Ik zat net te denken, en de Kazachen, de Brazilianen en de Duitsersquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:29 schreef qonmann het volgende:
[..]
vergeet de Birmanen ook niet in dit verband
Het helpt niet echt, de enige andere plaats in Tanzania die ik ken is Zanzibar en daarvan weet ik niet eens of het een stad is.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:30 schreef krapula het volgende:
[..]
iddde reden waarom ... gekozen is tot hoofdstad schijnt ook puur te zijn omdat de stad zich ongeveer in het midden van Tanzania bevind (tevens een hint
)
als je het centraal gelegen hoofdstadje van Tanzania even intypt is het weer okquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:40 schreef Flitspaal het volgende:
He He
Mijn diepste en nederigste excuses voor mijn plotselinge verdwijnen.
Onze proxyserver knalde er uit en was de rest van de dag dood. Vandaar.
ff opgezocht mag niet meer meedoen nu ..quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 19:43 schreef Flitspaal het volgende:
Ik dacht dat Dar-Es-Salaam goed was.
Ja, ooit zal iemand een vraag van jou goed beantwoorden !quote:
quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 20:17 schreef Flitspaal het volgende:
Collin McRae
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |