quote:Op donderdag 13 september 2007 21:17 schreef Nijna het volgende:
Hier is dan het bord, nog even zonder naam, die ga ik er denk ik een dezer dagen opzetten, maar die kom ik natuurlijk nog even niet showen.
Ben er zelf wel tevreden over.
Hee dit was exact mijn tekstquote:Op vrijdag 14 september 2007 20:18 schreef Brighteyes het volgende:
Erg leuk idd!
En ook ik dacht aan Keroppi.
die heb k meteen ffies in mn favoriten gezet!!quote:Op maandag 17 september 2007 19:08 schreef knorretje het volgende:
http://www.naaipatronen.nl/ (bij zoeken kabouter invullen) geen idee of dit de kabouterpakken zijn die je zoekt..
(zal eens verder kijken waar je anders terrecht zou kunnen)
Nee, dat stond er niet in, maar Maria vond dit beest ook erg leuk om aan mee te helpen, hoor.quote:Op zondag 21 oktober 2007 22:58 schreef het-is-mij het volgende:
*lurkster*
Leuk sugar!
Staat er toevallig ook in dat boekje hoe je een vlinder van eierdoosjes kunt maken?
Dat is dan nl. ook wel leuk denk ik om met je dochter te maken.
Dat willen wij natuurlijk ook zien, PM!quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 15:04 schreef PM-girl het volgende:
Leuk gedaan Sugar en Maria!
Ik heb net met Simon een tas beschilderd, nouja, meer ik alleen. Simon vond het maar raar, wilde de vieze vingers in zijn mond doen wat niet mocht dus trok hij telkens een pruillipIk geloof dat ik het filmpje maar cadeau doe bij de tas!
Toeval bestaat niet he?quote:Op zaterdag 10 november 2007 22:37 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ik heb geknutseld voor Saartje ..
de zogenaamde labeldoekjes
[ afbeelding ]
en een omslagdoek
[ afbeelding ]
Ik dnek dat ik er meer ga maken en verkopen
Op de markt maar ze verkopen zoiets ook via destoffenkraam.nlquote:Op dinsdag 13 november 2007 12:47 schreef anneja het volgende:
die stof is gaaf,waar heb je die vandaan?
Toch nog een foto, ze heeft er nog meer geschilderd.quote:Op maandag 24 december 2007 21:48 schreef YPPY het volgende:
Leuk!
Anna heeft houten waxinelichtjeshouders geschilderd, maar ik ben helemaal vergeten die op de foto te zetten en inmiddels zijn ze al ingepakt. Zal kijken of ik na het uitpakken een foto kan maken.
Als je mijn hoofd erafknipt mag hij wat mij betreft onlinequote:Op maandag 24 december 2007 21:48 schreef YPPY het volgende:
Leuk!
Anna heeft houten waxinelichtjeshouders geschilderd, maar ik ben helemaal vergeten die op de foto te zetten en inmiddels zijn ze al ingepakt. Zal kijken of ik na het uitpakken een foto kan maken.
Als surprise heb ik trouwens een 'babyoverlevingstas' gemaakt. Echt grappig. Ik weet alleen niet of ik die foto mag posten. Pruk, wil jij anders kijken of hij online kan?
Ow, dat niet eens zo zeer, maa rhet is een foto waar ik in een badjas en met ongekamde haren zit, dus niet echt heel fijn om dat zo online te gooienquote:Op donderdag 27 december 2007 13:34 schreef Brighteyes het volgende:Hihi! Ja, we zouden eens raden wie je bent.
![]()
![]()
Wow, Owlet, ik vind dat pak helemaal fantastisch.
Hoe heb je de applicaties vastgezet, niet met de naaimachine, of wel?
En kijk eens! Ze zijn klaar!quote:Op zondag 23 september 2007 11:28 schreef Noli. het volgende:
[..]
Ik was al even met iets (anders) bezig..![]()
Ondertussen heeft ie al een beetje meer haar hoor.![]()
Ik ben nu met 1 hoofdje bezig, 1 hoofdje ligt klaar om (blond) haar op te zetten, 2 lichaampjes liggen klaar om gevuld te worden (hoofdjes altijd eerst af maken).
doet eens fotootjes plaatsen danquote:
mooizo!quote:Op maandag 17 maart 2008 07:59 schreef E.T. het volgende:
(Bix, hier op de markt zijn die lange deelbare ritsen 4,25)
Dat was ikquote:Op maandag 17 maart 2008 21:49 schreef bixister het volgende:
[..]
mooizo!
(maarre... ik ben er niet naar op zoek hoor!)
Kan geregeld worden.quote:
quote:Op vrijdag 21 maart 2008 22:21 schreef Stiemie het volgende:
Woehoe het eerste paar slofjes is ook afZe passen perfect
![]()
Omdat het zulk slecht weer is had ik geen zin om naar de markt te gaan, dus zijn ze gemaakt van een restje spijkerstof van mijn rok en een ander lapje dat ik nog had liggen.
Er zijn hele leuke stoffen te koop bij Quiltwinkels. Dit zijn katoenen stoffen met allerlei printjes erop. Als je geinteresseerd bent kan ik je wel online winkels aanraden.quote:
En anders ben ik wel op zoek!quote:Op zaterdag 22 maart 2008 10:00 schreef Verida het volgende:
[..]
Er zijn hele leuke stoffen te koop bij Quiltwinkels. Dit zijn katoenen stoffen met allerlei printjes erop. Als je geinteresseerd bent kan ik je wel online winkels aanraden.
(Het eerste setje.)quote:Op zondag 6 april 2008 20:55 schreef Noli. het volgende:
En gisteravond was het tweede paar leren slofjes klaar.
Hanne wou graag rode slofjes.. Nou, dat kan!
Voorpretbereiding
Klaar!![]()
Detailfoto
de knip heeft een boekje over en met patroontjes van poppenkleding, heel simpel, best leuk.quote:Op dinsdag 15 april 2008 14:11 schreef ik80 het volgende:
Iemand een idee (en misschien bestat het wel helemaal niet) waar ik een cursus poppenkleertjes maken kan volgen, het liefst in de omgeivng nootdorp.
Een cursus zonnekindpop maken staat ook op mijn lijstje, maar dat kan alleen op woensdag in delft, en ja dan kan ik net niet.
dank je welquote:
ah oké ik snap hetquote:Op donderdag 3 juli 2008 08:35 schreef Brighteyes het volgende:
Fan, ik vind ze prachtig, maar dit topic is wel bedoeld voor de dingen die een beetje met kinderen/kinderkamers te maken heeft.Dus de mickey's enzo kunnen prima, maar die wulpse dame heeft niet heel veel meer met OUD te maken.
Tenzij je erbij gaat verzinnen dat zij straks...
![]()
Sorry hoeft niet hoor, het is geen misdaad verder.quote:Op donderdag 3 juli 2008 08:44 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
ah oké ik snap hetik werd een beetje te enthousiast denk ik sorry
![]()
quote:als ik weer eens een stripfiguurtje heb gemaakt zal ik hem posten voor de rest lees ik gewoon af en toe stiekum mee want ik vind het wel leuk om te zien hoe creatief iedereen op zijn eigen manier is
om het af te leren dan nog even roger en jessica rabbit.....![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 3 juli 2008 08:49 schreef maffemuts het volgende:
Ook ik als non-creativist was vorig jaar naarstig opzoek naar een kerstpakje voor mn toen 1 maand oude dochter, toen ik m niet in de winkel vond hem zelf maar gemaakt ( let op het was het eerste project van mij dus er zitten een paar kleine schoonheidsfoutjes in)
http://i232.photobucket.c(...)4112007/DSC01654.jpg
*edit plaatje zou de layout niet ten goede komen dus dan maar het linkje*
hoeveel topics ga je nu nog openen met die verfkunsten van je?quote:Op donderdag 3 juli 2008 08:44 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
ah oké ik snap hetik werd een beetje te enthousiast denk ik sorry
![]()
als ik weer eens een stripfiguurtje heb gemaakt zal ik hem posten voor de rest lees ik gewoon af en toe stiekum mee want ik vind het wel leuk om te zien hoe creatief iedereen op zijn eigen manier is
om het af te leren dan nog even roger en jessica rabbit.....![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
knuffeltje voor al the kids
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 3 juli 2008 10:37 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
hoeveel topics ga je nu nog openen met die verfkunsten van je?
ik kom ze echt overal tegen nu.
voor mijn gevoel begint het een beetje op spam te lijken
Kloptquote:Op zondag 6 juli 2008 09:49 schreef lady-wrb het volgende:
ik kan niet eens een fatsoenlijke sjaal breien
ik vind het echt ongelooflijk dat je dat gebreid hebt.
max heeft toch ook wel eens een tomaat gehaakt ?
daar deed het me aan denken.
ook zo kunstig
Echt? Ook als je als kind zijnde al nooit verder kwam dan een barbie sjaal? Want dan wil ik het hebbenquote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:09 schreef owlet het volgende:
Mooi, dat vestje! Mag ik vragen waar het patroon uit komt?
En moussy? Zoek een exemplaar van Stitch 'n Bitch en voor je het weet kan je breien
psssst... wil je mijn ravelryvriendje zijn?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:08 schreef marlieske het volgende:
ravelry is zo leuk, kan je heel veel patronen vinden en ook zien hoe het echt word (anders als een mooi plaatje van site/boek) erg leuk zeker aanmelden!
Tuurlijk wat is je naam op ravelry? of zit je nog niet op ravelry?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 12:05 schreef owlet het volgende:
[..]
psssst... wil je mijn ravelryvriendje zijn?![]()
Ik wilde hetzelfde postenquote:
nou het modelletje werd wakker deze ochtend.ze had haar pyama nog aan, want de feestjurk voor haar verjaardag moest nog ff gestreken wordenquote:Op zondag 20 juli 2008 09:59 schreef Nijna het volgende:
Enne... als je modelletje wakker is...mag je natuurlijk altijd nog een foto plaatsen
.
Tja das het nadeel met een model van nog net geen 1 jaar oud met weinig haar, ze luistert niet en het haar groeit niet zo hard.... haarbandjes breien is dus nog niet nodigquote:Op zondag 20 juli 2008 21:47 schreef E.T. het volgende:
Marlieske, wat mooi! (al vind ik de onderste foto op het model net een monnik![]()
Mijn dochter had net zoveel haar toen ze zo oud was, dus volgens mij krijgt jouw dochtertje straks ook een flinke bos krullen.quote:Op zondag 20 juli 2008 21:56 schreef marlieske het volgende:
[..]
Tja das het nadeel met een model van nog net geen 1 jaar oud met weinig haar, ze luistert niet en het haar groeit niet zo hard.... haarbandjes breien is dus nog niet nodig
Dank jequote:
quote:Nodig
250 gram boter op kamertemperatuur (beter geen roomboter ivm kans op schiften)
125 gram suiker
3 eieren
1 a 1,5 eetlepel oploskoffie (wiener melange als je het wat zoeter wilt maken)
pak brusselse / zaanse kermis of gewone theebiscuit
1 kop sterke koffie (dubbel zo sterk als normaal)
Hagelslag
bereiding
* Boter met de suiker mengen met de mixer
* 1 voor 1 de eieren erdoor mengen
* oploskoffie mengen met een heel klein beetje water (echt maar hooguit een eetlepel water)
* opgeloste koffie beetje voor beetje toevoegen aan mengsel (dit moet echt beetje bij beetje anders mengt het niet)
* Eventueel nog vanillesuiker ofzo toevoegen als het niet zoet genoeg is
* koekjes door die sterke koffie halen en een laag koekjes op een schaal naast elkaar.
* daar een laag creme overheen, en dan weer koekjes, en dan weer creme etc.
* als laatste een laag creme en ook een laag creme aan de zijkanten
* hagelslag er omheen
De koelkast in!!
Niet?quote:
Thanx! Ben er zelf ook erg blij mee en hoop dat ze er voorlopig nog lekker in kan slapen ( en pastquote:Op woensdag 30 juli 2008 08:17 schreef maffemuts het volgende:
Wat ontzettend leuk gedaan beaker
En wat een lief bedje(sorry wilde het toch even zeggen)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |