Serieus? Word de Touche ook gelijk geintroduceerd? My bad dan.. wist ik niet. Ik was bezig met het uitzoeken van de invoerrechten. Ik heb wel eens kleren uit amerika gekocht, en de ene keer betaal je daar wel wat geld voor, en de andere keer komt het zo door de douane heen.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 08:22 schreef HostiMeister het volgende:
die is hier inmiddels ook al leverbaar als het goed is... anders volgende week... weet ook niet hoe dit met de douane zit, moet je er geen invoerrechten op betalen?
quote:Op maandag 1 oktober 2007 17:53 schreef De Wouzeraar het volgende:
TVP, aangezien ik ook van plan ben een iPod Nano met zo'n Nike kit te kopen.
Iemand daar enige ervaring mee?
Vreemdddd?quote:Op donderdag 4 oktober 2007 22:25 schreef De Wouzeraar het volgende:
Even een vraagje:
Hoe kan het dat iTunes aangeeft dat ik 175 GB aan muziek heb, terwijl ik 140 GB totale schijfruimte heb?
en de ipod touch? is dat niets voor jouwquote:Op donderdag 18 oktober 2007 20:05 schreef Tackleberry het volgende:
Ik zit te twijfelen wat ik wil gaan kopen als mijn good 'ol iPod mini 4GB de geest geeft... iPod classic 160GB of de iPod nano 8GB... Hmmmm... Maar die mini zal het voorlopg (helaas) nog wel blijven doen.
Ik moet zeggen dat het Touch gebeuren érg fijn werkt, met de iPhone die ik een tijdje terug in mijn handen had kon ik meteen overweg. Maar ik vind het vrij veel geld voor de hoeveelheid opslag die je er voor terugkrijgt.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 21:08 schreef oor het volgende:
en de ipod touch? is dat niets voor jouw
Ik zet eigenlijk alleen complete albums op mijn iPod, dus dat probleem heb ik niet.quote:Op donderdag 18 oktober 2007 21:39 schreef j0rrit het volgende:
Nu heb ik alleen nog ontzettend veel mp3tjes van diverse artiesten. Hoe zetten jullie deze op je iPod zonder dat het rotzooi wordt van duizenden verschillende artiesten? Per genre sorteren en die een aparte cover toebedelen voor de cover flow?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |