quote:Op dinsdag 11 maart 2008 13:16 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
JaTwee eigenlijk. Één met wat er per dag aan routines moet gebeuren (bijv elke donderdag de koelkast, makkelijk voor lijstje maken en vrijdag de boodschappen weer in een schone koelkast)
En dan dus nog een met de zones per dag uitgeschreven. Nu zone 2, dus gister alle aparatuur schoon plus de spinnewebben weg en bovenkant kast, vandaag binnenkant kasten.
En ja, het is idd erg eng. Maar als ik het zo niet doe versla ik erin en gebeurd er niets.![]()
En het kost me echt niet meer tijd dan eerder. Ben wel een jaar bezig geweest om hier te komen zeg maar. Maar zelfs de zolder is nu grotendeels clutterfree. En het is errug prettig!
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:52 schreef MissBliss het volgende:
TVP
Mijn sink is al shiny, morgen ga ik me aanmelden op de site en eens kijken hoe het gaat
Ik heb ooit op die site gekeken en dus naar aanleiding daarvan mn sink geshined en dat doe ik nog steeds zeer regelmatigquote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:25 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
![]()
Was je sink sowieso al geshined of is dat n.a.v. dit topic?
En Muck, hoe staat het met jouw sink?
Thanksquote:Op dinsdag 11 maart 2008 18:54 schreef Greys het volgende:
MissBliss, wat goed van je
* Greys reikt schortje aan
Ik blijf daar ook een beetje hangen steeds. Maar ik denk dat dat komt omdat mijn babysteps gewoon wat kleiner zijn. Een geshinede sink is toch al een hele vooruitgang op een troephuis zónder geshinede sink.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:44 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Ik heb ooit op die site gekeken en dus naar aanleiding daarvan mn sink geshined en dat doe ik nog steeds zeer regelmatigMaar verder was ik nooit gekomen
Dat vind ik dan toch wel weer ironisch, hihi..quote:De website van Flylady is een beetje chaotisch
Het is echt een bende daarquote:Op dinsdag 11 maart 2008 19:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
Ik was even benieuwd wat *FlyLady* nou was vandaar dat ik in dit topic aan het lurken was..
Toen las ik dit stukje:
[..]
Dat vind ik dan toch wel weer ironisch, hihi..
Je zou je ook kunnen aanmelden voor de Nederlandse versie via de link van debuurvrouw. Dan krijg je de alerts op normale tijden.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 22:23 schreef Greys het volgende:
Hoe stom het ook is misschien... het werkt echt door er over te lezen en ideetjes te krijgen.
Ik kreeg vanmiddag dus echt spontaan zin om iets te gaan poetsen. IK! Ik die echt werkelijk een hekel aan huishoudelijke karweitjes heeft! En toen mijn fornuis weer helemaal blingbling was, was ik toch wel echt tevreden. Tot ik na het bakken weer spettertjes er op zag, die ging ik nogal paranoia er af staan poetsen
De FlyLady mailtjes heb ik ooit geactiveerd maar heel snel weer stopgezet, ik vond het maar clutter in mijn mailboxEn ik moest van haar altijd dingen doen die me op dat moment nou net slecht uitkwamen, dus ik heb voor mezelf een schema'tje gemaakt wat ik elke dag zo ongeveer zou moeten doen om het goed bij te kunnen houden. Werkt prima. En hier meelezen en posten is stimulerend
quote:Op woensdag 12 maart 2008 00:00 schreef Roache_ het volgende:
Ik heb geen idee hoe ik hier nu weer terecht ben gekomen, ben gaan lezen (alle topics, af en toe hilarisch!!) maar nu is mijn sink geshined, het aanrechtblad geschrobt en heb ik gestreken. Er hangt een briefje aan de kraan met het verzoek de sink shiny te laten met een verwijzing naar een schone theedoek. En heb me ook maar meteen aangemeld by flylady ook al ben ik een guy. Boeie! Ben al een paar keer naar m'n sink wezen kijken, gewoon voor de lol.
ik moest een half uur na mijn vorige post de deur uit, dus het kon even niet, maar nu staat ie vol met heet water en chloorquote:Op dinsdag 11 maart 2008 14:29 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Niet morgen, nu!![]()
Je sink shinen is niet zoveel werk en dan wordt je morgen wakker met een schone, blinkende sink
Echt?!quote:Op woensdag 12 maart 2008 00:25 schreef Muck het volgende:
[..]
ik moest een half uur na mijn vorige post de deur uit, dus het kon even niet, maar nu staat ie vol met heet water en chloor
Je moet de sneak-peek bewaren zodat je weet wat je op welke dag moet doen, testimonials gelijk wissen, en verder de losse taken uitvoeren. De standaard mailtjes als 'go to bed', 'where are your shoes' en 'where is your laundry kan je ook gelijk wissen. Dan is het al een stuk overzichtelijker.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 23:39 schreef Greys het volgende:
Zal ik eens eerlijk iets bekennen? De reden dat ik er mee gestopt ben vorig jaar was ook omdat ik het best ingewikkeld vond!![]()
En ik ben toch echt niet op mijn achterhoofd gevallen. Maar ik kon af en toe gewoon geen wijs worden uit de dagelijkse taakjes, de babysteps, de weekly dingen en de zones enzo
ja echtquote:Op woensdag 12 maart 2008 01:16 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Echt?!![]()
Go Muck Go! Je zal zien dat het echt een vreemd soort gelukkig gevoel geeft als je 's ochtends de keuken inloopt en een schone, blinkende gootsteen ziet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |