Even de walging op peil houden, mensen.quote:Op maandag 24 september 2007 19:04 schreef thaleia het volgende:Dali is voor TTK wat Harry Mulisch voor #filosofie was?
En alles wat niet meeheult met het kliekje wordt gebonjourd.quote:Op maandag 24 september 2007 19:07 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik heb geen idee wat HM voor #filosofie was,
maar elke negatieve associatie met die deuzige D*** wordt hier iig met open armen ontvangen.
Fok jij nu te weinig, of te veel? That's the question.quote:Op maandag 24 september 2007 19:14 schreef Stali het volgende:
[..]
En alles wat niet meeheult met het kliekje wordt gebonjourd..
Lekker hautain zooitje zijn jullie toch..
Nee joh, veel te veel eer. 't Zijn domme schapen in een klein weitje.quote:Op maandag 24 september 2007 19:19 schreef Stali het volgende:
Het woord hautain zullen jullie misschien niet begrijpen maar ik bedoel dus: arrogant, hooghartig, aanmatigend, hoogmoedig, neerbuigend, zelfgenoegzaam, verwaand, hovaardig en zelfingenomen. Kortom, hautain..
TTK is vergeleken met #filosofie een oase van rust&tolerantie.quote:Op maandag 24 september 2007 19:14 schreef Stali het volgende:
[..]
En alles wat niet meeheult met het kliekje wordt gebonjourd..
Lekker hautain zooitje zijn jullie toch..
Ah, joh, veel te weinig.quote:Op maandag 24 september 2007 19:19 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Fok jij nu te weinig, of te veel? That's the question.
Nu zijn er teveel vrouwen, denk ik.quote:Op maandag 24 september 2007 19:20 schreef mane het volgende:
[..]
TTK is vergeleken met #filosofie een oase van rust&tolerantie.
Nog een troost, thaleia.quote:Op maandag 24 september 2007 18:56 schreef thaleia het volgende:
want ik heb nog nooit iemand ontmoet die het net als ik niet ziet, van Dali, dus ik verwacht ook hier niet zo iemand te treffen en al zeker niet drie zulke iemanden...
quote:Rotterdam, Hel, Dali. Het zijn ook eigenlijk synoniemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |