Of ijsklontjesquote:Op dinsdag 18 september 2007 12:55 schreef riri het volgende:
dennix zit voortdurend te smakken met kauwgom of snoep in zijn mond...heel irritant
Da's handig. Amanda en Nadia aan het girltokken en het onderwerp switched naar Denni's anale fixatie. Gesprek stokt, Dennis wordt erbij gehaald en met z'n drieën hebben ze een gezellig prostaatpraatje.quote:Op dinsdag 18 september 2007 12:46 schreef Lobasca het volgende:
nix wil voortaan bij de gesprekkken met nada en Amanda zitten als het 'erover'gaat.
Dat mag niet meer van de FEBO, binnenkort krijgt hij te horen dat pepermuntjes ook niet meer mogen, het is geen gehoor.quote:
Wanneer?quote:Op dinsdag 18 september 2007 12:57 schreef rooie3 het volgende:
Zo Amanda heeft haar eisen weer op tafel gelegd.Deborah moet perse om zeven uur komen en ze moet perse opgehaald worden.
Dat kan nooit, hij heeft geen punten.quote:Op dinsdag 18 september 2007 12:56 schreef mootie het volgende:
Hoe komt Dennis aan 150 punten om iemand uit te nodigen?
Via Nadia.quote:Op dinsdag 18 september 2007 12:56 schreef mootie het volgende:
Hoe komt Dennis aan 150 punten om iemand uit te nodigen?
Hij heeft er volgens mij 130quote:Op dinsdag 18 september 2007 12:56 schreef mootie het volgende:
Hoe komt Dennis aan 150 punten om iemand uit te nodigen?
Had er 80 met de popo en nog 40 over.Heeft er 30 van Nadia gekregen.quote:Op dinsdag 18 september 2007 12:58 schreef farceman het volgende:
[..]
Dat kan nooit, hij heeft geen punten.
Kreeg er nul van Eric
Wat mij betreft Dennix eruit en Stanley erin.quote:Op dinsdag 18 september 2007 12:57 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Eigenlijk wel zielig voor Stanley. In het artikel Wie is kapper Stanley verteld hij dat hij niet in de villa mocht omdat Eric al homo was ..... En nu hebben we toch een nieuwe homo !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |