spookrijden is inquote:Op zondag 23 september 2007 22:31 schreef Cynix ® het volgende:
Invoegen op een uitrit? Uitvoegen op een inrit? Reed je wel aan de goede kant van de weg?
Baantje opschuiven had gekund, dan had ik lekker in de berm kunnen rijden of een tegenligger kunnen koppenquote:Op zondag 23 september 2007 22:40 schreef Hephaistos. het volgende:
Ze reed dus 60 op een 80 km weg. Zie niet wat daar nou zo extreem aan is hoor, in ieder geval niet een gevaar op de weg. Schuif een baantje op en zeik niet zo...
* Cynix ® kent weinig 80 km wegen waarop je een baantje op kunt schuiven.quote:Op zondag 23 september 2007 22:40 schreef Hephaistos. het volgende:
Ze reed dus 60 op een 80 km weg. Zie niet wat daar nou zo extreem aan is hoor, in ieder geval niet een gevaar op de weg. Schuif een baantje op en zeik niet zo...
* Pietverdriet knijpt zijn neus dicht en doet een zeikfokker na: Je mag helemaal geeneens 130 rijden hoooorquote:Op zondag 23 september 2007 22:42 schreef Ego8 het volgende:
Ach, wat te denken van een vrachtwagen die met 81 km/h een vrachtwagen die 80 km/h rijdt inhaalt.
En ook doodleuk waar staat aangegeven dat dat niet mag...
Of dat auto's met 80 invoegen, jij rijdt links met 130, maar voor die net ingevoegde auto rijd een vrachtwagen. Die auto gaat meteen naar links, kan ik vol op de rem. Klojo's.
dan moet je niet inhalen.. als het niet kan..quote:Op maandag 24 september 2007 00:53 schreef Schlumberger het volgende:
Mensen die 60 rijden op een 80-weg zijn niet eens het gevaarlijkst. Het zijn de mensen die consequent rond de 70 rijden. Die zorgen ervoor dat mensen gaan inhalen, terwijl dat eigenlijk niet kan... met alle gevolgen van dien.
Zoals hierboven ook al gezegd word: haal dan niet in. Die mensen die 70 rijden zeggen niet dat jij in MOET halen, dat doe je echt zelf omdat je te ongeduldig bent. Jij bent daardoor dan toch ook echt de persoon die het gevaar veroorzaakt, maar goed.quote:Op maandag 24 september 2007 00:53 schreef Schlumberger het volgende:
Mensen die 60 rijden op een 80-weg zijn niet eens het gevaarlijkst. Het zijn de mensen die consequent rond de 70 rijden. Die zorgen ervoor dat mensen gaan inhalen, terwijl dat eigenlijk niet kan... met alle gevolgen van dien.
Ben jij zo'n 70-loser? Je moet gewoon zo veel mogelijk de maximumsnelheid aanhouden voor de doorstroom van het verkeer, anders hadden ze daar wel een 60 bord neergezet en geen 80 bord...quote:Op maandag 24 september 2007 12:31 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Zoals hierboven ook al gezegd word: haal dan niet in. Die mensen die 70 rijden zeggen niet dat jij in MOET halen, dat doe je echt zelf omdat je te ongeduldig bent. Jij bent daardoor dan toch ook echt de persoon die het gevaar veroorzaakt, maar goed.
Ben jij zo'n "eigenlijk kan het niet maar ik ga toch inhalen" loser? Dat zeg ik toch helemaal nergens, maar als jij gaat inhalen, ben jij degene die die keuze maakt en het eventuele gevaar veroorzaakt. Ik vind het net zo irritant als iemand 10km of meer langzamer dan maximaal toegestaan gaat rijden, maar ik ga daardoor niet het verkeer in gevaar brengen. Lekker je verantwoordelijkheid afschuiven op zo'n manier, lekker makkelijk.quote:Op maandag 24 september 2007 12:33 schreef colourAgga het volgende:
Daar is ook een campagne over bezig nu.
[..]
Ben jij zo'n 70-loser? Je moet gewoon zo veel mogelijk de maximumsnelheid aanhouden voor de doorstroom van het verkeer, anders hadden ze daar wel een 60 bord neergezet en geen 80 bord...
hear hear, vandaag ook op de A4 zo een klootvogel van een tientonner die een andere tientonner in probeert te halen vlak voor mn neusquote:Op dinsdag 25 september 2007 12:01 schreef BlackStar2k het volgende:
Kansloze paupers zijn dat idd. Ik heb dat ook eens meegemaakt met een vrachtwagen die een andere vrachtwagen in ging halen toen ik er schat ik 25 meter vandaan was met 125. Denk dat de remschijven roodgloeiend waren. Kutapen.
Ouwe mensen die hun middelvinger opsteken? Het moet niet gekker worden!quote:Op dinsdag 25 september 2007 19:50 schreef deepart het volgende:
Dat is erg ja.
Vandaag ook zo erritand, er is hier iets verderop een loods afgefikt die aan een weg ligt. Dus ik rij daar, rijd er een opa en oma voor me, gaan ze remmen en 30 rijden en maar kijken naar dat afgefikte pand, echt zo erritand. dan sein en toeter ik en krijg ik een middelvingerHet gaat om een 80 km weg waar niet ingehaald kan worden omdat er veel tegemoedkomend verkeer is.
Kut ouwe mensen die niet kunnen rijden.
rechts voorbij gaan & dan snijden of gewoon aan het eerste het beste verkeerslicht er voor gaan staan (dus rechts voorbij steken & je voor de streep voor hun neus parkeren)quote:Op dinsdag 25 september 2007 19:50 schreef deepart het volgende:
Dat is erg ja.
Vandaag ook zo erritand, er is hier iets verderop een loods afgefikt die aan een weg ligt. Dus ik rij daar, rijd er een opa en oma voor me, gaan ze remmen en 30 rijden en maar kijken naar dat afgefikte pand, echt zo erritand. dan sein en toeter ik en krijg ik een middelvingerHet gaat om een 80 km weg waar niet ingehaald kan worden omdat er veel tegemoedkomend verkeer is.
Kut ouwe mensen die niet kunnen rijden.
Dagelijks. En dan zit ik achter (hoef maar 1x in te voegen) zo'n josti terwijl ik wel snelheid wil maken en netjes met 120 (of de snelheid v/h overige verkeer) in wil voegenquote:Op zondag 23 september 2007 22:42 schreef Ego8 het volgende:
Of dat auto's met 80 invoegen,
als je ruimte ziet moet je dan eens snel doortrekken & ineens die josti inhalen terwijl hij nog op de invoegstrook zit, dan leert hij dat het slim is om snel in te voegen, aangezien de achterliggende persoon die invoegt hem dan niet direct gaat inhalen.quote:Op dinsdag 25 september 2007 21:28 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dagelijks. En dan zit ik achter (hoef maar 1x in te voegen) zo'n josti terwijl ik wel snelheid wil maken en netjes met 120 (of de snelheid v/h overige verkeer) in wil voegen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |