abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_67768342
quote:
Op maandag 6 april 2009 13:09 schreef El_Liberaliste het volgende:


Ook recent, een fiets meenemen maar de banden (lek) lopen aan door de losse stukken rubber die in je kettingkast raken, dus banden in de fik gezet, met als gevolg een fietser die midden in de nacht op een fiets met brandende wielen rijdt en een tientallen meters lang spoor van brandend rubber.. Midden ind e stad
Kan je dat nader verklaren? Lijkt me een leuk idee!
  maandag 6 april 2009 @ 18:55:05 #102
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_67768388
quote:
Op maandag 6 april 2009 17:57 schreef Smart_ass het volgende:
Wat een kansloze topicreeks dit.
MTE
Stoer posten hoe je op je 15e niet tegen drank kunt en je daarbij nieteens kunt beheersen
  maandag 6 april 2009 @ 18:57:12 #103
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_67768446
quote:
Op maandag 6 april 2009 18:53 schreef no1uknow het volgende:

[..]

Kan je dat nader verklaren? Lijkt me een leuk idee!
simpele optie (waarmee je ook nog thuis kunt komen ipv na afloop moet lopen )
stukken touw/stof doordrenkt met benzine tussen je spaken hangen
pi_67777075
quote:
Op maandag 6 april 2009 18:57 schreef fs180 het volgende:

[..]

simpele optie (waarmee je ook nog thuis kunt komen ipv na afloop moet lopen )
stukken touw/stof doordrenkt met benzine tussen je spaken hangen
Zullen we dat een keer combineren met een pitje roken?
  maandag 6 april 2009 @ 22:27:44 #105
222922 Fortune_Cookie
I sit and ponder... Huh?
pi_67777118
lol.... deze TT stond vlak onder een KPD topic in AT's en ik klikte

Klacht: ik wou fapperdebatski doen
Intelligent, but fucked up.
  maandag 6 april 2009 @ 22:35:48 #106
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_67777457
quote:
Op maandag 6 april 2009 22:26 schreef no1uknow het volgende:

[..]

Zullen we dat een keer combineren met een pitje roken?
mogelijk, na nader te omschrijven hoeveelheden gin of tequila heb ik altijd een voorliefde voor brandende dingen
  dinsdag 7 april 2009 @ 10:49:28 #107
160953 Ezechielk
Ezechiel 25:17
pi_67786935
TVP voor nieuwe verhalen
There is no better way of exercising the imagination than the study of law.
No poet ever interpreted nature as freely as a lawyer interprets truth.
Jean Giraudoux, "Tiger at the Gates"
pi_67792000
quote:
Op zaterdag 29 maart 2008 13:51 schreef no1uknow het volgende:
Niet heel erg boeiend maar wel grappig:

Avondje naar deplaatselijke discotheek, met 3 andere gasten, waarvan er 1tje niet drinkt.

Met die 2 anderen flink voordrinken, J en D. Degene die niet drinkt is P.
Dus naar de discotheek om 11 uur. P had er al niet zon zin in, en J begon om 1 uur te kotsen en te kotsen binnen en buiten de discotheek dus P en J gingen naar huis

D en ik vonden het helemaal geweldig dus wij bleven nog een tijdje, maar op een gegeven moment ook naar huis, fietsen we net van die discotheek weg, gaat D "Pijnacker kankerdorp" roepen ofzo, fietsen we langs 2 gasten die blijkbaar uit Pijnacker komen Dus 1 vna die sjonnies duwt D, dondert ie zelf in de berm Dus D zo tegen mij zullen we vechten? Ik "nee ben te bezopen".

Op een gegeven moment heb je in Zoetermeer de Mandelabrug, grote brug (incl. station) over snelweg/spoor. Eerst de roltrap op. Dus wij de roltrap op, D probeert na de roltrap op zn fiets te stappen, dondert op zn bek en blijft liggen
Ik hem roepen en roepen maar hij vond het zo lekker liggen en hij wilde daar blijven slapen Ik heb hem op een gegeven moment overeind moeten sleuren en op zn fiets moeten zetten om 'm verder te krijgen en zo zijn we toch nog redelijk normaal thuis gekomen

Volgende dag hoorde ik van P dat J 30 keer onderweg op zn bek was gegaan
en dan die mandelabrug weer naar beneden ik ziet al voor me
  Moderator / Redactie FP dinsdag 7 april 2009 @ 15:34:08 #109
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_67796203
Is dat station bij de Mandelabrug nou zeg maar Zoetermeer CS, of is die ergens anders?
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_67810854
Ik heb een keer met een vriend van mij dronken een paar politieagenten aangesproken die langs de weg aan het controleren waren. Of we ook eens mochten blazen (we hadden 10+ bier op). Wij blazen, zouden we gewoon door mogen, wij lachen. Toen zijn die politie agenten maar weg gegaan, die zagen het niet meer zitten.
pi_67814681
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 15:34 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Is dat station bij de Mandelabrug nou zeg maar Zoetermeer CS, of is die ergens anders?
pi_67814695
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 13:37 schreef Afhaalchinees het volgende:

[..]

en dan die mandelabrug weer naar beneden ik ziet al voor me
Ik heb zijn fiets en de mijne maar vast gehouden.
  Moderator / Redactie FP woensdag 8 april 2009 @ 00:18:03 #113
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_67815138
quote:
Op woensdag 8 april 2009 00:03 schreef no1uknow het volgende:

[..]

Karige plek dan voor een CS
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_67815299
meer kotsen man leipe torries mis ik
  woensdag 8 april 2009 @ 08:26:05 #115
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_67817636
quote:
Op dinsdag 7 april 2009 22:27 schreef On het volgende:
Ik heb een keer met een vriend van mij dronken een paar politieagenten aangesproken die langs de weg aan het controleren waren. Of we ook eens mochten blazen (we hadden 10+ bier op). Wij blazen, zouden we gewoon door mogen, wij lachen. Toen zijn die politie agenten maar weg gegaan, die zagen het niet meer zitten.
Had je die avond ervoor 10 bier op?
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
pi_67835518
quote:
Op woensdag 8 april 2009 08:26 schreef kanovinnie het volgende:

[..]

Had je die avond ervoor 10 bier op?
Nee, diezelfde avond we waren al flink aangeschoten.
  woensdag 8 april 2009 @ 17:49:25 #117
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_67835959
quote:
Op woensdag 8 april 2009 00:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Karige plek dan voor een CS
zoetermeer is dan ook niet veel soeps
  woensdag 8 april 2009 @ 18:13:34 #118
138800 compier
This is Spartaaaaaaaa
pi_67836644
tvp
Mijn usericon is mede mogelijk gemaakt door wonderer.
Live from Sparta MO
JOE-ES-EE!!
pi_67836976
quote:
Op woensdag 8 april 2009 00:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Karige plek dan voor een CS
nou, Centrum west word voor de zoetermeerders meer als station gebruikt, daar stopt alles, alle bussen, en de randstadrail. Bij mandela stoppen alleen treinen en 1 randstadraillijn. Ik kom daar ook nooit, als ik met de trein moet ga ik naar den haag CS want er stoppen alleen stoptreinen bij zoetje


Zoetje
pi_67936475
quote:
Op donderdag 2 april 2009 21:54 schreef moby92 het volgende:
Ik heb wel een verhaal van een vriend van me. Was best een vage avond.

Okay, van de zomer waren veel van m'n beste vrienden tegelijk op vakantie. Maar ik wilde stappen dus ik moest eventjes wat andere vrienden zien te regelen. Ik had dus een maat van school en een maat van de hockey geregeld, beiden houden heel veel van drinken dus ik kon me alvast voorbereiden op een zatte avond.

Goed, wij gaan dus richting centrum en zetten onze fiets neer aan de haven. We lopen richting onze stamkroeg als we daar een andere vriend van mij tegenkomen. Ik had hem net voor het uitgaan al aangesproken zodat ik -als een van m'n huidige stapbuddy's zou afhaken- ik nog altijd met hem meekon. Deze vriend F. nodigt ons uit om even mee te gaan naar een kroeg waar ze een 'sappie van appie' hebben. J'us d'orange met goldstrike en nog wat shit. Nou dat sappie maar is geprobeerd en dat smaakte best wel lekker, maar de kroeg was zwaar klote dus wij gingen maar naar onze stamkroeg.

Goed wij staan dus in onze stamkroeg een beetje te bewegen op de muziek, en het valt mij op dat vriend C. die ook flink van het sappie heeft genoten constant een wiski én een biertje besteld en dan beiden at. Naja ik had het al min of meer zien aankomen dat hij zich weer is gruwelijk ging misdragen dus ik keek er ook niet echt van op.

Op gegeven moment zegt ie, "ja ik ga even een luchtje scheppen". Dus voordat wij kunnen antwoorden daarop vlucht ie naar buiten. Naja ik en andere vriend S. vonden het maar een beetje raar maar gingen wel lekker door met feesten.

Na een uur vind ik dat luchtje scheppen wel erg lang duren, ik probeer C. te bellen maar hij neemt niet op. Vervolgens belt hij mij maar versta ik er geen zak van. Dus ik roep dat ie moet sms'en maar dat doet hij niet en reageert ook niet op mijn smsjes. Naja ik dacht dat hij wel een lekker chicky gehosselt had dus ik verwachtte hem wel binnen een half uurtje terug.

2 uur verder is vriend C. nog steeds niet in het café. We wilden hem gaan zoeken maar zagen dat het bijna 2 uur 's nachts was wat toen nog inhield dat je als je eruit ging, het café niet meer inkwam. Wij besloten te blijven tot 3.

Goed wij naar huis toe en lekker slapen. Volgende ochtend worden we wakker en ik vraag me wel af wat er met C. is gebeurt, dus ik bel C. even op en het volgende gesprek volgt:
Moby92: Hee vent, waar was jij gister opeens heen?
C.: Ja een luchtje scheppen
Moby92: Jah goh dat snap ik, maar waarom kwam je niet terug?
C.: Nou kijk, ik ging een luchtje scheppen en nadat ik het café uit kwam kan ik me niks meer herinneren, vannacht werd ik wakker in een politiecel.
Moby92: WTF????!!!
C.: Ja ik schijn dus naar het stadspark te zijn gelopen en daar op een bankje te hebben gezeten, vervolgens over mezelf heen gekotst en toen liep er een groepje meisjes langs die mij wilden helpen. Naja toen hebben ze de politie maar gebeld (niet erg behulpzaam) en toen ben ik gearresteerd voor openbaar dronkenschap.
Moby92: En waar ben je nu? Hoofdbureau?
C.: Nee ik ben net thuis, heb de nacht op het hoofdbureau doorgebracht. Werd vanochtend de deur uitgekikt en mocht anderhalf uur teruglopen in ondergekotste kleren.

Naja voor de rest nog een beetje van "WTF!!!?!!?!??!?!?EINZ!!?!" gelul enzo. Maar toch wel gek verhaal. Er schijnt dus een pil in z'n drankje te zijn gegooid al heb ik daar nog wel m'n twijfels bij gezien z'n drankgedrag. Maar goed
Hahaha dat van die pil in zijn drankje. Dat heb ik ook een keer gezegd tegen mijn ouders toen ik 15 was en ik gewoon veel te fucking dronken was en niks meer weet. Kutte is dat ik nou zelf drugs gebruik, en dit geeft het gewoon echt een slechte naam
pi_67962619
quote:
Op maandag 30 maart 2009 15:55 schreef Pencile het volgende:
Afgelopen zaterdag toen de lichten in de kroeg weer aangingen werd ik een enorme huilie en heb ik zonder reden hele kroeg onder gejankt ("ik wil gewoon naar huis ") en mezelf toen opgesloten op de wc. Maar iedereen ging er boven kijken omdat het tijd was om te sluiten. uiteindelijk toch maar naar huis gegaan.

Heb ook een keertje toen ik aangeschoten was een bezoekje aan de toilet gepleegd vervolgens vrolijk verder gelopen totdat ik een trap opliep en een meisje achter me liep en zei "wat heb jij nou uit je broek hangen?" Had ik om de een of andere reden 1,5 meter toilet papier uit me broek hangen ("ooo, weet niet heb iemand er zeker ingedaan" ) .

Maarja dat soort dingen overkomen de beste.
schreef Siniti het volgende
Omg wat een topic Buffalo, je flikt et em weer, zoeen kwaliteitstopic. Je bent mijn grote voorbeeld gast !
schreef stevenmac26 het volgende:
Dit is toch een pure kwaliteits topic, hoe doet die jongen dat toch ook?
pi_67981558
twee verhalen eigelijk dit is de eerste:

De zaterdag met carneval ging ik dus met een groep vrienden naar de statie eerst was het allemaal wat saai dus gingen we met de hele groep naar de jumbo wat alcohol halen. Nu met carneval werd er meer naar je ID gevraagd dan ooit, eerste keer ok maarja na een keer of 5 werd het tog allemaal een beetje overbodig. Dus wij liepen met ons ID in de hand al naar die opzichter ventjes toe en half aangeschoten liet iemand dan z'n ID zien en ondertussen liepen we weer met 2 flessen WKD de winkel uit. Voor de jumbo hebben ze een onzichtbare glasbak bedacht want alleen de flessen lagen er. Naarmate het later en later werd, werd het promillage hoger en hoger. We liepen weer door de stad en kwamen een paar jongens aan die hun fietsen kwijt waren, ze stonden bij de kerk volgens hun, helaas zijn er heel wat kerken in de binnenstad maar na lang zoeken vonden we er een voor onze neus. Zo blij waren wij met deze vondst dat we er een spontane vreugde dans voor deden wat op de grond eindigde. Hierna kwamen we een paar meisjes(meer sletjes) tegen en we wouden natuurlijk een foto. Dus de hele groep begon te zingen schatje mag ik je foto... door onze mooie zangkunsten(of het lichtelijk aangeschoten zijn aan hun kant) kregen we de foto. Daarna gingen we weer richting stationsplijn en kwamen we zo'n pispaal tegen wat toch egt even nodig was. Daar waren we helaas iemand kwijt want hij stond aan de achterkant te pissen. Na een lange zoektocht voor niets kwamen we de politie tegen en moesten we aangifte doen van een gestolen telefoon. Ze konden daar toen ook niet veel aan doen zijden ze maar volgens mij geloofden ze ons niet egt. Na ook een foto met de politie te hebben gemaakt liepen we wat te eten te zoeken en opeens was de helegroep kwijt. Dus gingen we maar naar huis volgende dag rustig aangedaan en die maandag was zwaar kut maar dat komt nog wel
pi_67982607
Gozer, serieus, voortaan kun je beter aan je huiswerk gaan als de rest uitgaat
pi_67991072
quote:
Op maandag 13 april 2009 19:04 schreef Philip10 het volgende:
Gozer, serieus, voortaan kun je beter aan je huiswerk gaan als de rest uitgaat
Indd ik snap er ook geen fuck van
maar volgensmij heefti e wel nog een foto van sletjes dus die moet ie nog wel posten
schreef Siniti het volgende
Omg wat een topic Buffalo, je flikt et em weer, zoeen kwaliteitstopic. Je bent mijn grote voorbeeld gast !
schreef stevenmac26 het volgende:
Dit is toch een pure kwaliteits topic, hoe doet die jongen dat toch ook?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')