Zuur zuur zuur.
Wat een kontverhaal, en wat dom van AZ.
Die staan Donk te behandelen en staan dan met 10man te spelen, dan w8 je dus ff een minuut en behandel je die gast na de wedstrijd.
De blessure was niet zodanig dat Donk niet verder kon.
Pelle komt ook nog niet aan scoren toe, maar speelde een goede wedstrijd en was een stuk scherper dan de wedstrijden ervoor. Mooi dat Mendes er weer bij mocht zijn.
De volgende wedstrijd zal H'veen thuis zijn... Met een Alves die op scherp staat heb ik op teletekst gelezen!
Feit is dat AZ in de winterstop wel een spits zal moeten halen die wel het net kan vinden, of Pelle en Ari scherper krijgen. Ja dit zijn dus de momenten waar een Brands zich goed achter de oren moet krabben als ie aan Koevermans denkt!
Die zal wel met een grijns op zijn gezicht naar deze wedstrijd gekeken hebben, TERECHT!!!!
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.