Uiteindelijk dan vandaag de usb-stick alsnog binnen gehad, als donderslag bij heldere hemel. Topquote:Op maandag 10 december 2007 20:33 schreef GokuSFE het volgende:
Helaas een gemengde ervaring met Cerubo in [TK][PS3]Ratchet & Clank
Hij zou de game + usb-stick opsturen: game binnengehad, maar geen usb-stick. Ook na meerdere PM's en een reply in het topic, geen reactie... Terwijl hij in de tussentijd wel op het forum is geweest. Jammerlijk.
quote:Op zaterdag 15 december 2007 19:55 schreef harley het volgende:
[tk] Nintendo gamecube controller Wavebird
Herr.flickharley snel en volgens afspraak afgehandeld.
Nu snap ik ook waarom je mijn collega uitlachte toen ik zei dat hij nog enkele weken moest wachten op zijn wiiquote:Op zaterdag 15 december 2007 20:30 schreef Herr.Flick het volgende:
[..]
[TK] Wii Sports Pack + Mario Galaxy & Soccer
Nineleven netjes correct afgehandeld volgens afspraak!
![]()
quote:Op zaterdag 15 december 2007 21:40 schreef harley het volgende:
[..]
Nu snap ik ook waarom je mijn collega uitlachte toen ik zei dat hij nog enkele weken moest wachten op zijn wii
Het begint hier steeds meer op Marktplaats te lijken.quote:Op zaterdag 15 december 2007 20:30 schreef Herr.Flick het volgende:
[..]
[TK] Wii Sports Pack + Mario Galaxy & Soccer
Nineleven netjes correct afgehandeld volgens afspraak!
![]()
Daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op vrijdag 14 december 2007 15:40 schreef R-Mon het volgende:
[TK] Magic the Gathering en Star Wars boeken
pipo01, prima
En de handleiding is nog met geen vinger aangeraakt.quote:Op donderdag 20 december 2007 19:16 schreef KhaZ het volgende:
Dit hierboven kan ik bevestigen, communicatie prima + game & hoes zien er uitstekend uit (zo op 't 1e gezicht, nog niet in PS3 gehad).. TOP!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |