quote:Op maandag 24 september 2007 17:18 schreef wise het volgende:
ik hoop dat ze snel dood terug gevonden wordt. Zijn we gelijk van het gezeik af.
van een hyve lid wordenquote:Op maandag 24 september 2007 18:35 schreef Ego8 het volgende:
Op hyves was ik lid geworden van een hyve die zei deze onzin overdreven te vinden, maar vrijwel direct kwamen er klachten van die fervente Maddie-supporters en moraalridders en is de hyve verwijderd.
Mensen, kom op! Die aandacht is nergens voor nodig. Tuurlijk klote dat ze vermist is, maar al die aandacht, f*ck op!
Echt waar?quote:Op maandag 24 september 2007 19:21 schreef DAMH het volgende:
als er een bloedspatje op de reet van een koe in canada word gevonden word er al een link gelegd....
Dat is de reden maar dat maakt het niet minder absurd.quote:Op maandag 24 september 2007 18:32 schreef Heathen het volgende:
Ja maar dit is een blanke met rijke ouders.
Kijk jij ooit in je leven TV?quote:Op maandag 24 september 2007 22:04 schreef Kerdaben het volgende:
Wie is Maddie?
dat dusquote:Op maandag 24 september 2007 19:18 schreef Frasier het volgende:
Erg hoor een kind vermist. Maar dat zijn er veel meer, en die krijgen op deze manier een stuk minder aandacht.
Meen je niet! Nog even en Paris heeft ook een in Portugal vermist kind...quote:Op maandag 24 september 2007 22:54 schreef hoebahoeba het volgende:
Het wordt inderdaard een beetje te.
Zelfs Paris is minder vaak in het nieuws![]()
Idd, dit is ook een reden waarom ik dat schijtzat ben, al die fucking ´beroemdheden´ die een oproepje doen zoals David Beckham om ´´alsjeblieft maddie terug te brengen´´quote:Op maandag 24 september 2007 22:36 schreef Chuck_Norris het volgende:
Die overhypete Maddie shit
Die Maddie hyve waar ze willen dat iedereen euro's dokt zodat hun dan met een crew gaan ZOEKEN in Portugal of whatever. Hilarious. Die lui gaan daar gewoon op vakantie van dat geld wat ze hebben getjapt van die kk domme Nederlandse jeugd
_!
Als ze haar nou niet vindenquote:Op maandag 24 september 2007 22:44 schreef Chuck_Norris het volgende:
http://maddiemaccann.hyves.nl/
Dit is de link
Zum Kotzen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |