Erg trots dat die spelers bij ons cluppie hebben gespeeldquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 21:03 schreef StarGazer het volgende:
Chivu, Zlatan en Maxwell
Ajax had in 2002-2003 zomaar de CL kunnen winnen
als opvolger van Jaapquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 22:19 schreef CSI_MIAMI het volgende:
oh oh oh.. Chrisje toch.. geen haar veranderd..
Volgend jaar dus maar weer in het heilige rood wit
quote:Miel Brinkhuis lijkt de nieuwe perschef van Ajax te zijn geworden. De Supportersvereniging Ajax meldt dat op haar digitale huis. Miel Brinkhuis zal daarmee de opvolger worden van de opgestapte Marcel Baas.
Eerder werden Evert ten Napel en Jan Roelfs al gepolst om de functie van perschef bij Ajax te vervullen. Ten Napel en Roelfs, allebei werkzaam als voetbalcommentator bij de NOS, gingen niet op het aanbod van Ajax in.
Brinkhuis is hoofdredacteur van het blad De Ajacied. Tevens is hij als analist werkzaam voor het televisieprogramma FC Godenzonen. Bovendien werd Brinkhuis met ingang van 1 juli 2007 toegelaten door Ajax als lid. Brinkhuis heeft zodoende al heel wat met de Amsterdamse club te maken gehad.
Ze wilden eerst de dekselse Evert ten Napel hebbenquote:Op dinsdag 2 oktober 2007 22:33 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dat meen je toch niet he. Wat een wanbeleid.
Hoho, wij maken Urzaiz niet tot een cultheld. Urzaiz heeft zichzelf tot een cultheld gemaakt. Wij verkondigen die boodschap alleen maar.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 22:42 schreef Girth het volgende:
Haha, die Ursaiz verheffen tot cultheld komt wel een beetje gemaakt over. Folkert Velten en Martin Drent; dát zijn culthelden!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |