Whahahahaquote:
Jij hebt kaartjes gewonnen, jij bent er blij mee, dan is het toch allemaal prima in orde?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:10 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
een codewoord opsturen
ik heb het wel twintig keer gedaan ofzo
Het spijt me, alle normale en volwassen mensen hier
Zeer tof. Allerlei ruines gezien, gedoken tussen haaien en schilpadden, biertjes gedronken, ganja gerookt met lokalen, op het strand gelegen, eeh van alles. Mooie vakantie was het.quote:
Waarom, ze is doelgroepquote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:11 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Whahahaha
Ja...dan moet ik ff lachen
Ging het je nou echt om Tokio Hotel?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:10 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
een codewoord opsturen
ik heb het wel twintig keer gedaan ofzo
Het spijt me, alle normale en volwassen mensen hier
Laatst was er eentje en die moest 6 borden van het mooiste servies kapot gooien. En dat ook gewoon doen dan hequote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:15 schreef Neleos het volgende:
Moest je niet eens in bad met spinnen of je buurvrouw wakker schreeuwen voor die kaartjes dan?
oh, onder de 17, sorryquote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:17 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Nee alleen maar het codewoord opsturen...
En ik lig boven de doelgroep, maar ik ben sowieso al een mislukte tiener dus het boeit me niet
Deed ze vast ookquote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:19 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Laatst was er eentje en die moest 6 borden van het mooiste servies kapot gooien. En dat ook gewoon doen dan he![]()
Ik zou gewoon 2 mokken stuk gooien, klinkt precies hetzelfde
Dan kan ze goed acterenquote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:25 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Deed ze vast ook
Ik ben weg, ga naar mn beste vriendin die meegaat
Daaaaag![]()
![]()
Die ruines zou ik graag eens willen zienquote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:14 schreef Neleos het volgende:
[..]
Zeer tof. Allerlei ruines gezien, gedoken tussen haaien en schilpadden, biertjes gedronken, ganja gerookt met lokalen, op het strand gelegen, eeh van alles. Mooie vakantie was het.
kan je niet wat andere zooi van 1 euro kopen bij die verkoper dan ?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 20:48 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Hehehe, ik had laatst een bod uitgebracht op een item op eBay (een lange jas), en ik krijg nu een mail dat ik de veiling gewonnen heb. De jas is voor mij voor een prijs van 1 euro en verzendkosten van 6,20, wat een afzetters werken er bij de post!
Het is een idee, even kijken wat hij nog meer heeftquote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:04 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
kan je niet wat andere zooi van 1 euro kopen bij die verkoper dan ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |