www.dwdd.nl en dan de tv draait door van gisteren.quote:Op woensdag 19 september 2007 16:18 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Linkje?
quote:Op woensdag 19 september 2007 16:17 schreef Memento-Mori het volgende:
Gister dat filmpje bij DWDD:
(gehandicapte supporter heeft bloemen voor alves en overhandigt ze aan Gert Jan Verbeek)
verbeek: Moet ik deze aan Alves geven?
supporter: ja
Verbeek: ik denk dat ik alves ermee om de oren ga slaan als hij weer komt, vind je dat ook goed?
verbeek: Mooi met die doornstruik erin....
quote:Op woensdag 19 september 2007 16:20 schreef Memento-Mori het volgende:
Ik kan het filmpje los niet vinden![]()
http://dewerelddraaitdoor.vara.nl/media_tv.php?id=405&autostart=true
bij minuut 3.15 ongeveer.
www.sc-heerenveen.nlquote:Afonso Alves terug in Heerenveen
20 september 2007
Afonso Alves is terug in Nederland. De aanvaller uit Brazilie keerde vandaag terug in Heerenveen. Voor morgen staat een gesprek gepland tussen clubleiding en Alves. Er kunnen op dit moment nog geen verdere mededelingen worden gedaan.
En op de eerste training een Dingsdag die met twee gestrekte benen op knie-hoogte in komt vliegenquote:Op donderdag 20 september 2007 16:01 schreef okee6 het volgende:
Vanwaar die rancune, volgens Verbeek gister is er niks aan de hand in Heerenveen. Morgen gewoon een goed gesprek met een stuk oranjekoek erbij
Hij is ook heel zielig, we leven juist heel erg met hem meequote:Op vrijdag 21 september 2007 11:46 schreef milagro het volgende:
maar maar mannen, Alves was toch rot behandeld , er was toch met hem gesold inzake die transfer?
het was toch logisch dat hij nu de gespierde kont tegen de krib gooit?
IKEA liedje?quote:Op vrijdag 21 september 2007 09:23 schreef MaxPower het volgende:
ik kreeg je IKEA liedje er niet door SCH![]()
quote:Op vrijdag 21 september 2007 11:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij is ook heel zielig, we leven juist heel erg met hem mee
1 2 3 4 5 6 7
waar is afonso alves gebleven
hij is niet hier
hij is niet daar
hij is naar de serie A
Deel het dan met ons!quote:
quote:Verbeek stelt Alves voor de keuze
door onze Telesportredactie
HEERENVEEN - Afonso Alves baarde donderdag opzien door voor de verandering eens aanwezig te zijn in het Abe Lenstra Stadion. De topspits keek ongeïntresseerd toe hoe zijn club met 5-3 langs Helsingborg swingde. Heerenveen-trainer Gertjan Verbeek wil nu duidelijkheid van Alves.
Wat Verbeek betreft hoeft Alves nog niet te rekenen op een plaats in de selectie voor het thuisduel tegen FC Utrecht, komende zondag.
"Alves moet eerst maar eens duidelijk maken dat hij weer wedstrijden voor ons wil spelen. Hij handelt nu niet correct tegenover de spelersgroep. Maar als hij nu geen toezeggingen doet, hoeft hij ook niet op de training te verschijnen", aldus Verbeek vrijdagochtend.
De trainer spreekt voor het eerst uit dat hij nu duidelijkheid eist van Alves. "Tot 31 augustus kon ik nog begrip voor de situatie opbrengen. Als hij nu geen keuze maakt, gaat hij maar ergens voor zichzelf trainen. We hebben hier genoeg velden", zei de trainer van de Friezen.
Alves heeft vanmiddag een gesprek met de directie van SC Heerenveen. De Braziliaan miste tot nu toe al vijf wedstrijden van zijn club: vier competitieduels en één Europees treffen.
Nou fijn voor iedereen. Het zal me echt mijn reet roesten zo langzamerhand.quote:Op vrijdag 21 september 2007 14:07 schreef fuckbuddy het volgende:
Die gaat voor minder dan 20 miljoen weg, mark my words.....
Alsof AZ daarna ook maar ooit <19 miljoen oid krijgt bij doorverkoop...quote:Op vrijdag 21 september 2007 14:07 schreef fuckbuddy het volgende:
Die gaat voor minder dan 20 miljoen weg, mark my words.....
> 19 miljoen ja!quote:Op vrijdag 21 september 2007 14:11 schreef Longmen het volgende:
[..]
Alsof AZ daarna ook maar ooit <19 miljoen oid krijgt bij doorverkoop...
Lijkt me niet, die gaat straks weer net zo'n spelletje spelen. Bovendien AZ heeft m helemaal niet nodig....quote:
Als AZ hem nog koopt hoop ik dat hij daar hetzelfde flikt. Wanneer wordt zulk gedrag eens een keer bestraft. Laat die Alves toch lekker in de stront zakken. Het is een onbetrouwbare geldwolf.quote:Op vrijdag 21 september 2007 14:07 schreef fuckbuddy het volgende:
Die gaat voor minder dan 20 miljoen weg, mark my words.....
quote:Op vrijdag 21 september 2007 14:25 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Als AZ hem nog koopt hoop ik dat hij daar hetzelfde flikt. Wanneer wordt zulk gedrag eens een keer bestraft. Laat die Alves toch lekker in de stront zakken. Het is een onbetrouwbare geldwolf.
Oftewel ik ben het helemaal met je eens.quote:Op woensdag 19 september 2007 14:36 schreef fuckbuddy het volgende:
Het zou mooi zijn als trainers/directeuren een collectief zouden vormen en zouden roepen dat ie op kon flikkeren. Dan heb je als speler een serieus probleem.
Je kan je nu als een klootzak gedragen en over 3 maanden bij een andere club voor de hoofdprijs spelen en iedereen de mantel der liefde over die speler trekt, totdat hij weer plannen heeft om uit te fladderen.
De fotograaf meldt zich.quote:
Volgensmij werd er gezongen: "Hij is naar Dirk Scheringa."quote:Op vrijdag 21 september 2007 11:48 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij is ook heel zielig, we leven juist heel erg met hem mee
1 2 3 4 5 6 7
waar is afonso alves gebleven
hij is niet hier
hij is niet daar
hij is naar de serie A
En gelijk heeft ie... Ondankbaar kutjongquote:
quote:"Alves voorlopig naar Veendam"
(ANP) - Heerenveen - Afonso Alves traint in ieder geval de komende vier weken mee met Veendam. Dat melden bronnen rond sc Heerenveen. Directeur Yme Kuiper zou deze strafmaatregel vanmiddag in het gesprek met de in opspraak geraakte spits bekend hebben gemaakt. De spits zou tijdelijk worden 'verbannen' naar de Groningse club.
Kuiper vindt het niet verantwoord om Alves in deze situatie in de selectie van sc Heerenveen op te nemen. Ook omdat trainer Verbeek te kennen heeft gegeven voorlopig even geen zin in de Braziliaanse spits te hebben. Of Alves bij Veendam ook daadwerkelijk in actie gaat komen is nog niet bekend.
Dat is echt te mooi om waar te zijn!quote:Op vrijdag 21 september 2007 15:14 schreef SCH het volgende:
[..]Is vast wel een leuk flatje voor hem daar.
Ik heb Sjoerd net gebeld, ze vinden het daar geweldigquote:Op vrijdag 21 september 2007 15:27 schreef MaxPower het volgende:
Ik heb idd ook zoiets gehoord SCH, bij Veendam zullen ze wel helemaal gek worden![]()
sc-heerenveen.nlquote:Afonso Alves hervat volgende week groepstraining
21 september 2007
Afonso Alves hervat in de loop van volgende week de groepstraining. Dat is de uitkomst van een gesprek dat de clubleiding van Heerenveen en de Braziliaanse aanvaller vandaag voerden. De spits heeft aangegeven dat hij volgende week de trainingsarbeid wil hervatten.
Alves wordt morgen individueel onder handen genomen door de trainers van Heerenveen en zal komende week de groepstraining hervatten. Na het thuisduel tegen FC Utrecht van zondag gaan directie van Heerenveen en Alves opnieuw om tafel om de ontstane situatie te bespreken.
Flauw hoor van het ANP, die hoax over Veendamquote:Alves wil training snel hervatten
EREDIVISIE
HEERENVEEN (ANP) - Afonso Alves heeft vrijdag in een gesprek met de directie van SC Heerenveen de intentie uitgesproken zo snel mogelijk de training met de selectie te willen hervatten. Verdere details heeft de Friese club niet gegeven.
De Braziliaanse spits, die deze week te laat terugkeerde bij de Friezen, werkt zaterdag nog voor zichzelf aan zijn comeback. Na de competitiewedstrijd tegen FC Utrecht zondag staat nog een vervolggesprek met Alves op het programma.
Individueel versus Verbeek is al geen makkiequote:Op vrijdag 21 september 2007 17:08 schreef MaxPower het volgende:
Toch niet naar Veendam!
[..]
sc-heerenveen.nl
quote:Alves wellicht woensdag met sc Heerenveen tegen PSV
Datum: 24-sep-2007 16:24
Afonso Alves speelt komende woensdag wellicht alweer zijn eerste wedstrijd in het shirt van sc Heerenveen. Het eerste elftal komt dan in de beker uit tegen de amateurs van Argon en het beloftenteam neemt het op tegen PSV. De website van Heerenveen schrijft maandag dat de kans bestaat dat Alves in een van beide duels in actie komt.
De topscorer van het vorige seizoen in de Eredivisie keerde vorige week te laat terug van interlandverplichtingen met de Braziliaanse ploeg. Na gesprekken met de clubleiding op vrijdag en maandag sloot Alves maandag weer aan bij de groepstraining.
Reden van zn afwezigheid waren personelijke omstanidgheden , althans dat staat in een andere berichtquote:
En dan kan je niet even bellen?quote:Op maandag 24 september 2007 17:06 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
Reden van zn afwezigheid waren personelijke omstanidgheden , althans dat staat in een andere bericht
Das dus het kutte, Heerenveen kan niet om hem heen.quote:
Tja , maargoed het zal wel zn reden hebben gehad , ik denk niet dat hij voor de lol zn plaats in de braziliaanse elftal gaat verspelenquote:Op maandag 24 september 2007 17:11 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
En dan kan je niet even bellen?
quote:Omrop Hoe gaat het ?
Alves: goed
Omrop: Nog gefeliciteerd met jouw eerste goal tegen Mexico
Alves: Dankje
Omrop: Ik zou graag willen weten wat er na de wedstrijd tegen Mexico gebeurde
Alves: Ik praat alleen over voetbal, niet over wat er gebeurd is,wil je nu over voetbal praten ?
Omrop: Ik wil alleen over voetbal praten
Alves: dan praten we over voetbal.
Omrop: Kun je voetballen aanstaande woensdag ?
Alves: Dat weet ik nog niet dat hangt van de trainer af
Omrop: wil je graag voetballen ?
Alves: Tuurlijk maar dat is aan de trainer om daar over te beslissen of ik in het veldl sta of niet.
Omrop: Woensdag staan er 2 wedstrijden op het progamma
Alves: Ja 2 wedstrijden , en bij 1 van de 2 wedstrijden hoop ik actief te zijn.
Omrop: Ik heb gehoord dat je met de directie hebt gepraat is het nu weer goed ?
Alves: het is in orde
Omrop De laatste keer dat wij praate was alles ook in orde, maar daarna ?
Alves Zullen we nou over voetbal praten of niet !
Omrop: Dit hoort er bij
Alves: Dan zijn we uitgesproken
Tegen Utrecht 26 schoten op doel, 2 goals... noem dat maar geen probleem.quote:Op maandag 24 september 2007 19:40 schreef SCH het volgende:
Het probleem bij Heerenveen zit momenteel ook niet in de aanval.
Ze waren niet allemaal op doel Max. Bovendien is er gewoon wel scorend vermogen in de ploeg, meer dan vorig jaar - als je Alves niet meerekent.quote:Op maandag 24 september 2007 21:28 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Tegen Utrecht 26 schoten op doel, 2 goals... noem dat maar geen probleem.
www.omropfryslan.nlquote:Afonso Alves spilet woansdei yn it Abe Lenstrastadion mei de Beloften tsjin PSV yn in wedstriid om de KNVB-beker. Hy stiet dan mei de oare Braziliaan, Paulo Henrique, yn de spits. Sa ha se de ôfrûne twa dagen ek traind.
Gewoon in het fries......quote:Afonso Alves spilet woansdei yn it Abe Lenstrastadion mei de Beloften tsjin PSV yn in wedstriid om de KNVB-beker. Hy stiet dan mei de oare Braziliaan, Paulo Henrique, yn de spits. Sa ha se de ôfrûne twa dagen ek traind.
Is dat niet onderdeel van het probleem?quote:Op maandag 24 september 2007 22:12 schreef SCH het volgende:
[..]
Ze waren niet allemaal op doel Max. Bovendien is er gewoon wel scorend vermogen in de ploeg, meer dan vorig jaar - als je Alves niet meerekent.
Das toch 50%?quote:Op dinsdag 25 september 2007 11:28 schreef MaxPower het volgende:
Het gaat jou dan ook niets aan, westfries.
Hoe zit dat met de regels eigenlijk? Kan je zomaar elke speler bij jong heerenveen pleuren? want PSV is uiteraard lastiger dan een Argonquote:Op dinsdag 25 september 2007 11:17 schreef MaxPower het volgende:
[..]
www.omropfryslan.nl
DAT MOET IK ZIEN
Staat wel ergens op KNVB.nl, je mag geloof ik na een aantal wedstrijden in het eerste niet meer meedoen bij Jong Heerenveen. Dat probleem heeft Alves nog niet...quote:Op dinsdag 25 september 2007 11:41 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Hoe zit dat met de regels eigenlijk? Kan je zomaar elke speler bij jong heerenveen pleuren? want PSV is uiteraard lastiger dan een ArgonDus als je beide teams verder wilt hebben kan je je topspelers bij Jong Heerenveen pleuren en de reservespelers het laten doen tegen Argon? Hoe werkt dat precies?
http://www.knvb.nl/organisatie/reglementenquote:Op dinsdag 25 september 2007 11:42 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Staat wel ergens op KNVB.nl, je mag geloof ik na een aantal wedstrijden in het eerste niet meer meedoen bij Jong Heerenveen. Dat probleem heeft Alves nog niet...
quote:De regeling betreffende de leeftijdsgrens die voor een beloften-elftal in de 1 club (reguliere) competitie van kracht is geldt ook voor het toernooi om de KNVB beker. Op grond daarvan mogen maximaal 4 dispensatieveldspelers en 1 doelman ouder dan 23 jaar (peildatum geboorte 1 januari 1985) opgenomen worden in de selectie voor een te spelen wedstrijd.
Tevens is een speler die in een seizoen in totaal in 23 of meer competitie-, play-off- en bekerwedstrijden van het 1e elftal is uitgekomen, in dat seizoen niet meer gerechtigd om deel te nemen aan beker- en play-offwedstrijden van het beloften-elftal. Indien van een betaaldvoetbalorganisatie zowel het eerste elftal als het beloften-elftal aan het toernooi om de KNVB beker deelneemt, mogen de spelers van de desbetreffende betaaldvoetbalorganisatie in een speelronde slechts op één wedstrijdformulier voorkomen.
Daarnaast mogen spelers die gedurende het seizoen 2007/'08 eenmaal in een wedstrijd van het eerste elftal van een betaaldvoetbalorganisatie voor het toernooi om de KNVB beker zijn uitgekomen, niet meer deelnemen aan wedstrijden van het beloften-elftal voor het toernooi om de KNVB beker in hetzelfde seizoen.
Scoren tegen Feyenoord vindt 'ie anders best leuk volgens mij, wie weet heeft 'ie wel zin om weer eens mee te doen zaterdag..quote:Op dinsdag 25 september 2007 12:04 schreef Erasmusch het volgende:
Wat een pleurisventjeHopelijk blijft ie komende week nog ff bij de beloftes hangen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |