+1quote:Op zondag 23 september 2007 23:03 schreef Tissik het volgende:
Ik had tot vandaag 2 favorieten: Huub en Lieke.
Na vanavond heb ik er nog maar 1: Lieke!
ja hij zou gaan sporten met Brainquote:Op zondag 23 september 2007 23:03 schreef avonne het volgende:
Om 24 uur gaat de butler normaal weg.
Ik had begrepen dat Dimitri zijn koffer bij zich had?
Misschien gaat ze wel naar huis.quote:Op zondag 23 september 2007 23:04 schreef noekje het volgende:
Waarom gaat Lieke zich zo opmaken?
ze gaat het uitmaken en wil er goed uitzien voor de cameraquote:Op zondag 23 september 2007 23:04 schreef noekje het volgende:
Waarom gaat Lieke zich zo opmaken?
Ik verwacht dat ze een tijdje op bezoek gaat bij de Febo. Tijd voor een vette joint om wat tot rust te komen?quote:Op zondag 23 september 2007 23:04 schreef noekje het volgende:
Waarom gaat Lieke zich zo opmaken?
op het moment suprême zegt ie niksquote:Op zondag 23 september 2007 23:04 schreef Johnny_Berra het volgende:
Ferme taal van Dennix: Jaap, zoals Brian vanmiddag tegen jou deed met die taart.....dat moet hij mij echt niet flikken!
Goede manier wat mij betreft, beter dan die chemische pammetjes enzo.quote:Op zondag 23 september 2007 23:06 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ik verwacht dat ze een tijdje op bezoek gaat bij de Febo. Tijd voor een vette joint om wat tot rust te komen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |