abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 13:14:08 #201
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_53638711
Ik ben met Dean ook met 4 maanden begonnen met af en toe fruit, omdat ik merkte dat hij het eten uit echt onze mond zat te kijken. Gewoon af en toe een klein hapje van dit of dat proeven.
Ik vond dat idd ook leuk, maar belangrijker is dat ik merkte dat hij het heerlijk vond, ik had gewoon echt het gevoel dat hij niet meer genoeg had aan alleen melk

Mijn mannetje is echt een dondersteen aan het worden, de hele dag aan het babbelen en aan dingen zitten die hij niet mag...zoals de staande lamp. En dan kijken en lachen naar mij, en zeggen "Mama, mama, NEENEENEE? " .

Hij volgt me al tijgerend/kruipend overal, en trekt zich dan op aan mijn been...soms wil ik dan even verder lopen, vooral als ik midden in een kook of schoonmaak-gebeuren sta

Dan zet ik hem weer neer en dan is het brullen natuurlijk "Neneeneeneeehh"



Oh ja, en hij heeft nu 2 (!) ondertanden
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 14:24:29 #202
144006 chacama
Ondernemend!
pi_53640455
Oh, mooi is dat he vivi. Maud kan dat ook zo goed en dan stap ik over d'r heen en draait ze zich heel beledigd om en komt dan weer met een spurt achter me aan om alsnog die broekspijp vast te pakken.

En wat stoer dat ie al zoveel kletst. Maud komt nog steeds niet verder dan babyklanken en nu dus papa. Wat ze heel zachtjes fluisterd en dan steeds ietsje harder zegt.
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 14:29:38 #203
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_53640584
Nou, hij is in een week ineens helemaal "verdreumesd", ik sta er zelf ook versteld van!

Maar achter me aan spurten kan hij dan nog net weer niet
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 14:37:20 #204
11682 Moonah
Jolie femme
pi_53640787
"Verdreumesd":D
Hij gaat hard Vief!

En Maud, veel beterschap, kleine snottebel!
Jammer dat ze nog geen brood lust.

Qua ontwikkeling staat Thies even stil lijkt het wel. Niet dat dat wat uitmaakt hoor, maar zo hard als het soms gaat, zo weinig nieuws komt er de laatste weken bij.
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_53644802
*komt hier ook eens piepen...

Vandaag voor de eerste keer naar het CB, Liande is nu 54cm groot en weegt 4,7 kg. Ik wist wel dat ze een 'ferme brok' was geworden, maar ben toch een beetje geschrokken van haar gewicht.
Ze is de afgelopen 3w 700g bijgekomen, best veel toch?

En verder probeer ik bij te lezen, maar ik heb het evenwicht nog niet gevonden tussen huishouden doen, baby tevreden houden (wat betekenen sommige huiltjes toch ) en internetten

doei!
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 17:22:01 #206
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_53645025
Moonah, hij is vast energie aan het opsparen om je straks om een brommer te vragen
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 18:19:56 #207
45621 Suzanna
Mama van...
pi_53646413
Vivi, wat een brok energie zijn ze op deze leeftijd he? Wat heerlijk dattie al zo kletst joh. Heel schattig. Hier alleen 'babababa' etc., wel een heel scala aan klanken maar niets verstaanbaars. Wat ik overigens ook nog lang niet verwacht, Dean is echt een hele snelle!
Hier ook een kruipmonstertje, heel schattig. Ze is echt héél lief, ons vrolijke lachebekje. Spugen doet ze nu wel weer regelmatig, ze is weer eens niet lekker ... maar verder is ze echt zóoo lief en schattig. Heerlijk. Ze maakt leuke geluidjes, doet mij na als ik m'n tong uitsteek en maakt grappige prrrr geluidjes met haar mondje in een tuitje. Ze doet alles in haar mond, gaat met lepels slaan op de tafel als we het voordoen en lacht naar alles en iedereen.
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 18:21:41 #208
45621 Suzanna
Mama van...
pi_53646470
Iksje, geeft niets hoor, lekker toch zoveel aangekomen? Is juist goed hoor. Krijgt ze borst- of flesvoeding? Met borstvoeding komen ze zowiezo vaak veel aan in het begin, dat wordt later wat minder. Met flesvoeding weet ik het niet zo goed, maar lijkt het me nog steeds helemaal goed hoor, echt niet extreem.
Succes met het vinden van je evenwicht, dat duurt idd even!
pi_53646490
Dean gaat brommers kieken
pi_53651759
Dean...brommers kiek'n ??? Dat vindt je mama echt niet goed hoor, nu nog niet!!!

Iksje, Meike groeide in het begin ook een kilo in een maand tijd.

Wb de fopspeen, Meike heeft vanaf dag 1 een "vanaf de eerste dag na de geboorte" speen van Bibi
Ik heb haar een 6maanden speen aangeboden maar die wil ze niet.
Nog op het cb nagevraagd of dat kwaad kon voor de mondontwikkeling, maar dat gaf niks. Ze mag lekker op die kleine speentjes blijven sabbelen. Pas als ze de speen met schildje en al in de mond stoppen wordt het tijd voor een andere speen.
Meike heeft het vanaaf weer gered tot half 8, fles leeg, en lekker slapen. Ben wel om 19.00 uur nog even met haar naar het paardje gewandeld om tijd te rekken....

Ik ben in eerste instantie ook met 4 maand begonnen met fruit, maar Meike reageerde er niet goed op , kreeg echt krampjes, dus na die ene keer ben ik meteen weer gestopt, en met 5,5 maand weer begonnen, vanaf toen ging het prima . Haar darmpjes waren dus nog niet goed genoeg gerijpt, en dat is precies de reden waarom ze adviseren om met 6 maand te beginnen met bijvoeding.
Maar als het wel goed gaat dan is het alleen maar mooi natuurlijk, en helemaal als het cb het adviseert. Eindelijk een ander smaakje als alleen melk....

Rockabella.....hoe is het met Brent????
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_53652046
Karin hier hetzelfde met de speen. Ik was vandaag even weg geweest en de speen vergeten, geen reserve bij! We gingen naar de woonboulevard dus wij langs de prenatal een speen kopen. Mijn vriend zegt, dan kopen we wel die van 6 maanden en ouder. Maar die wilde hij dus niet, dan maar zonder speen.
Fijn dat het deze keer goed ging met Meike.

Dean gaat echt hard zeg!
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 21:42:02 #212
17882 Razor21
Sinds 2001 op Fok!
pi_53652683
Jordy Evan geboren op 4 september 2007.



1 dag oud en het is niet gefaked later nog geprobeerd om een middelvinger te krijgen bij hem dat lukt gewoon niet.




En vandaag is hij precies 4 weken oud.

Is nu 58 cm lang was bij zijn geboorte 54 cm.
En weegt nu 4080 gram dus ruim 4 kilo.

En het leuke is sinds 1.5 week slaapt hij s'nachts lekker door zijn laatste voeding krijgt hij rond 22.30 uur en wordt dan de volgende ochten tussen 6 en 7 wakker. Maar dat maakt niet uit mijn wekker gaat toch al om 6 uur af.



[ Bericht 70% gewijzigd door Razor21 op 02-10-2007 21:56:00 ]
Zo Razor21 misschien kunnen we de conducteurs afluisteren" vervolgens hoor je keihard door die trein GRRGG...Hallo hier ...blalblalb @#$%%@.....en iedereen kijkt dan onze kant op ook mijn kant..
  dinsdag 2 oktober 2007 @ 21:49:05 #213
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_53652922
Brent is _eindelijk_ koortsvrij. Heeft lang geduurd (de nachten zijn in Twente ook lang hoor Brabanders! Vreselijk, 4 nachten heb ik al vrijwel niet geslapen, waarvan 2 nachtdiensten maar toen kon ik overdag dus ook niet bijslapen ivm zieke B.) Zijn ritme is zoek... maar verder is zijn batterij weer opgeladen.

Iksje, ik ken dat wel wat je zegt. Geen tijd voor jezelf, je was, de stofzuiger, etc. maar alleen maar kind op tijd badderen, eten geven enzo. Het komt helemaal goed hoor! Zelfs bij een chaoot als ik lijkt het er behoorlijk op inmiddels (omg wat kan ik liegen!!!)

Suzanna, ik ben wel weer toe aan een nieuwe foto van die allerkleinste muppert van jou

Leuke foto razor Heerlijk kindje maarreh.. Brent kon het al binnen 10 dagen
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_53659890
Haha,die foto van Brent kan ik me nog herinnneren. Geestig !
  woensdag 3 oktober 2007 @ 10:33:27 #215
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_53662728
Gelukkig Rockabella! Wij hebben ook zo'n foto, even kijken...
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_53662848
quote:
Op woensdag 3 oktober 2007 10:33 schreef PM-girl het volgende:
Gelukkig Rockabella! Wij hebben ook zo'n foto, even kijken...
Volgens mij heeft iedereen zo'n foto

Mikael net geboren

Wel nog de verkeerde kant op. Maa hij was nog beetje de richting kwijt van de bevalling
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  woensdag 3 oktober 2007 @ 10:41:42 #217
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_53662892
Gevonden! Slechts 2,5 uur oud:

(slechte belichting want zonder flits)
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  woensdag 3 oktober 2007 @ 10:49:22 #218
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_53663062
Die van MeNcole is niet zo duidelijk maar die van Simon wel!
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_53663292
hee stelletje aso kids!! dat soort dingen doet Meike niet hoor....!!!!

Fijn Rock dat Brent weer koortsvrij is, en verder ook nog goed te pas?
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  woensdag 3 oktober 2007 @ 12:34:49 #220
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_53665576
Meike doet dat echt wel! En ze doet vast ook heel vieze scheetjes!

Brent is nog niet helemaal de oude. Slaapt de dag in tot 10.00u, helemaal ontregeld dus, en verder wil hij ondanks dat ie doodop is niet slapen tot 's avonds laat. Hij spuugt nu ook af en toe een paar slokken/happen uit en dat heeft ie eigenlijk nooit gedaan. Beetje jammer, net over een boek natuurlijk Maar dat de koorst weg is is al een zorg minder.
I'm so glamourous I piss glitter!
  woensdag 3 oktober 2007 @ 12:39:15 #221
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_53665673
Ik heb van Anna ook niet zo'n foto. Alleen een DVD van de pretecho 4D. Komt er ineens een arm door het beeld met een opgestoken middelvinger!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_53667760
Haha, leuke foto's!
De tweede dag na haar geboorte heeft Liande toch mooi dit gedaan. (nu ja, het symbool met de hand dus )
Jammer genoeg geen fototoestel in de buurt
  woensdag 3 oktober 2007 @ 15:08:05 #223
11682 Moonah
Jolie femme
pi_53668822
Brent nog aan het uitzieken... Gelukkig is de koorts gezakt Rocka!

En wat een ordinaire kinderen hier zeg...
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
  donderdag 4 oktober 2007 @ 17:44:28 #224
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_53697598
Oooh, die pasgeboren kleintjes
En Iksje, dat gebaar ken ik, Devin hield de eerste 2 weken zijn handje ook regelmatig zo.
Hij ging ook altijd driftig met z'n hoofdje op en neer zwiepen als je hem vasthield, onze kleine headbanger

Dinsdag naar het CB geweest en gottegottegot, wat een ergernis!
Gelijk bij binnenkomst werd er al tegen me geroepen dat ze zijn dossier kwijt waren, maar dat het ook best zonder kon (?)
Hij woog 6600, 350 gram meer dan 2 weken daarvoor. Ik was benieuwd of hij in de lengte gegroeid was en vroeg of ze hem wilde meten "Nee, dat hoeft niet" "Ja, maar ik wil het voor mezelf weten" en op dat moment werd ik binnengeroepen door een inval-wijkverpleegkundige.
"Zo, hij heeft ontstoken oogjes zie ik?"
"Ehh, nee hoor, hij is gewoon doodmoe."
"Oh, okay. Je bent 2 weken geleden ook al geweest zie ik. Waarom ben je er nu weer? Had je nog veel vragen ofzo?"
"Neen, jullie hadden me een brief gestuurd omdat mijn zoon half ondervoed zou zijn. Dit is een extra controle-afspraak"
" Oh, nou 350 gram aangekomen in 2 weken, is goed hoor. Geef je BV?"
"JA!"
"Tja, ik werk hier niet maar moest vanmiddag invallen en zijn dossier is kwijt. Hou je wel zijn oogjes in de gaten? Als ze ontstoken zijn moet je met hem naar de huisarts en blablabla......."
"Hij is MOE! Daarom zijn z'n ogen rood"
En mijn hoofd toen inmiddels ook
Bij het weggaan moest ik Devin zelf meten, de assistente was druk (mobiel) aan het telefoneren.

Bah,wat was ik laaiend:
Dossier kwijt, een wijkverpleegkundige die er natuurlijk niks aan kan doen, maar dus totaal NIET op de hoogte is. Doorzeuren over iets dat totaal niet aan de orde is...
Het meest kwaad ben ik nog omdat de arts 2 weken terug zo'n poeha maakte over Devin's "ondergewicht" en het had over lage voedingswaarde van mijn melk en ontwikkelingsachterstand als ik niet zou bijvoeden en dat men nu niet eens wist wat ik uberhaupt kwam doen!
.... met gevoel voor drama....
  donderdag 4 oktober 2007 @ 18:17:57 #225
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_53698401
Jeetje wat belachelijk zeg!
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_53705190
Pffff ik was echt uit mijn stekker geschoten daar hoor kersjes, wat een belachelijk gedoe!

Ik heb pepijn vandaag na de babymassage even laten meten en wegen. En meneer is nu 6160 gram en 62 cm.
Groeit keurig in een recht lijntje.
Ben benieuwd naar dinsdag, dan moeten we voor het echie naar het CB.

Hier meten ze trouwens niet bij ieder bezoek, bij de eerste afspraak met 1 maand wel, daarna met 2 maanden niet, en met 3 maanden weer wel.
  donderdag 4 oktober 2007 @ 23:13:53 #227
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_53708059
Gats Kersjes... Ik zou ze daar niet eens meer serieus kunnen nemen als me zoiets zou overkomen.
I'm so glamourous I piss glitter!
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 09:19:43 #228
1762 YPPY
Yppiaans
pi_53713185
Nou ja Kersjes, echt absurd.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 11:08:00 #229
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_53715608
Brent is flink opgeknapt. In vergelijk met het vaatdoekje dat ie een paar dagen geleden was is het een beer! Maar hij eet en drinkt nog steeds de helft van wat ie eerder binnen kreeg. Vocht krijgt ie wel genoeg (dan maar vaker een fruithapje). Misschien toch nog even geduld hebben?
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_53716721
Ik heb het zo druk dat ik geen tijd heb om te Fokken

Hier gaat alles goed! Jet groeid als kool en ze is erg vrolijk en ze kletst veel

Vanmiddag terug voor controle naar de kinderarts, ben erg benieuwd!

Kersjes wat erg!!
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
pi_53717423
Wat een mutsen bij het CB zeg. Dat geeft je vertrouwen voor de volgende keer (NOT )
Ze zouden zich meer zorgen over zichzelf moeten maken, dan om Devin, als ik dit zo hoor..
En natuurlijk fijn dat Devin netjes is aangekomen. 350 gram klinkt als heel netjes voor 2 weken.
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 14:24:03 #232
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_53720640
Rock, het kan best dat Brent nog aan het bijkomen is? Maar zolang hij nog goed drinkt en plast, lijkt me er weinig mis (insert disclaimer enzo)
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_53721145
Kersjes wat een $%*#&^(#$ bureau zeg, die sporen voor geen meter
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 14:59:23 #234
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_53721552
quote:
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:24 schreef PM-girl het volgende:
Rock, het kan best dat Brent nog aan het bijkomen is? Maar zolang hij nog goed drinkt en plast, lijkt me er weinig mis (insert disclaimer enzo)
Hij krijgt volgens mij voldoende binnen. Alleen komt hij niet aan zijn dagelijkse melkquotum en iets anders wil hij op dit moment niet drinken. Dat wordt resoluut de box uit gelanceerd...
I'm so glamourous I piss glitter!
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 15:18:55 #235
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_53721980
Kersjes, zit jouw cb in Middenhoven? *kijkt angstig*
Inderdaad raar verhaal!!

@Rock, fijn dat het beter lijkt te gaan met Brent (raar om Brent als baby te zien ipv mijn vader ) (En als ik m even nergens mee wil bemoeien, ik vond je vorige avatar leuker )
@Marit, sterkte! Je was toch net ongesteld geworden? Sterkte in ieder geval! Oeps, verkeerde topic

Hier gaat het allemaal zijn gangetje. 5 weken alweer! Bijna 6 weken Dat betekent afspraak maken met vlos, ha en beginnen met afgekolfde melk in flesje aanbieden Mijn kleine man wordt al groot!!
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 20:52:13 #236
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_53729739
Zijn jullie eigenlijk allemaal naar die 6-weken controle bij de verloskundige geweest?
Ik namelijk niet. Ik vond het zo raar dat er nooit meer over die gebroken vliezen/urineverlies gesproken is (Bij de bevalling bleek dat ik al 5 dagen met gebroken vliezen liep terwijl de verloskundige dacht dat het urineverlies was). Ik had echt geen nederige excuses verwacht ofzo maar gewoon even een gesprekje erover tijdens een van de controles in de kraamtijd. Maar helemaal niks dus... Nu vraag ik me alleen dus af of ik echt iets misloop zonder die controles. Voel me eigenlijk prima dus medisch lijkt alles in orde...
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 21:45:27 #237
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_53731042
Nee, ik ben ook niet op de 6 weken controle geweest. Volgens mij alleen als je dat perse wilde om het een of ander te bespreken. Had ik nu wel gegaan, was mijn verkleving waarschijnlijk eerder ontdekt. Maar lees daarover alles in het 'Hoe gaat het met de moeders'-topic.
Ik vond het ook wel een beetje vreemd: je bent bevallen, ze komen nog een paar keer langs voor nazorg en that's it.
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_53731338
tsja, maar daar is die 6-weken controle natuurlijk eigenlijk voor, als laatste na-controle en om die hele begeleidingsperiode af te sluiten. jammer dat dat niet meer standaard is.
  vrijdag 5 oktober 2007 @ 21:55:13 #239
141023 ik80
leer het mij zelf te doen
pi_53731340
Ik ben wel geweest, maar ook om nog even met Lotte te pronken, en te bedanken voor de goede zorgen.
Ook om nog even naar de hechtingen te laten kijken want dat irriteerde een beetje (wat daar ook verholpen is)

Over melk drinken ga ik me geen zorgen meer maken, volgens CB werd dat steeds minder, nou dast is echt zo. We gaven nog maar twee flessen, maar die laatste dronk ze al slecht. Nu ook de tweede niet meer gegeven, en gaat ze de eerste slecht drinken. Cb heeft ons wel aangeraden om vitamine d extra te geven. En ik zorg er verder voor dat ze voldoende binnen krijgt aan vocht. Honger zal ze niet snel krijgen, ze wil alles proeven wat wij eten hahahaha, alleen avondeten samen met ons lukt niet wij eten altijd te laat voor haar.
pi_53738658
Ik moest na 6 weken weer naar de gyn, waar ze toen een achter gebleven placentarest ontdekten.
De vk kwam in de kraamweek thuis 3 keer langs en zei dat er geen stukje placenta kon zijn achter gebleven....grrrrr maar goed, dit is een kleine babietjes topic

Hier is alles oke, Meike ligt even lekker te slapen. Gisteravond op visite geweest, Meike mee, slapen in het campingbedje en om 23.30 uur weer mee naar huis. Thuis zonder 1 kik verder slapen! HEERLIJK!!!!
Ik vind dat we gewoon een fantastisch kind hebben!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_53738689
Hier ook naar 6weken controle geweest, maar toen niet onderzocht!
een evt. verkleving hadden ze toen dus ook niet ontdekt Memmel!
Wel werd toen Hb geprikt.

Karin, heerlijk dat het zo goed ging met Meike!
Hier ook een fantasisch kindje, wat alleen (lastig voor ons) erg wisselend drinkt.
Soms maar 60cc bij een voeding!
Nouja, ze blijft vrolijk dus het zal voor haar wel geen probleem zijn.
  zaterdag 6 oktober 2007 @ 10:20:24 #242
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_53738827
Karin, wat fijn dat Meike zich niet gek liet maken en gewoon doorsliep!
Geeft goede hoop voor de toekomst.
En natuurlijk heb je een fantastisch kind, die heb ik hier ook
Alleen niet als het op slapen aankomt, hij is al de hele week hopeloos 's nachts.
Jengelen, zeuren, huilen en als je hem niet op tijd vastpakt gewoon op vol volume krijsen.
En dat dan gemiddeld 5 keer per nacht, ik ben werkelijk gesloopt
Ik dacht dat het door mijn antibiotica-kuur kwam en daar ben ik sinds donderdag klaar mee. Kan dat nog steeds effect hebben? Of is dit de nieuwe trend?
Hijzelf lijkt er geen last van te hebben en is overdag lekker vrolijk. Stopt echt ALLES in zijn mond dat hij tegenkomt (lichaamsdelen van hemzelf of anderen, kleding die hij aanheeft, speeltjes) en kwijlt alles onder.
En hij stopt zijn speen zelf weer terug in zijn mond! Achterstevoren weliswaar, het schildje dus, maar het begin is er!
.... met gevoel voor drama....
pi_53738893
hahaha, het begin is er inderdaad

Ik las ergens (hier?) een mooie spreuk:
een kind ontwikkelt zo snel, dat geen enkele nieuwe gewoonte er in blijft!

zo ook met die nachten...het lijkt nu nieuwe trend,
maar gelukkig blijft hij ontwikkelen en zal er snel weer een andere gewoonte qua slapen komen!
  zaterdag 6 oktober 2007 @ 11:59:10 #244
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_53740125
Kersjes, komt wel weer goed met slapen hoor. Kan ineens weer normaal zijn.
Anna kwijlt ook de hele dag door. Kan wel 4 droge shirtjes bij me steken, maar ze zijn ook zo weer nat!

Zo,het is lekker weer, ga zo eens lekker met Anna op sjouw. Manlief is net weg om te trainen. Wij gaan lekker boodschapjes doen!
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
pi_53740767
zeker 4 per dag ook hier!!
  zaterdag 6 oktober 2007 @ 13:03:04 #246
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_53741336
Ik vind de nacontrole ook goed om de bevalling nog eens door te nemen. Vaak heeft de vk weer een heel ander beeld, wat weer voor aanvulling kan zorgen. Lichamelijk onderzoek werd aangeboden, maar vond ik zelf niet nodig.

Moonah en Bass Miss, genieten jullie nog even van jullie kleine (!) babietjes!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_53741593
Bij de nacontrole heb ik beide keren een uitdraai gevraagd van mijn bevallingsverslag. Dat vond ik toch wel fijn, dan kan je eens lezen hoe alles is verlopen.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  zaterdag 6 oktober 2007 @ 21:07:18 #248
19529 Fendy
True Spirit
pi_53750512
n'avond

Jayden is alweer uit zijn eerste autostoeltje gegroeid Het gaat zo snel...
Nu zit ie prinsheerlijk vooruit te kijken in zijn nieuwe stoeltje en vlot optrekken vindt ie tof
Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.
  zaterdag 6 oktober 2007 @ 21:20:24 #249
144006 chacama
Ondernemend!
pi_53750821
Dat is rap Jayden...Maud zit nog steeds in de Maxicosi. En daar zal ze als ze 1 is waarschijnlijk ook nog wel inzitten.

Gaat trouwens goed met de gup hier. Papa...papa....papa. Als ze wakker wordt, als ze thuis komt, als ze naar bed gaat.
  zaterdag 6 oktober 2007 @ 21:39:38 #250
19529 Fendy
True Spirit
pi_53751212
quote:
Op zaterdag 6 oktober 2007 21:20 schreef chacama het volgende:
Dat is rap Jayden...Maud zit nog steeds in de Maxicosi. En daar zal ze als ze 1 is waarschijnlijk ook nog wel inzitten.

Gaat trouwens goed met de gup hier. Papa...papa....papa. Als ze wakker wordt, als ze thuis komt, als ze naar bed gaat.


Haha ja...het stoeltje dat wij hebben (HTS Besafe Izisleep) zou geschikt moeten zijn tot 12 maanden / 13 kilo, nou...mijn grote kleine ventje zit met zijn schoudertjes klem en kan alleen zijn armpjes nog naar voren steken, niet eens meer naast zich leggen (nadert nu 8 maanden, rond de 10 kilo ofzo)

Dus nu maar een 9-18 kilo stoeltje gekocht, beter! Het arme ventje moest huilen als hij in de babystoel moest...

[ Bericht 1% gewijzigd door Fendy op 06-10-2007 21:58:46 ]
Op dinsdag 21 december 2010 13:44 schreef Houniet het volgende:
Je hebt gelijk Fen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')