Als je je zeepje op de verkeerde plek op het verkeerde moment opraapt wel...quote:Op maandag 8 oktober 2007 10:19 schreef slacker_nl het volgende:
die spier heeft geen pijn.
Dat is een andere spier. Maar een paar punaises op jestoel doet wonderen om daar pijn te krijgenquote:Op maandag 8 oktober 2007 10:23 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Als je je zeepje op de verkeerde plek op het verkeerde moment opraapt wel...
Kringspier en bilspier zijn toch echt 2 verschillende spierenquote:Op maandag 8 oktober 2007 10:59 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Ik weet niet hoeveel aarsen jij wel niet hebt?
Over welke spier hebben we het denk je?quote:Op maandag 8 oktober 2007 11:04 schreef WyriHaximus het volgende:
Kringspier en bilspier zijn toch echt 2 verschillende spieren.
Die eerste gok ik zo..quote:Op maandag 8 oktober 2007 11:06 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Over welke spier hebben we het denk je?
Hint: het is niet de tweede.
quote:Op maandag 8 oktober 2007 08:12 schreef slacker_nl het volgende:
Ik heb nooit geweten dat ik spieren in m'n ass heb zitten...
Goed, maar is afgelopen met spierpijn in m'n reetquote:Op maandag 8 oktober 2007 11:20 schreef FredvZ het volgende:
We gaan wel verder met de standaard maandagmorgenvraag:
"Hoe was je weekend?"
Het is de 3equote:Op maandag 8 oktober 2007 11:06 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Over welke spier hebben we het denk je?
Hint: het is niet de tweede.
Lui, slaperig, vriendinerig, fietserig, vreetbuierigquote:Op maandag 8 oktober 2007 11:20 schreef FredvZ het volgende:
We gaan wel verder met de standaard maandagmorgenvraag:
"Hoe was je weekend?"
quote:Op maandag 8 oktober 2007 12:44 schreef Sjowhan het volgende:
Hmm, postbank belt me nu weer op voor het probleem dat ik had doorgegeven.
Je kan veel zeggen, maar dat doen ze nu wel goed.
Bleek dat ik 2x in hun systeem stond (ja duh, ik heb een paar keer geinformeerd over de status van het probleem) en werd dus zojuist weer gebeld.
Probleem was dat mijn salaris niet doorgegeven werd met SMSalerts. De fout zit em in dat de boeking overdag gedaan wordt, en daar kan de alerts nog niet mee omgaan ofzo.
Erg netjes iig dat ze (alweer) gebeld hebben
Ik ga er niet te veel over praten heb ik beslotenquote:Op maandag 8 oktober 2007 13:59 schreef Geqxon het volgende:
Jort, hoe was jouw weekend? Je vriendin had je dringend nodig?
Was het zo beschamend?quote:Op maandag 8 oktober 2007 14:17 schreef JortK het volgende:
[..]
Ik ga er niet te veel over praten heb ik besloten
pics? Een foto zegt meer dan 1000 woorden en jij hoeft er dan niks over te zeggenquote:Op maandag 8 oktober 2007 14:17 schreef JortK het volgende:
Ik ga er niet te veel over praten heb ik besloten
Pervertquote:Op maandag 8 oktober 2007 14:33 schreef FredvZ het volgende:
[..]
pics? Een foto zegt meer dan 1000 woorden en jij hoeft er dan niks over te zeggen
Het was gewoon goed te doenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |