Link?quote:Op woensdag 19 september 2007 14:29 schreef Houniet het volgende:
nou bekendheid krijg je, je staat al op GeenStijl pannekoek
Jij denkt dat GS je toestemming nodig heeft?quote:Op woensdag 19 september 2007 14:33 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Trouwens, daar geef ik geen toestemming voor.
bewijs het maarquote:
Mijn neus heeft al in meer vagina's gezeten dan jouw piemeltjequote:Op woensdag 19 september 2007 14:43 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
bewijs het maar
Maak maar een paint topic ofzo... klootzak... met je jodeneus.
Nou en, ik heb tenminste karakter.quote:Op woensdag 19 september 2007 14:46 schreef P8 het volgende:
[..]
Mijn neus heeft al in meer vagina's gezeten dan jouw piemeltje
quote:Op woensdag 19 september 2007 14:49 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Nou en, ik heb tenminste karakter.
dat willen pubermeisjes nietquote:Op woensdag 19 september 2007 14:49 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Nou en, ik heb tenminste karakter.
Karakter is innerlijk....Bessenzwerfer...quote:Op woensdag 19 september 2007 14:50 schreef P8 het volgende:
[..]En ik maar denken dat vrouwen op het innerlijk vielen.
Zat ik er even goed naast dan![]()
Ik zal niet de moeite nemen om mijn vorige post uit te leggen, lees hem nog maar een keerquote:Op woensdag 19 september 2007 14:51 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
Karakter is innerlijk....Bessenzwerfer...
lurkersquote:Op woensdag 19 september 2007 15:14 schreef BaajGuardian het volgende:
Jullie moeten eens wat meer in mijn fotoboek reageren
quote:Op woensdag 19 september 2007 14:46 schreef P8 het volgende:
[..]
Mijn neus heeft al in meer vagina's gezeten dan jouw piemeltje
Heb je deel 1 ook al gelezen?quote:Op vrijdag 21 september 2007 12:43 schreef Paramnesia het volgende:
BG toch. Dit had ik helemaal niet achter je gezocht.
Jaquote:
Whehequote:Op vrijdag 21 september 2007 12:28 schreef Devlinsect het volgende:
Die griet moest een zielige kneus neuken. Ze had een weddenschap verloren.
En die vriend van je was een goede kandidaat. Zeg dat tegen hem, houdt hij zijn bek wel.![]()
Goed idee!!quote:Op vrijdag 21 september 2007 12:28 schreef Devlinsect het volgende:
Die griet moest een zielige kneus neuken. Ze had een weddenschap verloren.
En die vriend van je was een goede kandidaat. Zeg dat tegen hem, houdt hij zijn bek wel.![]()
Je hebt iets op je bovenlip.quote:Op woensdag 19 september 2007 14:17 schreef BaajGuardian het volgende:
Check trouwens, hier zie ik er vet homosexueel uit.
[afbeelding]
[afbeelding]
Beiden ben ik de rechter.
Echt raar gewoon want ik ben heterosexueel.
nouquote:Op vrijdag 21 september 2007 19:15 schreef Unity het volgende:
[..]
Je hebt iets op je bovenlip.![]()
Sourcy kloon?![]()
Ik ook. Wat ik kan aanraden is fappen met een vriendenkring! Nodig 15 mensen uit, zet 15 stoelen in een cirkel zorg ervoor dat de kamer pik(hahaquote:Op woensdag 19 september 2007 14:01 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik fapte ook weleens met vriendjes samen.
quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:56 schreef Koenz0r het volgende:
[..]
Ik ook. Wat ik kan aanraden is fappen met een vriendenkring! Nodig 15 mensen uit, zet 15 stoelen in een cirkel zorg ervoor dat de kamer pik(hahadonker is.
Als het licht uit is ga je allemaal door elkaar heen lopen en je gaat weer zitten! Iedereen doet zijn ding bij de buurman, when that's done staat iedereen weer op gaat door elkaar lopen en het licht gaat weer aan.
Anonimiteit gegarandeerd!
Ohja en BG dat is nartuurlijk bedoelt voor +2 personen hé vunzig mannetje.
morguh Stommiequote:Op zaterdag 22 september 2007 11:03 schreef Stommie het volgende:
gvd, wie heeft die topic nou weer gekicked?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 1 februari 2011 17:41 schreef ß het volgende:
11% per 25 gram? Dus er zit totaal 74,8% zout in?
quote:Op zaterdag 22 september 2007 11:26 schreef afcajos het volgende:
die BG is echt een geschenk uit de hemel! wat een topgozer..Maar wel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Want ik ben best wel aardig tegen andere mensen vaak wel.Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
Ik zal je even aandacht geven.quote:Op zaterdag 22 september 2007 23:07 schreef hardromacore het volgende:
aandachttrekkers![]()
mensen die aandachttrekkers aandacht geven![]()
Met wat voor vloeistof schat?quote:Op zondag 23 september 2007 01:02 schreef Maki-maki. het volgende:
Mondje open, zonder handen en tanden.
[afbeelding].
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |