Maar goed dat jij hem niet in je Fantasy Team hebt!Scheelt mij weer een overwinning...quote:Op woensdag 12 september 2007 16:45 schreef popolon het volgende:
De Nederlandse Jurrjens was gisteren wéér erg goed voor Detroit:
ERA 3.15, IP:5 R:1 H:3
Ik had geluk dat de Tigers niet echt heel veel gescoord hebben gisteren.ondanks een double header!Ik vreesde al het ergste....quote:Op woensdag 12 september 2007 17:01 schreef popolon het volgende:
Ik was te laat.
Als Detroit deze week goed speelt win ik, zo niet dan win jij met gemak.
Maar aangezien de Tigers nogal prutsen de laatste tijd ....
Cleveland? Staan 1e in de AL Central, 5.5 wedstrijden voor op de Tigers. Vind ik nou niet echt teleurstellend.quote:Op vrijdag 14 september 2007 13:27 schreef VinnieJones het volgende:
MLB is bagger de laatste tijd.. Ik vind dit seizoen eigenlijk tegenvallen tot nu toe .. Geen teams waar ik van zeg die doen het echt goed..
Behalvde de Mets..![]()
Maar ploegen als White Sox, Cardinals, Cleveland en Twins stellen beetje teleur![]()
8-7 YANKEESquote:Op zaterdag 15 september 2007 04:21 schreef popolon het volgende:
4-2 Tigers, 5-2 BoSox.
Looks good so far.
Ouch,deze doet pijn bij de BoSox.Een 7-2 voorsprong uit handen geven.....quote:
quote:
Tja niet te geloven. 't Lijken de Tigers wel.quote:Op zaterdag 15 september 2007 12:42 schreef Playmaker het volgende:
[..]
Ouch,deze doet pijn bij de BoSox.Een 7-2 voorsprong uit handen geven.....![]()
quote:Op zaterdag 15 september 2007 17:33 schreef Fredgroes het volgende:
en vanavond vanaf 21.45 uur het tweede deel van deze spannende drieluik. word ook weer live uitgezonden op NASN
College football ..quote:Op zaterdag 15 september 2007 19:07 schreef Guard het volgende:
[..]NASN moet gewoon college football uitzenden, ND @ Michigan ofzo
Auw, pijnlijk.quote:Op zaterdag 15 september 2007 20:12 schreef sararaats het volgende:
ben een hevige fan en supporter van Chicago White Sox
quote:Op zaterdag 15 september 2007 19:35 schreef VinnieJones het volgende:
[..]
College football ..
![]()
wat ben je dan![]()
![]()
![]()
Ach laat toch. Volgens hem draait Cleveland matig.quote:
Yanks pakken ze wel in de 8e of de 9e ..quote:Op zaterdag 15 september 2007 23:44 schreef popolon het volgende:
2-1 Boston.
Ze zullen toch weer niet een 'Tiger' doen hoop ik.quote:Op zondag 16 september 2007 00:13 schreef fanneke het volgende:
5-1, en nu eens die voorsprong vasthouden.
Kom op Popo,er moeten nog 2 dagen gespeeld worden.Alles kan nog gebeuren!quote:Op zaterdag 15 september 2007 20:27 schreef popolon het volgende:
Nou daar ga ik dan Playmaker, Tigers spelen niet goed genoeg om de fantasy league te winnen.
Ben toch vrij ver gekomen met een grote Detroit line-up.
Dude, klik eens op match up en bekijk de stats, dat haal ik niet meer in. Maar 't is niet onverwacht.quote:Op zondag 16 september 2007 00:20 schreef Playmaker het volgende:
[..]
Kom op Popo,er moeten nog 2 dagen gespeeld worden.Alles kan nog gebeuren!(ik ga vanavond wel rooten voor Santana
)
idd.quote:Op zondag 16 september 2007 01:00 schreef popolon het volgende:
Big Papi had net al een hele belangrijke 2RBI hit.
Zou wel mooi zijn, ook voor de Tigers en Mariners.
Chicago. Tigers spelen dan tegen de White Sox.quote:Op zondag 16 september 2007 01:05 schreef popolon het volgende:
Ga je naar Michigan of Seattle?
quote:Op zondag 16 september 2007 01:06 schreef fanneke het volgende:
[..]
Chicago. Tigers spelen dan tegen de White Sox.
Ik bezoek ook nog een wedstrijd in Milwaukee. Brewers vs Padres.
Dat zeggen er veel over Chicago. Ben er alleen een keer overgevlogen (overstap). We zijn er 4 dagen, dus ik ben benieuwd wat er zoal te zien is.quote:Op zondag 16 september 2007 01:09 schreef popolon het volgende:
[..]Chicago is een prachtige stad.
Al zou ik dan voor de Cubs gaan.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |