Ik maakte maar een grapjequote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:32 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
Mensen die die grafherrie uit een mobiel later tetteren kunnen van mij de graftering krijgen.
Ik snap niet wat dat abces (pusbult) met je verhaal te maken heeft.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:14 schreef RoodWitBlauw het volgende:
Ook vaak van die mensen met abces, die kijken je zo jaloers aan meteen blik van dat als ze niet snel gaan zitten dat ze door hun poten zakken.
Kijk ik altijd zo terug van: staan in de bus, verbruik je meer calorieen, fat fuck!
Dikke mensen van 30 jaar die smekend kijken voor een zitplekje![]()
nemen ze ook meteen 2 plekkies in beslag met![]()
aars
ohjah, dat bedoelde ik..quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:17 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Ik snap niet wat dat abces (pusbult) met je verhaal te maken heeft.
Bedoel je soms obesitas ?
Hij blijft geweldigquote:Op donderdag 4 oktober 2007 13:43 schreef DirkZz het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=RcOLWoVtn00
Geheh
Bij mij draait het om inzicht. Zie ik nog plekken vrij, blijf ik gewoon zitten. Zo niet, dan sta ik juist op. De enige misdaad die ik beging, was dat ik niet snel genoeg opstond voor een blinde in de tram (de conducteur wees me er ook op).quote:Op donderdag 4 oktober 2007 16:12 schreef Dr.Nikita het volgende:
Precies.
Ik ben ook niet "piep" meer maar sta toch ongevraagd op voor ouderen die slecht ter been zijn.
Kwestie van fatsoen.
Het is helemaal geen verplichting. Jij had die plek eerder, dus blijf je zitten. Als die oudjes perse willen zitten nemen ze maar een taxi.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 03:52 schreef Friek_ het volgende:
Ik heb er opzich best een schijthekel aan dat het bijna een 'verplichting' is om op te staan voor zo'n ouwe trut. Vrijwillig opstaan is er allang niet meer bij.
Wordt het niet eens tijd voor een upgrade?quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 07:23 schreef 700MB het volgende:
[..]
Het is helemaal geen verplichting. Jij had die plek eerder, dus blijf je zitten. Als die oudjes perse willen zitten nemen ze maar een taxi.
Nee.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 07:42 schreef Dr.Nikita het volgende:
Wordt het niet eens tijd voor een upgrade?
Precies en daarom doe ik het dus ook niet. die oudjes verwachten gewoon dat je voor ze opstaat en respect voor ze hebt etc. Maar ondertussen mogen ze mij van de wegscheuren als ze weer eens achter het stuur van een auto zitten. Nou dan kun je in het OV ook doodvallen.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 03:52 schreef Friek_ het volgende:
Ik heb er opzich best een schijthekel aan dat het bijna een 'verplichting' is om op te staan voor zo'n ouwe trut. Vrijwillig opstaan is er allang niet meer bij.
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 12:53 schreef Sm0keZ het volgende:
"Zeg, mag ik daar zitten? Jij hebt nog van die mooie jongen benen?"
- "Nee natuurlijk niet, als ik dat iedere dag doe heb ik over een jaar net zulke verrotte benen als jij"
Dus jij ook.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 14:31 schreef thijsltc het volgende:
moet je achterin gaan zitten daar durven de oudjes nooit te komen want daar zit het tuig..'
![]()
idd is er nog plek vrij dan blijf ik mooi zitten anders bekijk even hoe oud ze zijn alles onder de 65 kan het shakenquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:23 schreef Mikkie het volgende:
Die bejaarden hebben ook nog wel eens een voorkeur voor een bepaalde plek. Zit je lekker, vragen ze of ze op jouw plek mogen zitten terwijl er nog tien stoelen vrij zijn. Ja, sodeflikkerstraal dan even lekker een eind op.
Dan zat je op die plek vooraan die bedoeld is voor mensen die slecht ter been zijn, en die ook aldus is aangegeven met een sticker, flapdrolquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:23 schreef Mikkie het volgende:
Die bejaarden hebben ook nog wel eens een voorkeur voor een bepaalde plek. Zit je lekker, vragen ze of ze op jouw plek mogen zitten terwijl er nog tien stoelen vrij zijn. Ja, sodeflikkerstraal dan even lekker een eind op.
Zat laatst achteraan in de bus en vooraan stapte een omaatje in. Nu moet je weten dat de bus werkelijk ramvol zat met studenten en er geen plek om te zitten was. Nu kon ze net de eerste plaats bereiken, maar daar zat een ventje dat geen zin had om op te staan. Nou, je had de vrouwtjes moeten horen hoor.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 07:23 schreef 700MB het volgende:
[..]
Het is helemaal geen verplichting. Jij had die plek eerder, dus blijf je zitten. Als die oudjes perse willen zitten nemen ze maar een taxi.
Er zijn ook genoeg ouderen die niet willen dat je voor ze opstaat hoor.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 17:59 schreef Ringo het volgende:
Mensen die niet opstaan voor ouderen.
Je zou ze zo de tram uitflikkeren. Wordt het wel heel rustig van, vrees ik.
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:40 schreef Noodly het volgende:
Triest dat mensen dat tegen je zeggen terwijl ze net zo goed zelf kunnen gaan staan. Heel hypocriet.
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 18:03 schreef Blawh het volgende:
[..]
Er zijn ook genoeg ouderen die niet willen dat je voor ze opstaat hoor.
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 18:05 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Dat accepteer ik echt niet... Als iemand zittend vraagt of ik even wil opstaan voor een bejaarde. Dan mag meneer/mevrouw regelneef dus mooi zelf in de benen.
En ik vind het ook ietwat storend als je zo'n vraag krijgt als je ergens achterin de bus zit... Je gaat mij niet wijsmaken dat je zulke beroerde benen hebt als je wel in een rijdende bus helemaal naar achteren kan lopen.
En ik laat liever een zwangere vrouw staan dan dat er een dik meisje huilend in m'n stoel zit.
quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 17:49 schreef Friek_ het volgende:
Nou, je had de vrouwtjes moeten horen hoor."BELACHELIJK", "DOE JE TOCH NIEEHIEET", "OHHHH WAT ZIELUUUG" en ga zo maar even door. Ben benieuwd of je dan je uitspraak nakomt.
![]()
quote:
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 15:40 schreef Noodly het volgende:
Triest dat mensen dat tegen je zeggen terwijl ze net zo goed zelf kunnen gaan staan. Heel hypocriet.
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 14:17 schreef 700MB het volgende:
[..]
Het is niet mijn probleem noch mijn schuld dat ze niet kunnen staan, dus val mij er ook niet mee lastig.
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 14:16 schreef 700MB het volgende:
[..]
Wel eens gedaan, al komt het niet zo vaak voor want ik ga al niet zo vaak met de bus, en als ik dat al doe zit ik zelden vooraan. Er was toen inderdaad ook een vrouwtje dat luidruchtig (zodat ik het zou horen) met haar buurvrouw daarover ging zeuren, maar dat was vooral heel grappig.
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 13:09 schreef Netsplitter het volgende:
Vind het irritanter dat die oudjes er standaard vanuit gaan dat je wel gaat staan voor ze.
En anders kan je vuile blikken krijgen van ze of commentaar dat je niet deugt terwijl je daar zit met een brace ofzo...
quote:Op zaterdag 6 oktober 2007 15:15 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik heb een tijdje met krukken gelopen en zelfs dan heb je nog 65+ers die vinden je maar voor ze moet gaan staan. Mensen die met 25 tassen van de markt komen, zoveel moeite kunnen ze dus niet hebben met staan en lopen want dan trek je dat überhaupt niet, die dan van jou verwachten dat je met je krukken in het gangpad gaat balanceren om je staande te houden.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |