FDA approves computer chip for humansquote:Op zondag 10 augustus 2008 01:28 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Het zou interessant zijn om na te gaan of de 'chip-bedrijven' enige verbanden hebben met medische bedrijven...
Waarom denk je dat mensen zich daar zorgen om zouden maken? De grote groep mensen accepteert het toch wel. En als ze dat niet doen, dan zorg je er toch voor dat ze het wel willen?quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 16:44 schreef ouwegokbaas het volgende:
Ik denk niet dat wij het chippen nog meekrijgen.
Ze zullen dit er niet zo makkelijk door kunnen drukken als wat toen met de ID-kaart is gebeurd.
De meeste mensen hadden ook nog nooit wat gehad met terroristen, moet je eens kijken wat ze nu allemaal toestaan tegen 'het terrorisme'...quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 19:07 schreef ouwegokbaas het volgende:
De meeste mensen zijn zuinig op hun lichaam en willen niet dat erin geprikt gaat worden.
De meeste mensen wilden er vroeger niet eens aan denken om 24/7 gefilmd te worden, ze wilden er niet eens aan denken dat hun financiele situatie bekend is bij vreemden... moet je nu eens om je heen kijken. Wat mensen zich wel zullen afvragen bij de chip is, waarom ? maarja daar heeft de overheid al een antwoord op : bij een ongeluk of iets dergelijks is het heel gemakkelijk om alle medische informatie van het patient op te halen en dit kan mensenlevens redden, of : het winkelen wordt vergemakkelijkt en diefstal van uw geld word zo uitgesloten, of : verzekeringsmaatschappijen die korting geven op mensen die gechipt zijn of zelf geen zaken aangaan met mensen die niet gechipt zijn... zo kan je nog van alles en nogwat bedenken. Zo moeilijk is het niet hoor.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 19:07 schreef ouwegokbaas het volgende:
De meeste mensen zijn zuinig op hun lichaam en willen niet dat erin geprikt gaat worden.
Al lang. Heb je nog nooit van een hielprik gehoord?quote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:49 schreef Erasmo het volgende:
Dus... Ik geef bloed en heb vaccinaties gekregen, ben ik al stiekem gechipped?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |