Juist.quote:Op zaterdag 10 november 2007 23:23 schreef Greys het volgende:
Ik zou er zonder Gordon een stuk minder aan vinden [afbeelding]
Ik vind Gordon wel echt zo iemand die duidelijk partij gaat kiezen.quote:Op zondag 11 november 2007 00:10 schreef Ferdo het volgende:
Ik vraag me ook af hoe Gordon zich houdt als de jury naar een adviserende rol overgaat. Nu is het scheiden van het kaf van het koren, maar straks zal hij kritiek moeten geven waar de overgebleven kandidaten echt iets aan hebben in hun ontwikkeling. En ik weet niet of zijn kunde wel zo ver reikt.
Ja, alleen totaal ongeloofwaardig als je bij Gordon en Joling over de vloer steeds maar weer hoort van hemzelf dat ie kinderen haatquote:Op zondag 11 november 2007 00:46 schreef vw_caddy het volgende:
Tijdens het junior songfestival hield hij zich best netjes aan zijn adviserende rol.
quote:Gordon geveld door hernia
Na het uitvallen van Jan Smit, wordt de vaderlandse showbizz opnieuw opgeschrikt door een periode van herstel van een BN'er. Ditmaal is het de beurt aan de goedlachse Gordon. Hij blijkt namelijk te kampen met een hernia. Hoelang de relnicht zijn gezicht niet mag laten zien is nog niet bekend.
De zanger en entertainer heeft al zijn verplichtingen voor dit weekend moeten afzeggen. In oktober ging hij namelijk door zijn rug bij het oppakken van een glas champagne. Deze werd hem aangeboden op de galapremière van de Nederlandse komediefilm 'Alles is liefde'.
Vorige week zaterdag begon de krullenbol nog met goede moed met zijn nieuwe radioshow bij Radio 538, Gordon On Air. Verder zit hij momenteel in de jury van de talentenjacht Idols.
quote:Op donderdag 15 november 2007 23:55 schreef BVO het volgende:
Ik mis Henk Temming.
dat kan... Maar die kopquote:Op zaterdag 17 november 2007 22:26 schreef Together het volgende:
Zijn hernia gecombineerd met tegenvallende kandidaten in het theater?
Ja, die zachtaardige kant van hem was voor mij ook heel verrassend eigenlijk. Dat-ie vaak nogal grof en respectloos uit de hoek komt is wel bekend, en soms vind ik het ook echt te ver gaan, maar meestal kan ik wel om hem lachen.quote:Op zaterdag 10 november 2007 23:27 schreef Greys het volgende:
Op vind hem zelfs op sommige momenten gewoon zachtaardig en lief
En af en toe ook bruut en onderbroekenlol-achtig, maar dat is nou eenmaal Gordon. Ik zou het juist een tegenvaller vinden als hij NIET zo was in dit programma.
Of een hele goede kandidaat, waar hij geëmotioneerd van werdquote:Op zaterdag 17 november 2007 22:26 schreef Together het volgende:
Zijn hernia gecombineerd met tegenvallende kandidaten in het theater?
Dat blijkt: Gordon betaalt voor geslachtsoperatie .quote:Op zondag 18 november 2007 14:24 schreef Greys het volgende:
Ik denk dat Gordon in het begin zo keihard en flauw deed, vooral omdat hij dacht dat RTL dat nou eenmaal van hem verwacht. Daar hebben ze hem voor ingehuurd, ten dele natuurlijk, lijkt meEn dat nu zijn ware aard wat meer naar boven komt. Want dat het óók een emo-softie kan zijn, dat hebben we al stiekem gemerkt
Wat een mooi gebaar van hemquote:Op zondag 18 november 2007 16:13 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Dat blijkt: Gordon betaalt voor geslachtsoperatie .
Komt waarschijnlijk x-factorquote:Op maandag 19 november 2007 15:30 schreef Eveli het volgende:
Als dat waar is, zijn mijn gebeden verhoord!
Edit: maar 2008-2009 dan?
Jammer... gen Gordon in de jury meer.quote:Op maandag 19 november 2007 15:24 schreef Woelli het volgende:
me vader kwam gister thuis met het nieuws dat er in het tv-seizoen 2009-2010 het vijfde edtie van idols komt en dat Gordon dan geen deel uit zou maken van de jury.![]()
Als ik zo vrij mag zijn, heeft je vader een of andere inside job bij RTL/Idolsquote:Op maandag 19 november 2007 15:24 schreef Woelli het volgende:
me vader kwam gister thuis met het nieuws dat er in het tv-seizoen 2009-2010 het vijfde edtie van idols komt en dat Gordon dan geen deel uit zou maken van de jury.![]()
Zoiets had die op de radio gehoord, ik weet ook niet precies hoe en watquote:Op maandag 19 november 2007 17:10 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Als ik zo vrij mag zijn, heeft je vader een of andere inside job bij RTL/Idols?
Want ik kan natuurlijk ook zeggen dat mijn vader zei dat Idols haverwege afgelast wordt dit jaar, maar dat is vrij ongegrond.
Nee, die ging door. Maar hij was ook wel beter bij zijn herkensing.quote:Op zondag 2 december 2007 13:06 schreef Eveli het volgende:
Dat ze die ene jongen die 3 keer zn tekst vergat telkens maar door lieten gaan.Een ander zou echt niet zoveel kansen krijgen!
En nog zo'n andere jongen, Joris of zo, deed het in die trio-ronde ook echt niet goed, maar hij was ook voorlopig door naar de duo-ronde. Daarna was ie dacht ik afgevallen maar dat weet ik niet zeker.
Mjah, maar hoe die gozer een partij resepectloos en bot reageerde op mensen is toch iets wat ik altijd direct erbij haal als ik hem zie. Die voorganger van hem wat hard, maar in ieder geval eerlijk en altijd kritisch op de performance. Die Gordon daarentegen...quote:Op zaterdag 1 december 2007 23:07 schreef Greys het volgende:
Ik vind Gordon helemaal niet meer flauw of irritant en lacherig, nu het serieus moet zijn.
Top! Ik vond dat hij Neil en Ivar ook op een heel goede manier streng toesprak!
Hij was nog te soft, vind het niet kunnen dat je zo vaak je tekst vergeet en dan van een liedje wat gewoon iedereen kent!quote:Op zaterdag 1 december 2007 23:07 schreef Greys het volgende:
Ik vind Gordon helemaal niet meer flauw of irritant en lacherig, nu het serieus moet zijn.
Top! Ik vond dat hij Neil en Ivar ook op een heel goede manier streng toesprak!
Kijk daar mag je van mij iemand ook op 'afmaken'.. een echte performer die zijn of haar tekst vergeet is echt not done. Als Gordon daar nou eens wat meer naar keek ipv alleen maar bot op te merken dat iemand mank loopt enzo..dat is gewoon zielig.quote:Op maandag 3 december 2007 10:48 schreef Koningin het volgende:
[..]
Hij was nog te soft, vind het niet kunnen dat je zo vaak je tekst vergeet en dan van een liedje wat gewoon iedereen kent!
Mee eens.quote:Op maandag 3 december 2007 21:47 schreef TheVulture het volgende:
Ik blijf erbij, er is gewoon gruwelijk met 2 maten gemeten in deze theaterronde en dat blijf ik erg moeilijk te verkroppen vinden... lijkt me ook voor de betreffende kandidaten moeilijk te verteren
Zal er wel een seizoen X-Factor komen, denk ik.quote:Op maandag 19 november 2007 15:30 schreef Eveli het volgende:
Als dat waar is, zijn mijn gebeden verhoord!
Edit: maar 2008-2009 dan?
(bron: De Telegraaf d.d. 16 december 2007)quote:Nu ze toch weer bij Idols is betrokken, geniet Jerney van het talent dat het tot in de liveshows heeft geschopt. Desondanks zijn er maar weinig waarvan de blondine in de toekomst verwacht meer te horen. „Er zijn er tot nu toe twee die me kippenvel bezorgen. Natuurlijk ga ik niet verklappen wie dat zijn, maar ik kan me nu al verheugen op de bijdrage die ze, hopelijk, aan ons Nederlandse product gaan leveren.”
Dan zeg ik het wel.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:27 schreef Greys het volgende:
Je vergeet te zeggen dat John gewoon best een smakelijk hapje is, BVO
Samen delen?quote:Op vrijdag 21 december 2007 12:21 schreef LeBeau het volgende:
[..]
Dan zeg ik het wel.
John is gewoon best een smakelijk hapje.
Jerney zat ff verkeerd met haar Rock & Roll van vorige weekquote:Op zondag 23 december 2007 00:13 schreef Together het volgende:
Ik was het vanavond bijna volledig eens met John en Gordon. Eric vond ik maar vaag deze keer en met het commentaar van Jerney kon je eigenlijk niet zo veel.
Het enige dat beweegt is haar kaak. Ze is net zo'n handpopquote:Op zondag 23 december 2007 08:58 schreef oYo het volgende:
Jerney zit wel meer verkeerd. Dat mens ziet er echt niet uit.
quote:De jury heeft het onderling erg gezellig. Vooral Gordon is compleet op zijn gemak. Hij geint met componist John Ewbank en kletst telkens met Jerney, die hem terloops strelend wijst op zijn ongeschoren koppie. Ook leuk: wanneer Wendy en Martijn een schakeling maken met Aalsmeer voor Dancing with the Stars, blijkt Gordon geen fan van die show. Hij maakt kots-gebaren of gaapt overdreven.
quote:Waar iedereen uiteindelijk naar toeleeft, is het uitslagmoment. De een na de ander mag de studio oversteken naar het podium, wat impliceert dat ze een week verder zijn. Ook hier spreken de gezichtsuitdrukkingen van de juryleden boekdelen. Opluchting wanneer toppers als Charlene, Nathalie en Mirjam door zijn. Maar verbazing bij de doorgang van Asnat, Pauline en Ollie.
Beetje gek als de jury nu al graag van Asnat af zou willen terwijl ze haar notabene zelf hebben gekozen, vind je ook niet?quote:Op maandag 24 december 2007 02:49 schreef Together het volgende:
Uit een verslag van iemand die zaterdag in het publiek zat:
[..]
[..]
Je kan het ook heel anders opvatten, die 'verbazing' dat ze doorging. Dat de jury zélf wel graag wil dat ze doorgaat, maar dat ze niet hadden verwacht dat het publiek dus zo op haar zou stemmen, omdat ze dat de vorige keer ook niet erg deden en ze door de jury door gingquote:Op maandag 24 december 2007 11:54 schreef Riparius het volgende:
[..]
Beetje gek als de jury nu al graag van Asnat af zou willen terwijl ze haar notabene zelf hebben gekozen, vind je ook niet?
Dus alle aandacht naar je toetrekken op de relnichten manier is minder erg?quote:Op vrijdag 21 december 2007 12:56 schreef oYo het volgende:
Ben blij dat HJ weg is, hij trok alle aandacht zo uitdrukkelijk naar zich toe.
Gordon doet dat ook, maar dan op een relnichtenmanier. Ewbank vind ik de beste aanvulling, zo geeft hij inderdaad inhoudelijk heel goed commentaar.
Nou inderdaadquote:Op maandag 24 december 2007 19:07 schreef LeBeau het volgende:
Wat was John mooi in z'n witte pak.En hij heeft ook nog eens het meest constructieve commentaar als het op het muzikale vlak neerkomt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |