ik moet minder westmalle zuipenquote:Op donderdag 27 september 2007 23:26 schreef HeinekenAFCA het volgende:
HW lees dit stukkie maar. Is een verhaal van een vriend van me. Misschien begint het je nu te dagen?
http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum23/563.php
Dat stuk is idd netjesquote:Op donderdag 27 september 2007 23:26 schreef HeinekenAFCA het volgende:
HW lees dit stukkie maar. Is een verhaal van een vriend van me. Misschien begint het je nu te dagen?
http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum23/563.php
nja het is maar net wat je goed wilt noemen.. maar ergens heb je wel gelijk.. Het is niet de kunst om goed te spelen en te winnen.. maar om beroerd te spelen en te winnen..quote:Op vrijdag 28 september 2007 08:28 schreef M0NTANA het volgende:
Toch wel een goed teken: Ajax kwakkelt, maar blijft winnen. Als je dat vergelijkt met AZ, die hebben een achterstand van vijf punten in de competitie en zijn uitgeschakeld in het bekertoernooi.
inderdaad niet zo een verkeerd weekjequote:Op vrijdag 28 september 2007 08:45 schreef Damzkieee het volgende:
Dit moet voor jullie wel een goede week zijn, niet? Zelf belabberd spelen en de rest koppie onder zien gaan. De enige die jullie nog van de beker kan houden is Feyenoord en in de competitie ligt AZ na zondag al 8 punten achter
Topseizoen met matig voetbal, ik wou dat wij dat hadden...
Ach ik zie Ajax nog best verliezen van Groene Ster in de volgende rondequote:Op vrijdag 28 september 2007 08:45 schreef Damzkieee het volgende:
Dit moet voor jullie wel een goede week zijn, niet? Zelf belabberd spelen en de rest koppie onder zien gaan. [b]De enige die jullie nog van de beker kan houden is Feyenoord [/v]en in de competitie ligt AZ na zondag al 8 punten achter
Topseizoen met matig voetbal, ik wou dat wij dat hadden...
Nou, op een Kozakken Boys tegenstander zit ik anders ook niet te wachten. Dit kan tenminste een spannende wedstrijd worden. Die beker winnen we toch wel.quote:Op vrijdag 28 september 2007 08:59 schreef Suijk het volgende:
Weer Heerenveen. Jammer.
Kom zondag maar naar het home dan.quote:Op donderdag 27 september 2007 21:36 schreef BonJovi het volgende:
Ben oom geworden , bier voor iedereen
één ding is zeker...quote:Op vrijdag 28 september 2007 09:28 schreef Silenus het volgende:
[..]
Nou, op een Kozakken Boys tegenstander zit ik anders ook niet te wachten. Dit kan tenminste een spannende wedstrijd worden. Die beker winnen we toch wel.![]()
quote:Op vrijdag 28 september 2007 09:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Kom zondag maar naar het home dan.
Dat is niet bepaald in het voordeel van Ajax dus.quote:Op vrijdag 28 september 2007 00:19 schreef Madine het volgende:
Zeker 9 niet-eredivisieclubs bij de laatste 16, kunnen er zelfs 11 worden.
zowel PSV als AZ wint niet de bekerquote:
Hier ook een Rosales fan ook, ik vind het jammer dat ik hem nu niet meer kun volgen.quote:Op donderdag 27 september 2007 21:18 schreef HeatWave het volgende:
Altijd al door dik en dun Rosales fan geweest, jeweetog!!
Jep is om 12.30...word zwaar midden in de carnavalquote:Op vrijdag 28 september 2007 11:02 schreef Aanvoerder het volgende:
Als ik mensen over het home hoor praten ofzo, dan mis ik het wel heel erg, lekker in de stampvolle metro richting het stadion, lekker een biertje @ home pakken voor de wedstrijd...zul je zien dat Ajax-kakkerlakken om 12:30.
Proleet.quote:Op vrijdag 28 september 2007 11:05 schreef Sethje het volgende:
carnaval
Bier is bier vrindquote:
* Aanvoerder wacht totdat het kwartje valt...quote:Op vrijdag 28 september 2007 11:09 schreef Damzkieee het volgende:
Carnaval, daar hebben toch alleen die Eindhovenaren last van?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |