Dank voor de koekjesquote:Op woensdag 26 september 2007 18:47 schreef ppi het volgende:
Mooi, kan niet tegen mensen die in de put zitten
Wijn!quote:
quote:
Gave kamer wel hoor.quote:Nog meer foto's staan hier Studentenkamers deel 6#.
425e - 100e huurtoeslag dus iets van 325 ongeveer incl. Eigen wasmachine in de badkamer, extra kamer dus als slaapkamer met echt genoeg ruimte voor een tweepersoonbed en een grote klerenkast en dan nog iets van een ladekast oid. En er tussenin kan ik dus nu nog mijn bureau met computer kwijt..quote:Op woensdag 26 september 2007 20:35 schreef zjroentje het volgende:
[..]
[..]
Gave kamer wel hoor.Wat lap je ervoor als ik vragen mag?
quote:Op woensdag 26 september 2007 20:39 schreef BliksemSchigt het volgende:
En wijn moet je gewoon leren drinken, pauper.
Maar wel lekker goedkoop zeeuws meisje..quote:Op woensdag 26 september 2007 19:27 schreef MiLalaa het volgende:
pennywafels zijn vies
Ik ben er ook aan begonnen. Een fles wijn drinkt thuis op de bank toch gezelliger weg dan een krat bier. Al is het alleen maar omdat je dan niet elke 25 cl moet gaan lopen.quote:Op woensdag 26 september 2007 20:39 schreef BliksemSchigt het volgende:
En wijn moet je gewoon leren drinken, pauper.
Graag gedaan die koekjes Pietje.quote:Op woensdag 26 september 2007 19:36 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Dank voor de koekjes.
Je hebt 't over mensen die in de put zitten. Volgens mij hebben we 't hier nog steeds over een relatief doelloos forum waar we met z'n allen aan 't posten zijn. Als je daarmee in de put kan raken zit er iets in je leven niet goed.
Of.....*tromgeroffel*......er zijn mensen die 't ietwat opkloppen, en daar doel ik op.
Maar goed, ik ben al 5min te laat, dus ik ga maar eens naar de koffie.
Tot zo.
Weet je zeker dat je student bent?quote:Op woensdag 26 september 2007 23:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
Thuis drink je toch maar 1 a 2 glaasjes / flesjes dus dat argument vind ik niet echt overtuigend.
Dank je.quote:Op woensdag 26 september 2007 23:18 schreef XL het volgende:
Relaxed appartement BS, ik ben tevreden over je kleurkeuze.
Ja. Al hangt dat natuurlijk ook van de peers af.quote:Op donderdag 27 september 2007 09:47 schreef kleinzusje het volgende:
ff een mutsenvraag: Als de snelheid van mn internetverbinding verhoogd is, gaan torrents etc. dan ook sneller ???
Die zie ik staan, maar wat zijn datquote:Op donderdag 27 september 2007 10:18 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ja. Al hangt dat natuurlijk ook van de peers af.![]()
Dat zijn de de pc's waarvan je download.quote:Op donderdag 27 september 2007 10:21 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Die zie ik staan, maar wat zijn dat![]()
( en heb nog 100 andere PC vragen )![]()
Het ging om de discussie wijn / bier, dit is een algemene discussie dus probeer ik een algemene lijn in de Nederlandse bevolking te trekkenquote:Op donderdag 27 september 2007 08:00 schreef XL het volgende:
Weet je zeker dat je student bent?
Daarin is vrijwel geen onderscheid tussen het echte leven en het digitale leven. De "kwetsbaren" worden opgezocht, alleen durven deze mensen zich digitaal meer te tonen en dus is er meer om op te zeiken.quote:Op donderdag 27 september 2007 00:15 schreef ppi het volgende:
Ik heb meermalen gezien dat mensen op diverse fora of in mailgroepen op een dusdanige manier behandeld worden dat ze wel een hele dikke huid moeten hebben willen ze zich dat niet aantrekken.
Vergeet niet dat mensen verschillen.
En de 1 is nu ook éénmaal wat gevoeliger als de ander.
Tis niet voor niets dat onze woordenschat is verrijkt met woorden als rant, zuigen, trollen, flamen in een digitale betekenis.
Vraag maar raakquote:Op donderdag 27 september 2007 10:21 schreef kleinzusje het volgende:
( en heb nog 100 andere PC vragen )![]()
Eerst naar het Oktoberfest, bier zuipen BSquote:Op donderdag 27 september 2007 16:40 schreef BliksemSchigt het volgende:
XL XL XL!
Je moet nog die witte wijn bij Gall & Gall halen, La Palma!
Zo had ik het nog niet bekeken.quote:Op donderdag 27 september 2007 15:15 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Daarin is vrijwel geen onderscheid tussen het echte leven en het digitale leven. De "kwetsbaren" worden opgezocht, alleen deze mensen zich digitaal meer te tonen en dus is er meer om op te zeiken
We zijn het wel zo ongeveer eensch denk ik.quote:En dan zijn er nog een slag mensen die zich alles aantrekken. Als je op geenstijl een reactie "ga eens deaud" krijgt intepreteert alleen die groep het als doodverwensing. De rest van de internetters (99%) leest er volkomen neutraal overheen.
Ik snap je punt wel maar het blijft gewoon een hobby waarmee je kan stoppen, of opnieuw beginnen.
[..]
Denk je nu echt dat je door alleen laffe kritiek te leveren en geen inhoudelijk standpunt in durft te nemen iemand jou serieus neemtquote:Op donderdag 27 september 2007 16:36 schreef XL het volgende:
maar denken jullie nu echt dat je met die brave politiek correcte suffe lullen-antwoorden indruk kunt maken op Kleinzusje?
Ik ken XL nog niet zo goed, maar zijn reactie lijkt op een poging tot trollen.quote:Op donderdag 27 september 2007 18:00 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Denk je nu echt dat je door alleen laffe kritiek te leveren en geen inhoudelijk standpunt in durft te nemen iemand jou serieus neemt?
Maar antwoord op je vraag: ik hou de discussie juist zo algemeen mogelijk zodat mensen hopelijk geen dingen gaan insinueren terwijl ze dat nu wel doen. Ik weet hoe irritant het is uit de grandslamtopics dussss......
.........
Zo leer je nog eens wat, trol of geen trol,quote:Strategie van een trol
Een trol maakt bij voorkeur gebruik van argumenten, die door anderen zijn gebruikt, en effectief zijn gebleken in het zaaien van onrust en onduidelijkheid, en zal daarbij niet vermelden dat in feite een ander (min of meer) geciteerd wordt. Een trol keert zich nooit tegen een hele groep, behalve in een poging zichzelf als slachtoffer te presenteren van een deel daarvan. Door zich namelijk tegen een beperkt aantal personen te richten, tracht een trol die te isoleren, en daarmee de aandacht af te leiden. Door tevens controleerbaar juiste uitspraken te doen of handelingen te verrichten, geeft een trol de indruk serieus bezig te zijn, terwijl het werkelijke doel van zijn acties gelegen is in het stoken van onrust, en het opzetten van mensen tegen elkaar, kortom: in het zaaien van tweedracht, door middel van leugens en halve waarheden. Trollen houden van discussiëren zonder inhoudelijk doel noch einde, ook over trollen zelf: daarom is het niet uitzonderlijk wanneer een trol (met de truc van "al wat je zegt, ben je zelf!") anderen van trollen beschuldigt.
quote:Op donderdag 27 september 2007 18:09 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Zo leer je nog eens wat, trol of geen trol,.
Je hebt er duidelijk een hele studie van gemaakt, ik pak gewoon de eerste wikipagina die ik tegenkomquote:Op donderdag 27 september 2007 18:13 schreef ppi het volgende:
En vaak zijn trollen onverbeterlijk, het zit te diep in het karakter, weinig kans op herstel of verbetering.
Die studie valt wel mee, ben gewoon een ouwe lulquote:Op donderdag 27 september 2007 18:18 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Je hebt er duidelijk een hele studie van gemaakt, ik pak gewoon de eerste wikipagina die ik tegenkom.
Je hebt gelijk, de toevoeging 007 waardig.quote:Laten we het over iets leuks hebben of zo, PSV die uit de beker getrapt is.
quote:Op donderdag 27 september 2007 18:30 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ze hebben al eens eerder zo'n foutje gemaakt, imitatie.
Zegt ie nou dat ik zit te stoken?quote:Op donderdag 27 september 2007 18:05 schreef ppi het volgende:
[..]
Ik ken XL nog niet zo goed, maar zijn reactie lijkt op een poging tot trollen.
Maar ik kan het mis hebben.
Nee !!! tochquote:
Zegt ie nou dat ik zit te stoken?quote:Op donderdag 27 september 2007 18:05 schreef ppi het volgende:
[..]
Ik ken XL nog niet zo goed, maar zijn reactie lijkt op een poging tot trollen.
Maar ik kan het mis hebben.
Ga je nu met al mijn accounts flirten?quote:
Nee !!!!quote:Op donderdag 27 september 2007 20:55 schreef XL het volgende:
[..]
Ga je nu met al mijn accounts flirten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |