidsintensiviteit"
Women might be able to fake orgasms.
But men can fake whole relationships
pi_53694508
De regering met daarin 2 christelijke partijen gaat er iig geen werk van maken denk ik..

Ow ja, kansloos topic.
  † In Memoriam † donderdag 4 oktober 2007 @ 15:48:19 #4
159335 Boze_Appel
Vrij Fruit
pi_53694601
Ik heb last van een deja vu.
Carpe Libertatem
pi_53694612


Misschien ook een leuke bijverdienste voor je moeder?
The sky has changed.... Can you smell the sun?!
pi_53694615
Recht op zelfbeschikking.

Ploeg nu je hoofd maar door je toetsenbord, scheelt weer in die debiele hersenspinseltopics van je.
º¤ø„¸Hardcore ¸„ø¤º°
„ø¤º°¨UNITED!!``°º¤
from albania.
  Licht Ontvlambaar donderdag 4 oktober 2007 @ 15:50:03 #7
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_53694645
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 15:48 schreef Boze_Appel het volgende:
Ik heb last van een deja vu.
Ik ook... heb hetzelfde topic net dichtgegooid in WGR
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  donderdag 4 oktober 2007 @ 15:50:14 #8
92991 dvdk
Tired of yo bullshit!
pi_53694649
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 15:48 schreef Nosh het volgende:
Recht op zelfbeschikking.

Ploeg nu je hoofd maar door je toetsenbord, scheelt weer in die debiele hersenspinseltopics van je.
ja dat vind ik ook, als ze niet willen werken, ook niet in een legitiem erkend beroep door de regering zelf......maar dan moeten ze wel gekort worden op hun uitkering.
  donderdag 4 oktober 2007 @ 15:51:04 #9
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_53694662
Zoveel tekst voor zo een kansloos idee .
Damn... Misschien moeten ze de TS een keer een baan onder zijn hol schoppen. Die gast heeft tijd te veel.
pi_53694807
whehe bij de TT dacht ik al 'het zal toch niet', maar toch.. TS, rukker, ga es dood.
pi_53695166
Goed idee,

dat slotje dan.
know'm sayin?
×
word? word.
pi_53695219
Me ex zit of zat in WAJONG en ik dacht hetzelfde als TS
pi_53695325
Is dit een poging om te concurrentie op te krikken, zodat de prijs daalt en je hobby nog enigzins betaalbaar blijft?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  donderdag 4 oktober 2007 @ 16:24:12 #15
3542 Gia
User under construction
pi_53695357
TS heeft niet in de gaten dat dat 'beroep' ook mooi zwart gedaan kan worden?
Je gaat de deur niet uit. Krijgt de hele dag door 'bezoek' en de kassa rinkelt onhoorbaar.
pi_53695392
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 15:50 schreef Sjeen het volgende:

[..]

Ik ook... heb hetzelfde topic net dichtgegooid in WGR
een deja vu van een paar maanden geleden zelfs.. ofzoiets..
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_53695433
Waarom beperken tot vrouwen?
Ik vind dat mannen in de Wajong ook prima de prostitutie in zouden kunnen.
There is no love sincerer than the love of food.
pi_53695457
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 16:27 schreef MinderMutsig het volgende:
Waarom beperken tot vrouwen?
Ik vind dat mannen in de Wajong ook prima de prostitutie in zouden kunnen.
En waarom alleen die in de WAJONG zitten?
Het mooi kotsende meisje.
pi_53695467
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 16:27 schreef MinderMutsig het volgende:
Waarom beperken tot vrouwen?
Ik vind dat mannen in de Wajong ook prima de prostitutie in zouden kunnen.
Inderdaad, mannen in de Wajong zijn toch allemaal homo's.
pi_53695585
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 16:28 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

En waarom alleen die in de WAJONG zitten?
Zie de goed onderbouwde argumenten van TS.
Wajongers zijn jong en dus nog aantrekkelijk. Niemand zit te wachten op uitgezakte vrouwen of mannen met een bierbuik.
There is no love sincerer than the love of food.
  donderdag 4 oktober 2007 @ 16:43:24 #21
131551 arneaux
Een Collector's item.
pi_53695911
Doe s normaal.
Opgezwolle, keizers van de Nederhop.
Sticks en Delic - Fakkelteit. 21-09-2007.
Talent is net als juni, het verschil tussen mij en jullie.
pi_53696018
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 16:17 schreef admiraal_anaal het volgende:
Me ex zit of zat in WAJONG
pics?
pi_53696798
Godheeregruwelijke jezus. Als dit niet het levende bewijs is dat evolutie niet bestaat, dan weet ik niet what is...
People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people.
pi_53697476
Volgens mij MAG het momenteel geeneens. Prostitutie is legaal. Maar ook niet meer dan dat.

En het is inderdaad een beroep waartoe je werkelozen vooralsnog niet kunt verplichten. Dat is destijds zo afgesproken en misschien ook wettelijk vastgelegd. Prostitutie neemt wat dat betreft dus een uitzonderingspositie in. Naar mijn mening terecht.

Verder vind ik: als het werkelijk mogelijk zou zijn om verplicht te stellen dat iemand als prostituee aan de slag gaat, dan moet er ook in het openbaar gesekst mogen worden. Want we kunnen natuurlijk niet enerzijds naar de werklozen toe net doen alsof het allemaal volkomen geaccepteerd is, en anderzijds verbieden om het in het openbaar te doen (hetgeen toch een teken is dat het juist NIET algemeen geaccepteerd is).
  donderdag 4 oktober 2007 @ 18:09:58 #25
92991 dvdk
Tired of yo bullshit!
pi_53698219
quote:
Op donderdag 4 oktober 2007 17:38 schreef Petera het volgende:

Verder vind ik: als het werkelijk mogelijk zou zijn om verplicht te stellen dat iemand als prostituee aan de slag gaat, dan moet er ook in het openbaar gesekst mogen worden. Want we kunnen natuurlijk niet enerzijds naar de werklozen toe net doen alsof het allemaal volkomen geaccepteerd is, en anderzijds verbieden om het in het openbaar te doen (hetgeen toch een teken is dat het juist NIET algemeen geaccepteerd is).
dat je niet buiten mag neuken als argument gebruiken dat prostitutie als baan niet hoeft worden geaccepteerd vind ik een beetje zwak.

Dat zou betekenen dat 'sauna medewerker' ook een uitzondering zou moeten zijn want je mag niet in je blote op straat lopen. terwijl dat ook gewoon een legitiem beroep is, net als prostitutie.
Zelfde geldt voor zwembad medewerker of de sportclub.....kleedhokjes enzo schoonmaken, tsja dan kan je wel eens per ongeluk tegen een blote piemel of tiet oplopen...


Ik heb tot nu toe nog maar weinig goeie tegenargumenten gehoord.


mensen kunnen zoveel beroepen 'denigrerend' vinden. Maar mensen die niet doorgeleerd hebben moeten niet zeuren en hun neus ophalen als hun schoonmaak werk of schoffelwerk wordt voorgelegd vind ik....of zelfs prostitutie dus.

De meeste nederlanders moeten werken, en de meesten doen het tegen hun zin en de meesten voelen zich uitgebuit door de baas. Ik zie niet in waarom er voor het beroep 'prostitue' een uitzondering zou moeten worden gemaakt.

WAJONG vrouwen en mannen moeten gewoon niet mekkeren en even doorbijten en stoppen met parasiteren op de samenleving.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')