Probeer Thunderdome ook eens zou ik zeggenquote:Op donderdag 20 september 2007 18:03 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Nee, serieusIk luister tegenwoordig sowieso niet veel meer naar metal en ga naar feesten als Extrema Outdoor en Solar en zo
Heb ook geen lang haar of zo
t zijn daar ook allemaal idioten,quote:Op donderdag 20 september 2007 18:07 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Probeer Thunderdome ook eens zou ik zeggen
Hardcore is tegenwoordig voor iedereenquote:Op donderdag 20 september 2007 18:09 schreef Yorrit het volgende:
[..]
t zijn daar ook allemaal idioten,
maar het zegt niet heel veel over hun dagelijks leven.
Nog niet al kreeg ik er 5000 euro voorquote:Op donderdag 20 september 2007 18:07 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Probeer Thunderdome ook eens zou ik zeggen
waarom niet?quote:Op donderdag 20 september 2007 20:06 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Nog niet al kreeg ik er 5000 euro voor![]()
quote:Op donderdag 20 september 2007 17:38 schreef MrDoegewoon het volgende:
Vreemd dat ik het langharig tuig van "toen" nu vaak op de postkamer zie werken, en de "kaalkopjes" over het algemeen goede banen hebben.
quote:Op donderdag 20 september 2007 20:14 schreef Yorrit het volgende:
[..]
waarom niet?
omdat je eigenlijk gewoon kortzichtig bent?
ja okee, maar jij gaat er nog naartoe als je betaald word.. dat gaat metalfreak zelfs tever..quote:Op donderdag 20 september 2007 20:18 schreef McKillem het volgende:
[..]
Omdat de kans bestaat dat hij die muziek kut vind? Mij moet je ook betalen om me naar zoiets te krijgen, dit gaat tevens op voor dance, trance, hiphop...eigenlijk alles dat niet-metal is.
quote:Op donderdag 20 september 2007 20:20 schreef Yorrit het volgende:
[..]
ja okee, maar jij gaat er nog naartoe als je betaald word.. dat gaat metalfreak zelfs tever..
maargoed, jij bent dus ook closeminded, als je alleen maar metal trekt
als je iets niet leuk vind oke.quote:Op donderdag 20 september 2007 20:23 schreef McKillem het volgende:
[..]
Closeminded? Je zou het natuurlijk ook gewoon muzieksmaak kunnen noemen.
Als ik Hardcore niets aan vind, ga ik dat op zo'n feest ook niets aan vinden.
In dat perspectief kan ik iedereen die weigert metal feesten te bezoeken ook wel closeminded noemen.
quote:Op donderdag 20 september 2007 20:25 schreef Yorrit het volgende:
[..]
als je iets niet leuk vind oke.
maar als je alleen maar 1 genre leuk vind en geen moeite doet om andere shit te begrijpen..
Ho ho ho, dat is echt niet zo... Maar die herrie die ze draaien houd ik echt geen 5 minuten vol. Dat kun je echt geen muziek meer noemen, sorry, ben zelf ook muzikant, maar ik vind hardcore echt een belediging voor de term muziek....quote:Op donderdag 20 september 2007 20:14 schreef Yorrit het volgende:
[..]
waarom niet?
omdat je eigenlijk gewoon kortzichtig bent?
Nee serieus, ik mis het hele muzikale aspect in die "muziek"... Harde Blackmetal vind ik overigens ook herrie, maar wel nog muziek... Ik vind wel meer soorten muziek niet mooi, maar dat blijft wel muziek... Hardcore heeft dat niet....quote:Op donderdag 20 september 2007 20:59 schreef Catkiller het volgende:
Herrie die ze draaien.. Nee man, lekker naar black metal luisteren waar je een songtekst bij nodig hebt, want anders versta je er geen fuck van en snap je niks van het nummer
Iets niet mooi vinden snap ik, alleen om het meteen af te branden als geen muziek is gewoon weer kansloos..
* Luister zowel hardcore als metal
tsja das een beperking van jou.quote:Op donderdag 20 september 2007 21:02 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Nee serieus, ik mis het hele muzikale aspect in die "muziek"... Harde Blackmetal vind ik overigens ook herrie, maar wel nog muziek... Ik vind wel meer soorten muziek niet mooi, maar dat blijft wel muziek... Hardcore heeft dat niet....
Je had Nightmare Outdoor mee moeten maken afgelopen weekend, daar hadden ze zelfs een hele tent gereserveerd voor Enzymequote:Op donderdag 20 september 2007 20:23 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
Ik hoop dat er weer flink wat artiesten uit de Enzyme stal in de main staan
I knowquote:Op donderdag 20 september 2007 21:15 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Je had Nightmare Outdoor mee moeten maken afgelopen weekend, daar hadden ze zelfs een hele tent gereserveerd voor Enzyme
quote:Op donderdag 20 september 2007 21:17 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
[..]
I know
Maar toen was er kermis in het dorp hier... Das ook belangrijk
Inderdaad.quote:Op woensdag 19 september 2007 21:43 schreef Yorrit het volgende:
sowieso beetje raar als je hierdoor een negatief (negatiever) beeld van hardcore krijgt..
dan neem je die shit sowieso te serieus.
het is gewoon om te schockeren net als een gore horrorfilm
http://www.depers.nl/cult(...)ten-hakk%C3%BBh.htmlquote:Thunderdome
Bush, SS' ers en machineseks promoten hakkūh
Door: Floor van Dijck
Gepubliceerd: gisteren 23:57
Update: gisteren 23:58
Wat hebben president Bush, marcherende SS-soldaten, verkrachtingsscčnes uit Japanse animatieporno, Ku Klux Klan-moorden, machineseks, drugs en dansende mensen met elkaar gemeen? Op het eerste gezicht niet veel, maar in de hoofden van de makers van het promofilmpje voor de 15e editie van het hardcorefeest Thunderdome blijkbaar alles: al deze beelden komen langs in de nieuwste trailer voor het evenement.
Hardcore feesten hebben een ruig imago, maar wie wel eens op een Thunderdome-feest geweest is weet beter: afgezien van de snoeiharde gabbermuziek en de woest uitziende bezoekers, zijn Thunderdome-feesten overwegend gezellige en geweldloze feesten waar duizenden mensen samen 'hakken'. Waarom wil organisator ID&T in dit promotiefilmpje voor het 15-jarig jubileum van het feest alle vooroordelen over gabbers (gewelddadig, extreemrechts, ordinair en gevaarlijk) nog eens bevestigen? Voorlopig moeten we het doen met de reactie van Thunderdome b.v.: 'geen commentaar'.
quote:Op donderdag 20 september 2007 20:35 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ho ho ho, dat is echt niet zo... Maar die herrie die ze draaien houd ik echt geen 5 minuten vol. Dat kun je echt geen muziek meer noemen, sorry, ben zelf ook muzikant, maar ik vind hardcore echt een belediging voor de term muziek....![]()
bronquote:Definitie muziek: Kunstvorm die berust op het ordenen van klankfenomenen (tonen en/of geruis). Bewust ritmisch gebruik van klanken of geruisen om daaruit een geheel te maken
truequote:Op vrijdag 21 september 2007 09:24 schreef Ferdie88 het volgende:
Hardcore-lui zijn wannebee's, black-metal lui branden tenminste nog echt kerken plat en aanbidden echt satan![]()
En "wij" worden slecht afgeschilderd.quote:Op vrijdag 21 september 2007 09:24 schreef Ferdie88 het volgende:
Hardcore-lui zijn wannebee's, black-metal lui branden tenminste nog echt kerken plat en aanbidden echt satan![]()
Ik ben blij voor jequote:Op vrijdag 21 september 2007 09:24 schreef Ferdie88 het volgende:
Hardcore-lui zijn wannebee's, black-metal lui branden tenminste nog echt kerken plat en aanbidden echt satan![]()
Hebben ze de kans om hun actie of statement uit te leggen, laten ze die kans liggenquote:Op donderdag 20 september 2007 21:25 schreef Sassie het volgende:
Dit bericht stond vandaag in De Pers overigens
[..]
http://www.depers.nl/cult(...)ten-hakk%C3%BBh.html
Fucking slim juist.quote:Op vrijdag 21 september 2007 13:54 schreef MrSleep het volgende:
[..]
Hebben ze de kans om hun actie of statement uit te leggen, laten ze die kans liggen![]()
Ik zie het meer als een gavequote:Op donderdag 20 september 2007 21:11 schreef Yorrit het volgende:
[..]
tsja das een beperking van jou.
sterf jij ontwetende.quote:Op donderdag 8 november 2007 13:58 schreef P0rt0 het volgende:
Thunderdome
Sterf allemaal tering gabbers :R
Mee eensquote:Op donderdag 8 november 2007 15:23 schreef het.ismij het volgende:
[..]
sterf jij ontwetende.![]()
* het.ismij hoopt overgens echt dat dit soort mensen (die crap zoals p0rt0 uitkramen) kapot gaan, ja indd een doodsverwensing.
Verdiepen in thunderdomequote:Op donderdag 8 november 2007 21:42 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
[..]
Mee eens
Mensen moeten zich eens wat meer verdiepen voordat ze die bullshit uitkramen
die is nog vetter, maar dit is dus de ouwe, vind die nou niet echt schokkend...quote:Op woensdag 7 november 2007 12:16 schreef MrDoegewoon het volgende:
En een nieuwe:
http://www.thunderdome.com/thunderdome2007/
dudequote:Op donderdag 8 november 2007 22:58 schreef chiren het volgende:
[..]
iddAls er iets niet te vinden is in die scene, dan is het wel diepgang
quote:Op vrijdag 9 november 2007 00:21 schreef het.ismij het volgende:
[..]
dude
alle lagen van de bevolking zijn daar vertegenwoordigd, als uitlaatklep/liefhebbers/ noem maar op!
van vbo tot universitair, van advocaat tot bouwvakker,.
it-er tot marketing,
you name it,.. its there..
allemaal met hetzelfde doel! lol met elkaar tijdens een heerlijke beat!![]()
![]()
![]()
Als ik daar naar ga kijken krijg ik een epilepsie aanval.quote:Op woensdag 19 september 2007 20:41 schreef chiren het volgende:
z O M G!
Ze zeggen niet racistisch enzo te zijn, maar ondertussen zit er in die nieuwe trailer wel een dikke mars van een zooi SS-ers en andere sicke shit, zoals een verkrachting en martelingen en vechtpartijen enzo!
Trailer:
http://www.thunderdome.com/
Minstens. Ik voel ook ADHD opkomen.quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:08 schreef Juup© het volgende:
[..]
Als ik daar naar ga kijken krijg ik een epilepsie aanval.
de 1e was de officieele kickoff van de reclame campagne.quote:Op vrijdag 9 november 2007 13:19 schreef Nappeklapperapper het volgende:
Nu ik die oude trailer heb gezien denk ik ook dat je het niet over jezelf af moet roepen. Als ik daar een uur naar kijk ben ik behoorlijk aggressief. Terecht ook dat die imho schokkende beelden zijn vervangen door dat andere filmpje.
Ik ga dan ook niet naar Thunderdome
Ignorance is a blessquote:Op vrijdag 9 november 2007 13:40 schreef McGilles het volgende:
Mensen die nog steeds denken dat alleen maar de stereotype gabber te vinden is op een feest als Thunderdome![]()
![]()
Ja.quote:Op vrijdag 9 november 2007 14:14 schreef Nappeklapperapper het volgende:
Stelling 1:
Houden gabbers van gezelligheid?
Definieėr: gezelligheid dan eens..quote:
Dude jij bent echt zo stom.quote:Op vrijdag 9 november 2007 14:22 schreef Nappeklapperapper het volgende:
[..]
Definieėr: gezelligheid dan eens..![]()
Kaarsjes?
Wurgseks?
Ontbijt op bed?
Blowen met maten?
Ik zou het iig niet weten
Ooo oke, niet een hardcore gabber dus.quote:Op vrijdag 9 november 2007 14:25 schreef het.ismij het volgende:
[..]
Dude jij bent echt zo stom.![]()
Gewoon met maten beetje chillen, wat gamen, gezellig in cafe hangen, biertje doen, wijntje voor de dames, uitgaan, en nee niet alleen hardcore.
En niet blowen slikken snuiven continu.
Sneu en ontwetend figuur.
Dude,..quote:Op vrijdag 9 november 2007 14:30 schreef Nappeklapperapper het volgende:
[..]
Ooo oke, niet een hardcore gabber dus.
Ik ben ook inderdaad erg sneu trouwens![]()
quote:Op vrijdag 9 november 2007 14:30 schreef Nappeklapperapper het volgende:
[..]
Ooo oke, niet een hardcore gabber dus.
Ik ben ook inderdaad erg sneu trouwens![]()
Ten eerste, dit is geen stelling.quote:Op vrijdag 9 november 2007 14:14 schreef Nappeklapperapper het volgende:
Stelling 1:
Houden gabbers van gezelligheid?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |